Tržnice

+11
Izumi
Dango Yoshikawa
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Kamiko Yuki
Rokuto Kuroda
Temari Hayo
Admin
15 posters
Goto down
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 22, 2022 7:50 pm
*Na slova té ženy ohledně důležitosti určitých aspektů oba jen zdvořile přikývnou. Když jim ale řekne, že slova mohou být občas mocnější než nějaké techniky, zaraženě se na sebe podívají a Reisu se zeptá:* "Jak mohou být slova mocnější než nějaké techniky? Vždyť slova sice dokáží ublížit, ale jen emocionálně, zatímco techniky dokáží ublížit opravdu, i tělo, i mysl." *Dante si stoupne tak, aby stál mezi tou ženou a svým bratrem a poví omluvně:* "Omlouvám se za něj, občas je prostě takový. Jde do všeho, jak nám to říkají rodiče, po hlavě a nejprve mluví či koná, než aby se nad tím pořádně zamyslel." *Po jeho slovech se trochu skloní, jako gesto omluvy za jeho bratra a následně se podívá na ženu. Reisu místo toho, aby byl opět k němu přívětivý, se jen porozhlédne po okolí. Bylo by mu trapné, že jej musel Dante zachraňovat a nechtěl, aby to viděl někdo známí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Izumi

Sat Oct 22, 2022 8:01 pm
*Izumi poslouchá slova obou a přemýšlí. Celkem jí tenhle klan zajímal, protože to bylo něco, co snad ještě nikdy neviděla, takže by se ráda možná i dozvěděla něco více, ale nechtěla do toho nějak moc zabáhat, protože věděla, že ti dva jí toho asi moc neřeknou a k dalším informacím se nedostane. Při slovech jednoho z nich se na nějakou chvíli zamyslí, ale najednou se ten druhý začne omlouvat.* 'Phu, mno mám takový pocit, že s nimi to bude ještě opravdu moc zajímavé,' *řekne si v duchu Izumi, protože na těch dvou prostě bylo zajímavé už jen to, že byli dva v jednom těle a každý z nich byl úplně jiný.* „Mno ono se to zdá, ale fyzická bolest ti po nějaké době zmizí, ale může se stát, že za psychická prostě nezmizí nikdy. V pohodě, nemusíš se omlouvat,“ *poví mu Izumi a poté se opět odmlčí, protože není nic víc, co by mu k tomuto tématu řekla.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 22, 2022 8:45 pm
*Dante si všimne jistého neklidu, či neuspokojené zvědavosti a po cestě jen Dante nadhodí:* "Jak jsem říkal, můžete se nás na hodně věcí zeptat. Očividně vás něco zaujalo, tak bychom vám o tom mohli říci, pokud bychom znali odpověď." *Reisu na to jen odvětí:* "Spíše ty, ne? Ty jsi tu přeci ten, který by měl znát vše, když se pořád topíš v knihách nebo tajně odposloucháváš lidi, když..." *Na to jej Dante umlčí tím, že mu dá ruku před ústa. Do ucha mu pošeptá:* "Ö tomhle se nezmiňuj, copak chceš, abychom z toho měli problémy? A mimochodem, doufám, že si nemyslíš, že nevím o těch tvých 'kamarádech', kteří mají velmi specifický koníček, že ne?" *Dante opravdu nechtěl být takový a určitě není zákeřný, jen nyní potřeboval nějakou páku na svého bratra, aby tu neztropil nějakou scénu. O Kumogakure no Sato je již dlouho známé, že i zdi tu mají uši a jedno špatné slovo a celý život je zkažený. Naopak Reisu jen vykulí oči, protože toto od svého bratra nečekal. Posléze pokynul, že bude o tomto tématu již mlčet Dante se otočí na tu ženu se slovy:* "Občas je lepší se omluvit. A nyní se omlouvám i za sebe, ale toto je z důvodu bezpečnosti. Rád bych vám to vysvětlil, ale museli bychom jít pryč z vesnice. A navíc, za chvíli tam budeme, už myslím vidím střechu té arény."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Izumi

Sat Oct 22, 2022 9:22 pm
*Izumi pomalu pokračuje v cestě a dívá se okolo a poslouchá ty dva.* „Hmm nevím, na co bych se mohla zeptat, takže to raději necháme tak, abych nebyla považována třeba za zvěda,“ *poví jim Izumi. Když se pak najednou omluví, tak se na ně trochu překvapeně podívá a jejich další rozhovor raději ignoruje, protože to asi nebylo nic, co bylo pro ní. Jakmile se jeden z nich zmíní, že už za chvíli budou u arény, tak se na ně podívá a paks e podívá před sebe.* „Tak to je fajn. Abych řekla pravdu, tak je celkem fajn vidět místo, kde není většinu času sníh,“ *poví jim Izumi a pomalu pokračuje po jejich boku v cestě.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 22, 2022 9:40 pm
*Na její poznámku ohledně zvědství jen chápavě pokynou hlavou. Sami jsou si tohoto nebezpečí vědomi, avšak z té druhé stránky, a to informátoři špehů. Když začne mluvit o sněhu, Dante se jí otáže:* "To asi ano, ale byla by zábava, kdyby tu byl sníh častěji. Vždy v zimě chodíme ven a hrajeme si. Vlastně, zima je jediné období, kdy s celou naší rodinou trávíme nejvíce času." *Reisu si však neodpustí svojí typickou personu a podotkne:* "No jo, ale kdyby byla zima častěji, už by to nebylo ono. A navíc, chtěl by jsi řešit častěji, že nemáš teplé oblečení, když náhodou spadneš do sněhu?" *Dante ho zarazí se slovy:* "Příště odpovídej na otázku, není to zdvořilé. A navíc, pokud nemáš co říct, nech mluvit tady paní!"
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Izumi

Sat Oct 22, 2022 9:49 pm
*Izumi poslouchá jejich slova a jen se trochu pousměje.* „Tak ono v každé zemi je to s počasím jinak, vzhledem k tomu, že každá leží někde jinde a kdyby bylo všude stejné počasí, tak by to bylo asi divné,“ *poví celkem zamyšleně Izumi, protože to tak bylo.* „Mno abych řekla pravdu, tak já jsem si nějak na zimu už zvykla, protože v pevnosti je zima skoro pořád a navíc tam není ani teplá voda, takže to tam je skutečně tvrdé. Abych řekla pravdu, tak když jsem tam přišla, tak jsem měla takový pocit, že si tam na to nikdy nezvyknu, ale nakonec jsem si zvykla, no spíše jsem si musela zvyknout,“ *poví Izumi a trochu se pousměje.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 22, 2022 10:10 pm
*Oba jen kývou hlavou, protože to, co říká, vlastně dává dokonalí smysl. Bylo by to doopravdy vážně divné, kdyby bylo všude stejně. A když nakonec začala mluvit o tom, jak to měla tvrdé, cítí k ní určitou empatii. Následně se podívají na oblohu a uvidí, že již začíná být velmi pozdě. Dante se rozhodne to sdělit, protože mu to přijde vůči ní férové, ale prvně jí dovedou k té aréně.* "No, takže toto je Hromová aréna. Je to velmi zajímavá  jak po straně architektury, tak po straně toho, kdo tam většinou bojuje. Třeba dnes tam mají být nějací zkušení shinobi, nejspíš byste se tam mohla podívat. Ceny nejsou vůbec drahé a občerstvení jak by smet. Akorát mi už budeme muset odejít, už začíná být pozdě a rodiče by na nás mohli být naštvaní."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Izumi

Sat Oct 22, 2022 10:20 pm
*Izumi s nimi pomalu pokračuje k aréně. Když se tam po nějaké chvíli dostanou, tak si jí prohlédne, protože tohle místo vypadalo stejně, ale žárověň úplně jinak než v Suně.* „Mno musím říct, že to je pekné místo. Jo jasně, v pohodě, pokud potřebujete jít, ta klidně běžte. Moc vám děkuju, že jste mě tady provedli a snad se jednou ještě uvidíme,“ *poví jim Izumi. Poté co odejdou, tak se Izumi vypdaá pomalu ulicemi vesnice zpět na místo, kde se ubytovala, aby si trochu odpočinula.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Oct 23, 2022 3:36 pm
*Jakmile jim ta žena dovolí odejít, zdvořile se ukloní a posléze zamávají na rozloučení. Poté jednohlasně poví:*  "Jistě, taktéž doufáme, že se ještě někdy potkáme. Moc nás těšilo a doufáme, že se Vám tu, v Kumogakure no Sato, bude líbit." *Po těchto větách se rozejdou zpět ulicí, aby dorazili k restauraci. Tam si objednali rámen a vzali si jej sebou, protože už na ně doléhal čas. Krabičku s rámenem si dali pod plášť a rozhodli se běžet domů, protože se blíží rodinná sešlost a oni měli tu čest přinést hlavní pokrm večera.*

Konec RPG
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 29, 2022 11:56 am
*Jelikož je nyní den volna, rozhodli se Dante i Reisu projít po vesnici. Doma, kde byla celkem napjatá situace ohledně toho, že brzy budou geninské zkoušky, vlastně jen posnídali a nachystali si do krabiček svačiny. Krabičky si dali so brašen a rozhodli se, že půjdou rozděleně. Bylo brzké ráno a ani slunce zatím nevyšlo.* "Hele, měl jsi pravdu. Učení se technik může být stejně zábavné jako si o tom číst," *pověděl Dante zamyšleně, protože nikdy by neřekl, že tato slova vypustí z úst. Odpověď Reisu jej však také vykolejí:* "No jasně, techniky jsou zábava. Nejdůležitější však je je umět využít v té pravé situaci. Mimochodem, včera, když jsi usnul, jsem si přečetl tu knihu o herbářství a musím uznat, že to bylo také zajímavé. Pokud přežijeme geninské zkoušky, druhá etapa by neměla být problém z toho hlediska, že se neotrávím." *Od té doby, co se mohli rozdělovat, si navzájem od sebe dali pokoj a tím si začali sami sebe více vážit. Nejspíše mluvili moc nahlas, protože se otevře okno a nějaká starší paní vykřikne:* "Děláte si srandu, mládeži? Dělat takový hluk takto brzo!" *Po vyslovení těchto slov po nich letí nějaká tyč. Oba tomu uskočí a kývnou na sebe, protože bude rychlí útěk. Žena byla nejspíš ještě rozespalá a proto je nepronásledovala. Cestou se ještě zastaví v parku, kde si dají část svých svačin, aby nějak zabili čas. Chvíli spolu i mluvili, al stejně většinu času bylo jen trapné ticho. Když se už lidé začali objevovat na ulici, rozhodli se dojít na tržnici. Neměli co dělat, tak se jen chtěli jít projít a nechat myšlenky proudit hlavou.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 29, 2022 4:20 pm
*Misaki je už nějakou dobu v Kumogakure no Sato a rozhodla se, že je zase na čase jít někde jinde, ale ještě tady chce zůstat poslední den, protože si chce sehnat nějaké zásoby, než zase vyrazí na cesty. Dopoledne se oblékne, čelenku Suny si dá kolem krku a za opasek si dá Kusanagi no Tsurugi a na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi. Když má vše, tak se rozejde do ulic Kumogakure no Sato, aby trochu prošla místní obchody a dokoupila si věci, které bude s sebou potřebovat.* 'Hmm, jeden by řekl, že tady bude trochu živěji v tuhle dobu, ale tak se asi to bylo normální, že v téhle části vesnice jsou lidi až odpoledne,' *řekne si v duchu Misaki a raději pokračuje v cestě. Po nějaké době se dostane na trh, kde už je o něco živěji a Misaki se začne dívat okolo, jestli tam třeba nenajde něco, co potřebuje.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 29, 2022 5:09 pm
*Když tak bezcílně chodí po tržnici, rozhodnout si koupit nějaká ta jablka, aby snědli dnes alespoň nějaké ovoce. Opět přes sebe mají kapuce, aby nešla vidět jen polovina obličeje, lidi to občas děsilo. Když se prodírají davem, v dáli zahlédnout Misaki.* "Hele Reisu, není to náhodou Misaki?" *,otáže se Dante. Na tuhle dálku si nebyl jistý a jediné, co jí prozrazovalo, byl její hábit, čelenka a vlasy.* "Myslím si, že jo. Jo, je to Misaki. Vidíš, má čelenku ze Sunagakure no Sato. Kolik lidí odtud jsi viděl přicházet sem do Kumogakure no Sato?" *,odvětí mu na to Reisu a chytne Danteho za ruku, aby se za ní šli pozdravit. No, bylo to těžší, než by se dalo říci, protože se museli protlačit celým davem lidí, kteří očividně místo nakupování jen pozorovali zboží. Nakonec za ní však došli a oba jednohlasně pověděli:* "Zdravíme Misaki, dlouho jsme se neviděli. Jak jsi se měla a co tě přivádí sem, do Kumogakure no Sato?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 29, 2022 5:50 pm
*Misaki si akorát kupuje nějaké zbraně, protože se jí celkem ztenčily zásoby, od doby, kdy něco takového nakupovala, když na ní najednou někdo promluví. Misaki na chvíli odvrátí pohled od věcí a podívá se, kdo to je. Když uvidí Danteho, tak se trochu pousměje.* „Ahoj, mno už je to nějakou dobu, co jsme se nedivěli, ale měla jsem kolem cestu, tak jsem se tady na pár dnů zastavila, zítra chci zase pokračovat někde jinde,“ *poví jim Misaki. Následně dá prodavači peníze a vezmě si zbraně, které si už předtím vybrala.* „Co vy tady? nebávává v tuhle dobu náhodou akademie,“ *zeptá se jich trochu zvědavě.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 29, 2022 6:00 pm
*Když Misaki poví, že tu je hlavně kvůli cestování, Dantemu se rozzáří oči a ihned začne vyzvídat:* "A kam máš vlastně namířeno? A odkud vlastně jdeš?" *, když vidí, kolik ryo dala za ty zbraně, jen si tak pro sebe pomyslí:* "No, práce lovce nukeninů asi není jedna z těch nejlevnějších. A navíc, kolik už musela celkem utratit jen za zbraně a výbavu." *Z myšlenek jej vytrhne otázka Misaki.* "No víš, tady Reisu není dneska moc dobře. Rodiče řekli, že na něj mám dohlídnout a zároveň nás pobízeli, abychom nějaký ten volný čas strávili na čerstvém vzduchu," *,odpoví Dante a ukáže na Reisu, který je trochu v povzdálý a bojuje s davem, aby se dostal k Misaki a Dantemu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 29, 2022 6:23 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a trochu se musí pousmát.* „Abych řekla pravdu, tak jsem hodně dlouho byla v Suně teď. Nejspíše jsem tam měla ještě zůstat, ale už mě to tam fakt nebavilo, i když by to bylo možná ještě lepší, tak jsem se potulovala někde po lesích v Zemi Lesů a pak jsem šla prostě do země Blesků a skončila jsem tady a nevím, kde bych teď šla, ještě jsem se nějak moc nerozhodla, kde půjdu,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Aha, mno, tak to se nedívím, že nejste na akadmii,“ *poví Misaki a trochu se pousměje. Poté se podívá na Reisu, který k niim pomalu jde.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Oct 29, 2022 6:49 pm
*Její vyprávění Danteho velmi zaujalo.* Potulovat se jen tak, v Zemi lesů, to musela být určitě velká zábava. A na kolik zvířat tam, ve volné přírodě, musela narazit? A co potom na nějaké exotické květiny, možná i bobulové keříky. No, škoda, že se tam nebudeme moci podívat my, *vniknout myšlenky do mysli Dantemu. Reisu se mezi tím již dostane k nim a poví:* "Je, zdravím Misaki. Doufám, že si dnešní ráno užíváš stejně, jako my." *Když Misaki řekne, že to chápe, Reisu se na Danteho podezřívavě podívá, protože mu něco nehrálo. Dante na to nakonec řekne:* "No jo, i Reisu je občas nemocný, i když si pořád hraje na tvrďáka." *V tom jej vyruší kýchnutí jeho bratra, které zní podezřele skutečně.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 06, 2022 4:12 pm
*Misaki se dívá chvíli na Dantoho, který vypadal, že se ztratil ve svých myšlenkách, ale raději ho nějak moc neřeší a podívá se na Reisu, který k nim akorát došel.* „Ahoj, už je to nějakou dobu co jsme se neviděli no, ráda tě zase vidím, jo je to celkem v pohodě, akorát jsem byla na nákupech, než se zase někde vydám,“ *poví mu milým hlasem Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá slova Danteho.* „Tak on je každý občas nemocný ne,“ *poví celkem zamyšleně Misaki.* „Copak máte dneska vůbec v plánu,“ *zeptá se jich trochu zvědavě.* 'Hmm, že bych tady dneska nakonec nechodila celý den jen tak sama, společnost bych dneska i kupodivu brala,' *řekne si v duchu Misaki a dívá se na ty dva.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Nov 06, 2022 4:25 pm
*Poté, co se Misaki zeptá na jejich plány, se na sebe Reisu i Dante podívali. Neměli dnes v plánu nic, krom krátké procházky. Dante se zamyslí dříve, než něco řekne:* Nemohu přeci jen říci, že jsme se šli jen projít, jak bychom pak vypadali? Nemůžeme si dovolit vypadat jako lidé bez charakteru, když budeme shinobi, no ne? "No, vlastně jsme se chtěli projít po vesnici. Strýček to za svých studentských dob také dělal, aby pak měl výhodu, když se stane Geninem. A co vlastně chceš dělat Ty, Misaki? Dnes je celkem krásně." *Poslední dvě věty spíše řekne tiše, protože si nebyl jist reakcí Misaki. Mohla by se nějak urazit a to Dante nechtěl. Reisu jen Danteho probodával pohledem, ale nic k tomu neřekl. Po chvíli jen dodal mířeno k Misaki:* "Víš, i když brácha je strašný šprt, občas se neumí ptát na přímo. Krom chození po vesnici nemáme nic důležitého, takže se asi Dante snažil naznačit, zda by jsi se k nám nechtěla na chvíli připojit."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 06, 2022 7:36 pm
*Misaki je celkem zvědavá, co jí odpoví. Když pak Dante začne celkem složitě mluvit a jen se na něj mile usměje. Sice jí pár vteřit trvalo pochopit, co jí říká, ale to jí pobaví ještě o něco víc, ale nenechá to na sobě znát.* 'Hmm i takovou blbost se snaží okecat, jako kdyby to bylo něco důležitého zajímavé,' *řekne si v duchu Misaki. Kdy pak promluví Reisu, tak se na něj podívá.* „Mno vypadá to tak. Jo a mimochodem, i když jsem starší než vy dva, tak to moc dobře znám. Sama občas vypadnu v Suně jen tak a chodím po vesnici, protože se mi nechce nic jiného dělat a co by jste taky měli, když se vám zrovna nechce učit a nemůžete nikde mimo vesnici. Ono chodit třeba po vesnici je občas lepší, než pořád sedět doma,“ *poví jim Misaki a mile se na ně usměje.* „A ano klidně se k vám ráda přidám,“ *dodá nakonec.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Nov 07, 2022 3:39 pm
*Dante je trochu zklamaný, protože si kvůli Reisu cítí trapně. Reisu se však na druhou stranu má úsměv od ucha k uchu, protože mu Misaki dala za pravdu. Reisu na Misaki kývne a chytí Danteho za rameno, protože na něm viděl, že si z něj možná udělal dobrý den až moc. Aby Dante od své hanbi trochu odvedl pozornost, napadla jej úžasná otázka:* "A Misaki, jaké to je vlastně cestovat po světě? A narazila jsi na nějaké zajímavé nukeniny, kteří ohrožovala civilisty?" *Reisu ihned došlo, oč vlastně jeho bratru jde, jenže měl zrovna zatraceně velké štěstí, protože jej to zajímalo také. Reisu se instinktivně začal rozcházet k té restauraci, kam šli s Misaki minule.* Dobrý tah, brácho. Nyní jsi uhnul senbonu na poslední chvíli. Věř však, že příště takové štěstí mít nemusíš a nejspíš ani mít nebudeš, *pomyslel si Reisu, zatímco jej Dante začal pomalu následovat*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Nov 07, 2022 6:30 pm
*Misaki se dívá na ty dva a přemýšlí, co by jim měla říct, aby to trochu zmizelo to takové trapné ticho.* 'Ach jo, o čem se s nimi mám bavit,' *povzdechne si Misaki v duchu protože měla takový pocit, že občas s nimi nemá společné téma. Když se jí Dante zeptá, jestli už bojovala s nějakým nukeninem, který útočil na civilisty, tak jen souhlasně kývne hlavou.* „Abych řekla pravdu, tak jsem měla misi, kdy nukenin chodil drancovat venisi,“ *poví mu Misaki a pak se podívá na Reisu, který se akorát někde rozešel. Poté se podívá rychle na Danteho a rozejde se za Reisu.* „Abych řekla pravdu, tak přemýšlí, kde se vydám teď přemýšlí, kde jsem ještě nebyla, ale nějak moc mě nenapadá nějaké nové místo, i když je celkem pravda, že jsem už dlouho nebyla v Suně,“ *poví Misaki celkem zamyšleně.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Nov 07, 2022 8:45 pm
Pohled Dante: *Když Misaki začne mluvit o tom nukeninovi, ihned mu v mysli vyplují ty příběhy a legendy o shinobi, kteří byli silnější, než celé jednotky ANBU a jak bojovali proti celým organizacím těchto padouchů. Na to jí Dante poví:* "Měl si pravdu, Reisu. Lovci nukeninů jsou velmi chrabří lidé. Už chápu, proč by jsi se k nim chtěl někdy přidat." *Čekal nějaký trapný comeback, ale ta pochvala jej zahřála u srdce. Jeho dotaz na Misaki jej celkem překvapil, ale rozhodl se k tomu nevyjadřovat.*

Pohled Reisu *Reisu pokračuje v chůzi a vyprávění Misaki jej zaujalo a donutilo k myšlenkách:* No jo, všichni nukeninové se budou otřásat, jakmile jednou uslyší jméno Reisu Kyōki. A kdo to ví, jednoho dne se možná... *Myšlenky rázně přeruší Dante. Čekal nějakou debilní narážku, ale jeho odpověď jej potěšila.* "No jo, ale pokud budu chtít být lovec, budeš muset se připojit taky." *Mlčení Danteho Reisu nevadilo, proto zaměřil svojí pozornost na Misaki:* "Misaki, myslíš si, že by z nás byli dobří lovci?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 10:48 am
*Misaki je nějakou chvíli porichu a poslouchá ty dva a musí se trochu pousmát.* „Mno abych řekla pravdu, tak je to celkem nebezpečné, protože nikdy nevíš, jaké má nepřítel schopnosti,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá ty dva.* „Mno to by asi nešlo, aby každé polovina byla něčím jiný,“ *poví Misaki a celkem se zasměje, protože to byla hodně divná představa.* „Mno abych řekla pravdu, tak kdo ví. Hlavní výhodu asi máte, že můžete být dva, to je celkem dobré jako překvapení, i když nukeninové si mohou zjišťovat informace na černém trhu, takže je to celkem těžké, ale pokud budete trénovat ninjutsu a ještě něco k tomu, tak uričtě jo,“ *poví jim Misaki a pak se na chvíli zamyslí.* „Abych řekla pravdu, tak myslím, že jsem proti nikomu z vašeho klanu snad nikdo nebojovala a asi jsem za to ráda, i když i klony jsou celkem na nic nebo třeba když nukenin používá sumony, tak je to o hodně těžší, než když bojujeme jen proti jednomu nepříteli, který je prostě mnohem silnější než vy.  Hlavně on se většinou nedrží zpět, protože, bojuje o svůj život,“ *poví jim Misaki a pak se raději odmlčí, protože už toho řekla celkem dost a chtěla nechat ty dva, aby si to trochu vstřebali.* 'Jen doufám, že jsem neřekla třeba něco divného, ale prostě to beru, tak jak to je,' *řekne si v duchu celkem zamyšleně Misaki, protože takové věci většinou s nikým nerozebírala.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Tue Nov 08, 2022 4:22 pm
Pohled Dante: *Když se Misaki pousměje a pak vyřkne tu větu nahlas, Dante jen znale kývne, že má určitě pravdu.* No jo, nikdy nevíme, co náš oponent vlastně ví. To stejné bude při geninských zkouškách. A sakra, termín se již blíží mílovými kroky a my nestrávili ani moment přípravou. No, na to není nyní čas, teď se nemůžeme věnovat tréninku, nýbrž dni volna, *pomyslí si Dante a v tu chvíli se Misaki opět rozpovídala, že by snad nešlo mít dvě zaměření. Když se na něj Reisu otočí, jen si v hlavě pomyslí:* Jen ať neřekne nějakou blbost, prosím Reisu, nyní na to není vhodná doba. *Když poví o strýčkovi, Dante se trochu začervená. Ano, chtěl být Oinin, jenže tohle mu poradil otec, aby se zachovalo rodinné řemeslo. Na jeho slova však jen kývne a poví:* "No, ještě uvidíme. Máme ještě spoustu času a za tu dobu se může ještě mnoho stát." *Když vidí, že Reisu již neodpoví, opět se zaposlouchá do slov Misaki. O černém trhu nevěděl, ale bylo mu blbé se zeptat, když je to zdroj informací pro Nukeniny. Když zmíní trénink ninjutsu a něčeho dalšího, už vidí, jak se Reisu otáčí a už mluví. Jeho slova chápal a sám byl spíše toho názoru, že by se hodilo bojovat i bez využití chakry. Když Misaki opět domluví, rozhodne se zeptat pro změnu on:* "A když bojují o svůj život, nebylo ti jich někdy líto? Třeba kdyby byl vážně zraněn a prosil o to, aby jsi jej nechala žít. Já bych to totiž asi nedokázal dokončit." *Trochu zesmutní, protože ví, že být Oinin by jej velmi poznamenalo, ale on sám si to připustit nechtěl.*

Pohled Reisu: *Reisu trochu znejistí z chování Misaki. Usmála se, což indikovalo věc dobrou, přitom jim však vlastně řekla, že je to extrémně nebezpečné a vlastně si tím úsměvem protiřečila.* No, tak tohle bude ještě zajímavé. Bude super, když budeme bojovat vlastně na slepo, ale alespoň to vždy bude jedinečné a budou z toho úžasné příhody. No jo, až budu velký, možná budu chodit do nějaké krčmy a tam vyprávět to, co jsem na misích zažil. A pokud by se Dante připojil, mohli bychom i něco předvést, *zahloubá v mysli a zrovna se Misaki rozpovídá, že by to ani nešlo. Reisu se ohlédne zpět, aby se střetl pohledem se svým bratrem a pověděl mu:* "Slyšíš Misaki, budeme muset do těchto věcí jít společně. A ano, vím, že jsi chtěl být vždy Oinin, jako je strýček, ale tohle může ten proces lovu nukeninů moc urychlit." *Když zmíní Misaki černý trh, naplánuje si návštěvu u strýce, který by o tom možná něco vědět mohl. Dále zmíní techniky a ještě něco, Reisu se rychle otočí a poví:* "No, rádi bychom se oba naučili bojová umění. Přeci jen, kdyby nám docházela chakra, měli bychom se být schopní bránit. A tahat sebou zbraně, táta vždy říkal, že by to nebyl náš styl." *Poté se opět otočí a jde dále. K jejím dalším slovům by se rád vyjádřil, ale na neštěstí se Dante ozval jako první. Jeho slova přišla Reisu jako slova slabocha, ale moc dobře ví, že takto nevinný nebude věčně.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 4:51 pm
*Misaki se snaží poslouchat oba, takže je ráda, že asopoň nemluví najednou, protože to by se z nich asi brzo zbláznila.* „Jako to je pravda, že se může stát ještě cokoliv a rozhodnete se bojovat jinak,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá slova Reisu.* „Zajímavé, to vás třeba nikdy nezajímalo něco jiného,“ *zeptá se jich celkem zvědavě, protože bylo celkem dost dalších povolání, třeba v rodině Misaki nebyl nikdo lovec odměn až ona.* „Já jsem třeba lovec odměn a ještě jsem lékař, asi bych nikdy neuvažovala o něčem jiném, prostě jsem se tak rozhodla,“ *poví jim, jen aby je ujistila, že můžou mit primární a sekundární povolání.* „Jako ono třeba já umím fuinjutsu, takže si dost zbraní s sebou tahám ve svitcích,“ *poví jim Misaki a pak se nadechne, aby ještě něco dodala.* „Protože mě třeba taijutsu moc nebere a genjutsu už vůbec, takže jsem se rozhodla, že budu bojovat takto,“ *poví jim Misaki.* „Abych řekla pravdu, tak já chodím na misi ve dvou lidech, tak já většinou bojuju na dálku, ale abych řekla pravdu, tak mi to asi ani není líto, protože v tu chvíli je to o tom, jestli přežiju já nebo ten nukenin a když vidíš, jak trápí lidi v nějaké vesnici, kteří za nic nemůžou, tak je to celkem smutné, takže se stejně nakonec rozhodneš pomoct těm lidem, protože prostě víš, že je to to správné,“ *poví mu Misaki.* 'Hmm, mám takový pocit, že tohle ještě teď nejspíše nepochopí, ale snad časem, až se do toho oni sami dostanou, tak jim to bude jasné,' *řekne si v duchu Misaki, i když si tím úplně jistá nebyla, protože občas byly i takové případy.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Tue Nov 08, 2022 5:33 pm
Pohled Dante: *Na slova Misaki se Dante rozzáří jako sluníčko, protože to alespoň někdo chápe.* Přesně tak, může se to ještě změnit. Pokud by třeba někdo Kumogakure no Sato byla vyhlášena válka, nejspíš bych se vydal na dráhu lékaře. V boji bych si tolik nevěřil, takže bych spíše pomáhal raněným. Zachraňování životů je přeci mnohem záslužnější, než je jiným brát, *propluje mu v myšlenkách a dále věnuje pozornost otázce Misaki. Reisu se samozřejmě ihned otočil a tak jej Dante nechal dopovídat. Věděl, že Reisu je více ten bojovník, zatímco on chtěl býti spíše pacifista do doby, než by jej výcvik na Oinina zlomil, jako zlomil všechny v rodině. Když konečně Reisu dopovídal, začal mluvit on:* "No, já bych rád byl lékařem. Sice mi mamky říkají, že by se to ke mě nehodilo. A když mě od tohoto odradili, řekl jsem Oinin, protože to byla jistota toho, že proti tomu nebudou mít nic." *Dante si vydechl, protože jeho bratr k tomu nic neřekl. Už asi přeci jenom mezi nimi nějaká ta symbióza probíhá, jak to říkali rodiče. Když začne Misaki vyprávět o svých povolání, Danteho to celkem zaujme, protože je Misaki lékař. Když si všimne toho, že Reisu zastaví a otočí se jejich směrem, už si myslí, že opět začne mluvit. Na neštěstí pro něj byla Misaki rychlejší. Dante o Genjutsu hodně četl a v tomto musel dát za pravdu Misaki, iluze nejsou moc zajímavé. S úsměvem sleduje Reisu, který by něco řekl, ale jej dosti moudrý na to, aby alespoň Misaki nekecal do názorů. Další její slova jsou plná moudrosti, tedy alespoň Dantemu to tak přišlo, a to jej donutilo k myšlení:*  To je pravda, když někdo ubližuje lidem, jaká je vlastně šance, že by se někdy polepšil. A i kdyby se polepšil, mohl by jej nějaký další nukenin svést z cesty dobráka a mohlo by se to opakovat. Někdy je asi doopravdy lepší toho člověka zabít, aby měl člověk

Pohled Reisu: *Slova Misaki Reisu trochu znejistí. Již od doby, co jim Misaki vyprávěla o tom, jaké to je být lovkyní, se o to zajímal. Dokonce chodil i do knihovny, aby si tam něco málo přečetl a zjistil.* No jo, to bude trochu těžší. Co by mohlo změnit to, že by ve světě již nebyli žádní nukeninové? Nějaká mocná technika, nebo by se všichni přidali k nějaké vesnici a začali by svůj život na novo? Ne, to mi přijde ujeté, lovení je jedno z mála povolání, která nikdy nezaniknou, *konstatuje si v hlavě, dokud neuslyší otázku. Ihned se otočí a poví:* "No, původně jsem chtěl být vojákem. Pomáhat vesnici v době nouze i v době válek. Tatínci mi říkali, že by to mi i prospělo, protože se vojáci učí i lépe bojovat a v misích s ostatními shinobi jsou ti, kterým nevadí to zabíjení a krev." *Poté se obrátil na Danteho, který to řekl, oproti němu, krátce. Mohl mu sice nyní říct, že je slabí, ale to by s ním pak nechtěl trénovat Taijutsu či techniky, takže si to raději odpustil. Reisu zarazilo, že si mohla Misaki vybrat dvě povolání.* To je nějaká blbost, ne? *pomyslí si, když se otočí a již chtěl něco říci, když si uvědomil, že i strýc je krom Oinin také stopařem. Reisu si uvědomoval, že něco jako Genjutsu existuje, ale moc jej to nezajímalo. Nejraději by zakřičel, že Genjutsu je k ničemu, ale měl strach, že by jej mohl někdo z lidí v utajení využívat. Když se začne bavit o tom, jak se cítí při boji s nukeniny, začne uvažovat:* No, to je vlastně fakt. Když má někdo takovou drzost ohrožovat vesnici, měl by trpět ještě hůře, než co on udělal vesnici. Možná by to bylo i zajímavé sledovat, takový boj, kdy je to buď všechno a nebo nic. Na to ale asi ještě nějaký ten čas mám.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 6:11 pm
*Na chvíli se zamyslí.* „Mno ono ne každý se hodí na vše,“ *poví Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Shinobi může mít dvě povolání, jestli primární a druhé sekundární,“ *dodý ještě na vysvětlenou, protože nevěděla, jestli jim to na akademii říkali.* „No ono vojákem je celkem dobré, ale zase musíš tak postupovat hodnostmi, takže to má taky své pro a proti,“ *poví a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože moc nevěděla, co by jim mohla ještě říct.* „Ono taky dost žáleží na tom, na co má člověk talent. Třeba na lékaře musíte umět dokonale ovládat chakru, protože techniky jsou hodně náročné. Na lovce odměn nebo na vojáka musíte umět bojovat. Když chcete být u policie, tak se moc nedostanete mimo vesnici, takže na každém je něco,“ *dodá ještě Misaki, protože to byla pravda, prostě každý se hodil na něco jiného.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Tue Nov 08, 2022 6:38 pm
Pohled Dante: *Když se Misaki zamyslí, Dante ihned začne přemýšlet, co udělal špatně:* Možná jsem o tom neměl mluvit takhle otevřeně. Raději jsem to měl jen nějak šikovně zaonačit bez těch zbytečných slov. *Nakonec však řekne to, co vyzní jako ta nejmoudřejší varianta. Dante odpoví:*  "To máš naprostou pravdu. Kdyby se každý hodil na vše, tak by to snad ani nemohlo fungovat." *Potěšen tím, že Reisu na jeho slova kývl, namísto toho, aby začal sdělovat svůj názor, jej uvrhlo do myšlenky, že takto to cítil i on. Když odpoví Reisu na to, že být vojákem není asi tak jednoduché, ani se do toho neopovažoval mluvit. Tohle bylo jen mezi nimi a jeho se to ve velkých uvozovkách vlastně ani netýkalo. Když dále rozvede svojí tézi o tom, že každé povolání má své pro i proti, Dante jí odpoví:* "Asi mohu říci, že tě naprosto chápeme." *Slova Reisu o tom, jak by mohlo být Taijutsu užitečné v tom být lovec odměn jej celkem i přivádí na různé myšlenky:*  No jo, ale to se budeme muset hodně zlepšovat. Není ani možné jen kopy a údery se vyrovnat určitým technikám, o kterých nám sensei říkal. Ale kdo ví, možná by to i vyšlo. *Z myšlenek jej vyvede to, jak Reisu ukáže směr ta restaurace a Dante se s úsměvem podívá na Misaki.*

Pohled Reisu: *Na zamyšlení Misaki se Reisu raději zase rozejde, když si v hlavě řekne:* Když minule takhle přemýšlela, následovalo zasmání se a potom hodně špatná zpráva. Tak teď jen doufat, že tato situace nebude obdobná. *Její slova jej celkem překvapí a Danteho slova ještě více. Přesně toto by totiž řekl. Nakonec se na něj v rychlosti otočí a jen na oba kývne, aby se necítili, že je ignoruje. Na ty hodnosti jen poví Reisu, stále při chůzi:* "To máš asi pravdu, nad tímto faktorem jsem vůbec nepřemýšlel." *Přizná a dále poslouchá moudrá slova Misaki. Poté, co vyslechne všechny pro a proti, už vidí ten restaurant, kde Misaki minule jedla své oblíbené jídlo, dle jejího apetitu. Naposled se otočí a poví:* "Víš Misaki, u nás v rodině nikdo neovládá Taijutsu a nás napadlo, že je to celkem škoda. Sensei nám jednou vyprávěl o tom, že někdo dovede pomocí tréninku Taijutsu být hodně nebezpečný. Akorát nám neřekl, jaký styl Taijutsu to vlastně byl, ale až složíme zkoušky a nebudeme jen studenti, pokusíme se to zjistit." *Poslední část řekne velmi odhodlaně a poté ukáže směrem ta restaurace s otázkou:* "Máš hlad, Misaki?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 8:34 pm
**Misaki poslouchá ty dva a jen souhlasně kývne hlavou. Poté poslouchá o taijutsu a jen se pousměje.* „Jasné no, u nás se třeba nepoužívá kenjutsu, protože se to moc nehodí k našemu klanu, ale já jsem ho začala používat, protože genjutsu a taijutsu jdou nějak mimo mě no,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co by ještě měla dodat, ale nějak jí už moc nenapadá, protože už z tohoto tématu probrali snad skoro všechno. Nad další otázkou, kterou směřovala na její osobu se trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak jsem před chvíli jedla, takže nějak hlad nemám,“ *odpoví mu Misaki a pak se na chvíli odmlčí.* „Copak by jste chtěli dělat teď. Mě to je asi celkem jedno,“ *poví jim.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Nov 09, 2022 4:27 pm
Pohled Dante: *Dante se zaujetím poslouchá Misaki o tom, že i přes neshodu v klanu a kenjutsu se rozhodla jej stejně učit.* No, zdá se mi, že má Misaki nějakou averzi vůči genjutsu. Ale asi chápu, Taijutsu si vybírají hlavně ti, kteří nemají talent na nic jiného, nebo jej ještě neobjevili, *zamyslí se a když Misaki poví, že již vlastně jedla, poplácá Reisu po rameni, aby mu tím vyrušil jeho grimasu smutku. Na otázku, co by chtěli dělat, se Dante na Misaki otočí a poví:* "No, nám je to také jedno. Pokud chceš, můžeme se dále procházet, nebo nám můžeš vyprávět o svém zajímavém a dobrodružném životě." *Chtěl ještě něco dodat, jenže to jej již přerušil Reisu, tak nad tím jen mávl rukou.*

Pohled Reisu: No to je zajímavé, myslím si, že náš klan nemá žádnou averzi vůči nějakému stylu boje, nebo jsme ještě tak mladí, že nám o tom neřekli, protože by to zatím bylo zbytečné, *pomyslí si Reisu, když Misaki povídá o své vizi toho, co je dobré. Odpověď Misaki Reisu trochu uvedla do rozpaků, protože on tu šel jen kvůli tomu, aby udělal dobrý dojem. Málem se mu na tváři objevil úsměv, kdyby jej Dante nepoplácal po rameni. Když se Misaki zeptá, co by chtěli vlastně dělat, nechá domluvit Danteho a pak začne povídat i on:* "Nebo bychom si mohli dát pořádně do těla a trénovat. Přeci jen, Dante, nezapomínej, že termín geninnských zkoušek se neodvratně blíží."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 09, 2022 8:32 pm
*Misaki se podívá na ty dva a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Abych řekla pravdu, tak už asi není nic moc co bych vám řekla, takže fakt nevím, o čem bychom se ještě mohli bavit,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ono procházka po Kumo už pro mě asi není taky nic nového, protože jsem už takdy nějaké všci viděla,“ *dodá ještě k první větě a pak se podívá na Reisu.* „Mno asi bychom se mohli jít podívat do tréninkové oblasti a zkusit si zatrénovat. Sice nemůžu trénovat na plno, ale vzhledem k tomu, že máte před sebou teprve geninské zkoušky, tak by to asi mohlo stačit. Takže můžeme vyrazit,“ *zeptá se jich trochu zvědavě a pak čeká, až se vydají do tréninkové oblasti, protože si nějak moc nepamatovala cestu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Nov 09, 2022 9:33 pm
Pohled Dante: *To, že jim Misaki prý řekla vše, jej celkem překvapilo.* To je ale zvláštní. Vypadá, že je velmi zkušená a hodně toho zažila, přesto nám toho moc neřekla. Nebo nám to možná řekne, až budeme starší, musím se nechat překvapit, *pomyslí si Dante a poslouchá ji dál. Mrzí jej, však zároveň chápe to, že Kumogakure no Sato má již projitou.* No jasně, proč mám vždy takové nápady na dvě věci. *To, že na návrh Reisu kývne, jej celkem naštve, ale nedá to na sobě znát. Když poví, že nemůže trénovat naplno, se jen Dante zeptá:* "To je zvláštní, že nemůžeš trénovat..." *snaží se říci Dante, avšak Reisu mu zacpe pusu. On jen již odevzdaně, avšak otráveně, odchází směr trénovací oblast.*

Pohled Reisu: No tak vidíš, Dante. Očividně začínají být tvé nápady zase jen pro všechny otravné. Byla to jen otázka času, kdy tě ta tvoje rozumnost dostane k titulu 'nejvíce otravného dětska v Kumogakure no Sato' a bude se dále prohlubovat, *pomyslí si Reisu, když se v duchu směje svému bratru. Tuto jeho část neměl totiž vůbec rád, přímo jí nenáviděl. Připadal si pak hloupý, méněcenný a opomíjený. Když Misaki začne mluvit o jeho návrhu, je radostí bez sebe a ztvární to úsměvem od středu tváře až k uchu. Když Dante chce něco blábolit, zacpe mu pusu a odvětí:* "Hele, nevšímej si ho. Občas moc mluví a mluví samé hlouposti. Ale jistě, můžeme vyrazit." *Poté, co si je jist, že Dante zavře klapačku, se rozejde směr trénovací oblast.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Nov 12, 2022 7:01 pm
*Misaki se podívá na Danteho, který jí přišel trochu zkleslý, ale moc nevěděla z čeho, ale nějak moc to zkoumat nechtěla, protože měla takový pocit, že by se stejně nic moc nedozvěděla. Když pak ještě řekne, že je zvláštní, že nemůže trénovat naplno, tak si jen v duchu povzdechne, protože se jí to moc nechtělo vysvětlovat. No avšak mu Reisu zacpe pusu, takže tu větu ani nedopoví a Misaki se pousměje.* „Tak jo, můžeme vyrazit,“ *poví souhlasně Misaki a pak se rozejde za ním.* 'Myslím, že ta chakra, kterou mám mi bude až dost stačit na ty dva,' *řekne si v duchu Misaki, protože proti nim se musela celkem dost držet zpět, aby jim něco neudělala.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Nov 12, 2022 9:24 pm
Pohled Dante: *Když se společně rozejdou směr trénovací oblast, Dante začne hloubat ve svých myšlenkách, protože očividně Reisu stále nezavře klapačku:* Fajn, úžasný nápad Reisu. Budeme trénovat s někým, kdo si dává i ty nejvíce nebezpečné nukeniny k snídani. Co mi vlastně umíme přímo k boji? Samozřejmě že nic. A ta ponižující technika se za mě nepočítá, protože by jí Misaki dokázala jednoduše vyhnout. A co Oiroke no Jutsu? Vždyť je to v boji nepraktické, maximálně by to Misaki znechutilo a pak by do nás šla plnou parou, protože by byla vytočená. No jo, budu se muset spolehnout na Tebe, protože to jinak nevidím. *Celou cestu mlčí, protože ani neví, co by dalšího dodal.*

Pohled Reisu: *Reisu věděl, že trénovací oblast je velmi blízko od tohoto místa, takže se rozhodl jít i zkratkami. Aby nebylo trapné ticho, které jej velmi iritovalo, rozhodl se nahodit téma na konverzaci:* color=#9F2929]"Akorát budeš až moc zklamaná, moc toho zatím neumíme. Jediné, co máme tak tak natrénované je dělání kliků, dřepů a prkna. A technik, těch také neumíme mnoho, protože nás na akademii učili samé nudné věci. Ale bude naprosto úchvatné, jakmile uvidíme nějaké tvé techniky, které jsou tak silné. Mám pořád na vědomí, že nebudeš dělat věci naplno, ale i přes to, určitě máš mnoho zajímavějších technik, než-li jsou ty akademické."[/color]
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 11:14 pm
*Misaki poslouchá jejich slova a nějakou chvíli přemýšlí.* „V klidu, taky si pamatuju, jak jsem začínala, že jsem nějak moc technik neovládala, přece jen každý musel nějak začít ne,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože si moc dobře pamatuje, jak ona sama začínala, i když to už bylo celkem dávno, ale pořád ne až tam moc, aby na to zapomněla.* „Mno uvidíme, co vám ukážu nebo spíše co mě donutíte použít,“ *poví jim Misaki a pousměje se, protože doufala, že na ně nebude muset používat nějaké B rank techniky a výš, protože by z nich nejspíše udělala sekanou.* 'Tss, kdybych je chtěla naučit něco k elementu, tak se vsadím, že budou mít zrovna jeden z těch dvou, které neovládám,' *řekne si v duchu Misaki a pak se na ně podívá a mile se na ně usměje.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Nov 14, 2022 7:38 pm
Pohled Dante: *Když poví Misaki, že si vzpomíná na její začátky, jen začne přemýšlet:* No jo, každý nějak musí začínat. No, ale ty jsi byla určitě talentovaný student, na rozdíl od nás. Pomalu ani nedovedeme spolupracovat, jsme rozdílní jako Yin a Yang. No, bohužel musíme pracovat s tím, co máme, jak nám to říká strýc. *Z dumání jej vyruší, a následně i trochu rozhodí, výrok Misaki o tom, co na ně využije.* No, to si dobře pokazil Reisu. Vsadil bych své kapesné, že by nás byla schopná vyřadit, ba zabít, jen jedinou technikou. Máma má pravdu, to já jsem z nás dvou Yin. Ty jsi ten chaotický živel Yang.

Pohled Reisu: *Nad tím, že Misaki v jejich letech toho uměla také málo, jen pomyslně mávne rukou. Tyto věci slýchával od strýce, obou otců i od jejich sensei. Na její druhou frázi se zase rozpovídá:* "No, sice Tě asi nedonutíme k ničemu moc, protože jsme v technikách špatní více, než většina studentů. Ale neboj se, až se z nás stanou chunninové, bude ten souboj mnohem zajímavější, pokud bychom se jej já a Dante dožili. Každopádně, pokud by Ti to nevadilo, ukázala by si nám i nějaké techniky, které jsi někdy využila na nějaké nukeniny? Samozřejmě, pokud bychom tě nějak nevyčerpali, o čemž pochybuje, že by se nám vůbec mohlo povést."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 3:03 pm
*Misaki se dívá na ty dva a trochu se pousměje. Když se dostanou do tréninkové oblasti, tak se začne dívat po nějakém místě, kde nikdo není, protože pokud budou chtít ukazovat nějaké techniky, tak by byla raději, kdyby tam nikdo moc nebyl. No nekonec se jí takové místo povede najít, dokonce je tam i menší vodní plocha, která se jí bude hodit. Poté poslouchá co říká Reisu.* „Mno aby jste se ještě nedivili,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno možná bych vám pak mohla něco ukázat, ale zase na druhou stranu, bych to tady nějak moc nechtěla zničit,“ *poví jim Misaki a pousměje se.* 'Mno mám takový pocit, že by to byl průser, kdybych to tady srovnala se zemí, protože by to fakt nemuselo dopadnout dobře,' *řekne si v duchu Misaki a poté čeká, až budou moct začít se soubojem.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Nov 16, 2022 6:19 pm
Pohled Dante: *Když se již blíží k tréninkové oblasti, začne se poohlížet po okolí. Většinou tu bylo více lidí, ale Dantemu to vůbec nevadilo.* Tak fajn, Reisu, tohle jsi podělal. Přísahám ti na svoji mrtvolu, že pokud se mi něco stane, tak se z otcových ran jen tak nevylížeš, *zadumá se Dante a sleduje, kam vlastně jdou. Tohoto místa, kde bylo tolik vody, si všiml poprvé, ale nebylo se čemu divit. Spíše došel do knihovny a četl tam příběhy z různých zemí. Když začne Misaki mluvit a její poslední slova jej zděsí:* A je to v háji. V háji! Reisu, přísahám Ti, že pokud se něco stane mě, tobě, či této oblasti, tak tě jednou vlastnoručně zabiju! *Když Misaki vypadá, že je připravená k tomu tréninku, podívá se na Reisu, který je již v bojovém postoji a je připraven se proti ní bezhlavě rozeběhnout. Když to i udělá, jen překříží ruce a sleduje, jak se to vyvrbí.*

Pohled Reisu: *K trénovací oblasti jsou zase o kus blíže a vidí, že lidí ubývá.* Když už tady není moc lidí, v tréninkové oblasti jich bude hodně málo, pokud vůbec někdo. Na druhou stranu to bude super, protože budu moci manévrovat skoro všude. *Již jsou v oblasti a lidí tam bylo poměrně málo. Misaki se rozešla k části, kde byla i voda, proto se jí rozhodl následovat. Když Misaki promluví, jeho oči se rozzáří nadšením.* Super, takže ona dokáže dělat i věci, co zničí vesnice? To je strašně boží. Těším se, až uvidí, jak dobře umím bojovat, *pomyslí si a když si všimne, že Misaki už čeká, rozhodne se toho využít. Rozeběhne se proti ní. Pořádně sevře pěst a rychlím spritem se blíží k Misaki. První, co se pokusí udělat, je jí udeřit do břicha.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 10:06 pm
*Misaki se dívá dívá na ty dva a čeká, co budou dělat, protože byla opravdu zvědavá, kdo z nich začna a jak. Když se proti ní rozběhne Reisu, tak se jen trochu pousměje a sleduje ho.* 'Tss tohle je až moc jednoduché,' *řekne si v duchu Misaki a čeká, až je skoro u ní. Poté se jen rychle otočí tak, aby se mu vyhnula a jen se trochu posuměje.* „Mno snaha se cení,“ *poví mu Misaki a pousměje se.* 'Mno takže copak budeš chtít dělat dále,' *řekne si v duchu Misaki, protože byla celkem zvědavá. Zatím neútočí, ale jen čeká, co budou dělat ti dva.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Tržnice       - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Thu Nov 17, 2022 4:01 pm
Pohled Dante: *Dante se snaží udržet smích z toho, když se Misaki ladně a bez problému vyhne. Na její slova jen si řekne v hlavě:* No jo, Reisu, zase jsi tak bezhlaví idiot. No nich, ještě v tě tom nechám trochu vymáchat.[/color *Sledoval, jak Reisu se snaží kopnout Misaki. Dante se rozhodne jen jít trochu blíže, aby měl lepší přehled o tom, jak Reisu dostane na prdel.*

Pohled Reisu: Sakra, je moc rychlá. Možná bych měl zkusit trochu jinačí techniku. Pokusím se použít stejnou taktiku, jako využívám, když se peru s Dantem, *pomyslel si Reisu a znovu se rozeběhl proti Misaki. Když byl u ní, natáhl pěst a když dorazil k ní, pěstí máchl před ní a poté udělal kotoul a snažil se Misaki kopnout do zadní části lýtka.*  Snad se mi to tentokráte povede, abych se jí alespoň dotkl.
Sponsored content

Tržnice       - Stránka 7 Empty Re: Tržnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru