Tržnice

+11
Izumi
Dango Yoshikawa
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Kamiko Yuki
Rokuto Kuroda
Temari Hayo
Admin
15 posters
Goto down
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 04, 2023 5:31 pm
*Trošku sa uculila keď naznačil, že bola Kamiko trochu neposedná a teda váhal, že ak by spolu trávili viac času asi by si začali liezť na nervy. Už-už mala na jazyku vetu: "Co se zlobívá to se rado mívá." .. ale napokon si túto poznámku nechala len pre seba. O ich vzťahu predsa nič moc nevedela a nechcela sa ho nijako dotknúť. Keď sa ho následne opýtala či by mu mohla tiež niečo podarovať, nemala tak úplne jasnú predstavu o tom čo by mu vlastne mohla dať. Maľovať nevedela, vedela hrať - ale svoju flautu mala aktuálne na hotelovej izbe a teda ju nemala u seba aby mu mohla zahrať nejakú pesničku. Okrem toho jej to neprišlo dosť vzácne keď on jej dal niečo takto krásne .. no, Kosuke jej to dosť uľahčil, pretože na rozdiel od nej - vyzeral, že on celkom jasne vedel čo by od nej na pamiatku chcel. Bez zaváhania sa ku nej po jej otázke nahol a celkom pokojne si od nej vzal niečo na čo rozhodne ani jeden z nich nezabudne. Vzal si jej prvý bozk. Naomi zostala paralyzovane sedieť na mieste, toto nečakala - ani len si netykali a ... Kosuke bol starší, bol to umelec a ... a jej nízke sebavedomie by jej nikdy nedovolilo na niečo takéto ani pomyslieť, pretože stále nevedela spracovať fakt, že budila v chlapcoch záujem. Cítila, že jej líčka prechádzali z ružových odtieňov do purpurovo červených farieb - horeli jej dokonca aj uši! Keď sa odtiahol ešte stále cítila jeho vôňu a ... ten pocit na perách jej vyhrabal v spomienkach chuuninske skúšky a .. Murasakiho... on pobozkal jej drevený klon, takže ten bozk cítila len prostredníctvom spomienok, ktoré si od svojho dreveného klona vzala keď ho vstrebala. Toto s Kosukem bolo ... oveľa intenzívnejšie. Celým bytím sa pokúšala zachovať pokoj, no veľmi sa jej to nedarilo. Chcela to ticho čo medzi nimi nastalo nejako prerušiť ale hrdlo mala stiahnuté od nervozity a tak len chytila Kosukeho za ľavú ruku a nechala pomocou techník ​Sōshinki no Jutsu a Moku Sōzō-Teki okolo jeho zápästia vytvoriť drevený náramok ktorý v sebe ukrýval jej semiačko pomocou ktorého bude vedieť určiť kde sa Kosuke nachádza. Či už preto aby ho v budúcnosti vyhľadala alebo preto aby pred ním ušla.*

Tržnice       - Stránka 10 Eb3f458f00f8facacbaba2d0d29c591c

Vzhľad náramku

*Potom mu ruku pustila, vzala si obraz, ktorý jej namaľoval a postavila sa z lavičky.* J-ja mala.. mala by som sa vrátiť na hotel. *Dostala zo seba nakoniec, stále sa červenala a pohľadom uhýbala do strany.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Tue Jun 06, 2023 3:59 pm
*Velmi znervózněl když si všiml jak byla Naomi nesvá.* "Asi jsem to přehnal." *Poté mu však vzala levou ruku a vytvořila na ní náramek.* "Co to je? To je dřevo?" *Svou pravou rukou se dotkl náramku.* "Je to dřevo jak to udělala? Neslyšel sem o žádné dřevěné technice ale ona ji umí." *Podíval se na ní a v jeho tváři byl znát údiv. Náramek byl krásný i když na jeho ruku trošku větší ale to nevadilo, přece jen netušil kdy se sní znovu uvidí. Poté si stoupla a řekla že už by měla jít. Kosuke se taky postavil.* Omlouvám se jestli jsem vás dostal do nepříjemné situace. Je mi sváma dobře a chtěl jsem vám vyjádřit náklonost kterou neumím popsat slovy. Náramek je překrásný, budu jej opatrovat jako oko v hlavě. *Poté stál a čekal jestli odejde a nebo sním bude chtít ještě být. Chtěl se zeptat jestli by ji směl doprovodit ale nechtěl ji dostat znovu do nepříjemné situace. Zjevně by jeho nabídku neodmítla i kdyby ji to bylo nepříjemné a tak jen čekal jestli se ho zeptá zda ji doprovodí.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 10:49 am
*Keď Kosuke prehovoril, pozrela sa na neho a venovala mu rozpačitý úsmev. Lichotilo jej to čo hovoril a páčilo sa jej ako sa na ňu pozeral. V jeho prítomnosti sa cítila tak výnimočne a možno v duchu dúfala, že sa ponúkne a odprevadí ju k hotelu, no zároveň bojovala s nutkaním pred ním čo najrýchlejšie zutekať.* Uhm, tiež ďakujem za obraz a ... uhm-tak.. dovidenia Kosuke-kun. *Špitla hanblivo pri pohľade do jeho očí a založila si prameň vlasov za ucho - potom sa ku nemu otočila chrbtom a vykročila nejakým smerom - po pár krokoch však zaváhala, zastavila sa a otočila sa na druhú stranu ako keby sa pomýlila a vydala sa iným smerom - Kosukemu mohlo dôjsť, že Naomi vôbec netuší ktorým smerom má ísť a teda, že nevie ako sa má dostať do centra mesta - k jej hotelu. Pretože aktuálne nevedomky kráčala smerom mimo centrum - niekam ku Viaduktu. Pri tom premýšľala nad jeho slovami a nad tým či je skutočne bozk na ústa spôsob akým má človek vyjadrovať druhému svoju náklonnosť. Dávalo jej to zmysel... no u nich doma počas jej detstva veľmi na fyzické dotyky neboli - čo bolo pre ňu naozaj ťažké nakoľko počas dospievania zisťovala, že je pomerne kontaktná osôbka a v skutočnosti má objatia a držanie za ruku veľmi rada. Hoci bolo toto s Kosukem tak nečakané a uviedlo ju to do pomykova... aj jeho bozk sa jej páčil tak veľmi, že chcela ďalší. Bola sama zo seba zahanbená a zmätená.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 1:42 pm
Měj tě se. *Odvětil ji a poté sledoval jak od něj kráčí. Když už se chtěl otočit a vydat se domu tak si všiml že se Naomi zastavila a poté změnila směr.* Víte kudy máte jít? *Poté se podrbal na hlavě.* Pokud by jste chtěla tak bych vás mohl *V prostřed věty jej zastavil stud. Chtěl dokončit větu a doprovodit ji ale nedokázal se vymáčknout. Po chvíli kdy mlčel tak se usmál.* Pokud by jste chchchch chtěla tak bych vás mohl do dopravodit. *To že začal takhle hloupě koktat ho vyvedlo z míry. Bylo to poprvé co znervózněl natolik že nemohl promluvit.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 2:32 pm
*Keď Kosuke prehovoril a opýtal sa jej či vôbec vie kade má ísť - zľahka si zahryzla do spodnej pery a pozrela sa na neho ponad rameno.* No.. vlastne.. ani nie. *Priznala s previnilým úsmevom.* V cudzích mestách som vždy trošku stratená, takže som zvyknutá blúdiť ulicami a niekedy.. niekedy som nútená spýtať sa na cestu. *Vysvetlila a keď jej napokon Kosuke nervózne ponúkol, že ju odprevadí - Naomi placho odvrátila od zelenovláska pohľad. Rozum jej radil aby povedala nie, chcela ho odmietnuť.* Budem veľmi rada, ak ma odprevadíte k hotelu. *Počula zrazu svoje vlastné slová, ktoré jej vyšli z úst skôr než ich stihla zastaviť.. Proste chcela ešte chvíľku v jeho prítomnosti. Srdce jej prudko bilo, skoro ako keby ju čakal súboj... Pokúšala sa zachovať pokoj a vrátila sa ku Kosukemu na vzdialenosť vystretej ruky. Dumala, že možno ak s ním ešte strávi aspoň chvíľku tak možno pochopí prečo dnešný sled udalostí vyústil do takto nečakanej situácie. Veď predsa... Murasaki, bol zabitý geninom z Kumogakure.. Naomi ku ninjom z Kumo prechovávala roky veľmi silnú nenávisť a teraz... teraz s Kosukem..ah cítila výčitky. Hoci už aj vďaka Kamiko prehodnotila svoj postoj ku shinobi z Kumogakure.. aj tak ju toto celé s Kosukem zasiahlo viac než čas strávený s hnedovláskou.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 6:45 pm
*Každá vteřina než Naomi odpověděla se mu zdála jako hodina. Srdce mu bylo jako o závod a začal cítit i kapičky na svém čele. Nervózně si mnul prsty. Když však odpověděla tak se usmál. Byl nadšený že sní bude moc strávit ještě nějakou dobu. Poté srp k ní rozešel. Z nepochopitelného duvodu jí nabídl rámě.* Jak se vlastně jmenuje váš hotel? *Mezi tím co čekal na odpověď tak uslyšel známí smích, otočil se a všiml si svého bratra.* (Bratr) Tak co spratku jak se máš? Maloval si ji ty ubožáku? *Kosukeho bratr se smál a Kosuke se znovu cítil trapně. Hlavou se mu hemžili myšlenky a on je nemohl a vlastně ani je nechtěl zastavit. Kosukeho bratr vytáhl svitek, rozvřel jej a namířil na Kosukeho. Ze svitku něco vyletělo a Kosuke stuhnul. Ty věci mu proletěli kolem hlavy a zabodli se za ním do země. Kosukeho bratr se začal hlasitě smát poté se otočil a odešel. Kosuke se neodvážiĺ podívat se na Naomi. Jen stál a ani nechtěl.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 7:29 pm
*Naomi sa chytila Kosukeho ponúkaného "rámě" a kým mu stihla odpovedať kde vlastne býva - odrazu sa tam zjavil nejaký smejúci sa zelenovlasý muž. Začal sa Kosukemu posmievať.* Máte nejaký problém, pane? *Opýtala sa toho muža keďže Kosukemu nadával a vo chvíli čo vytiahol proti nim zvitok - nebolo jej treba viac. Naomi stála tesne pri Kosukem, bola naučená reagovať rýchlo - inak by za hranicami neprežila a vedela z boja už nejaké pohyby nepriateľa vydedukovať a určiť na čo sa chystá. Či už bola Kumo spojenec s Iwou alebo nie - práve ich ohrozoval nejaký muž na ulici v centre mesta bez toho aby ho niečím vyprovokovali a teda sa len bránila. Toto by mohli vypovedať aj svedkovia... Keď zo Svitku ich smerom vypustil ten muž techniku ranku C, (informácia doplnená od hráča Kosukeho). Naomi chvatne okolo Kosukeho seba vytvorila drevenú Kupolu, ktorá zadrží všetky útoky do sily 25 bodov a techniky do ranku C včetně (Moku Jouheki no Jutsu). Nech už z toho zvitku yvletelo čokoľvek - jej drevená stena to zadržala. Bola však pripravená jednať ďalej a keď vyskočila spoza kupoly prikrčila sa do obrannej pózy. Niečo takéto v dobe večnej noci určite privolá policajné hliadky, pokojne sem už mohli mieriť - keďže nie je obvyklé aby niekto v centre akéhokoľvek mesta používal techniky. Sama síce ešte neútočila, no bola pripravená brániť sa.* Zbláznili ste sa? *Osočila toho zelenovlasého muža a bola pohoršená jeho spôsobmi.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sat Jun 10, 2023 7:53 pm
*že svitku vyletělo deset kunaiů jenž se zabodaly do dřevěné kopule. Když vysḱočila Naomi z úkrytu a začala mluvit na Kosukeho bratra tak ten se jen zasmál.* (Bratr) Koukám že máš zajímavou ochranku spratku. No nic zase se potkáme. *Bratr uklidil svuj svitek, otočil se a v klidu odešel. Kosuke chvíli stál a poté zavrtěl hlavou. Poté šel za Naomi a řekl.* Je mi líto že jste u toho byla. No nebylo se čeho bát. Vaše technika je úžasná. Ještě jsem nikdy neslyšel o používání dřevěného jutsu. Pojď mě doprovodím vás k hotelu. (Bratr) "Ta holka co byla sním měla zajímavé jutsu. No tak jako tak tohle už by bratříčkovi mohlo stačit." *Kosukeho bratr odešel do svého nového domu. Mezi tím Kosuke ukázal Naomi cestu.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 12:13 pm
*Naomi sa zamračila a bojovala s nutkaním na toho idiota zaútočiť, mala silnú potrebu oplatiť mu to prepadnutie a aj jeho posmešky... predstavovala si ako jej telo obalia čierne blesky a ako ho usmaží, no musela myslieť na to, že napadnúť shinobiho v inej dedine by jej spôsobilo veľké problémy. Mohla sa len brániť a ten chlap z konfliktu vycúval hneď čo videl, že bola ochotná bojovať tiež.* Podám na vás sťažnosť na tunajšej polícii. *Prehovorila nahnevane keď ju označil za "ochranku" Kosukeho a otočil sa na odchod. Potom čo ku nej prišiel Kosuke - zachmúrila sa.* Nebolo sa čoho báť? Ten chlap vyslal kunaie priamo na naše hlavy. *Ukázala prstom na kupolu a zbrane ktoré boli zapichnuté vo výške ich očí, potom podišla ku obrazu, ktorý počas toho všetkého pustila na zem a kontrolovala či sa mu nič nestalo. Keď bol nepoškodený, trošku sa jej uľavilo a otočila sa na Kosukeho.* Vy ho poznáte? Šikanuje vás už dlho? *Chcela vedieť o tom mužovi viac aby mohla podať hlásenie tunajším policajtom.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 1:12 pm
*Když poukázala na kunaie, které proti nim vyslal jeho bratr tak se zamračil, poté vyslechl vše co řekla.* Je to můj bratr. Je to jeho způsob jak ze mě udělat shinobiho. "Teda alespoň v to doufám." Pojď mě k vašemu hotelu a zkuste na toto setkání zapomenout. Děkuji. "Sakra stuhnul sem. No to je už teď jedno." *Po této myšlence poslal do prstů chakru, pomalu přišel ke kopuli a dotkl se kunaiů.* "To by mohlo vyjít." *Poté pomocí Kugutsu no Jutsu vytvořil chakrová vlákna která na ty kunaie připevnil. odskočil od kopule a trhnul rukama k sobě. Kunaie vyletěli z kopule a letěli ke Kosukemu. Poté dal ruce podél svého těla. Kunaie vyseli na chakrových vláknech 5 cm od Kosukeho prstu.* Jdeme? "Mohu vyzkoušet jak dlouho udržím vlákna a v nich kunaie."
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 2:25 pm
*Prekvapene a zarazene zažmurkala keď povedal, že je to jeho brat. Síce si všimla istú podobu .. no aj tak. Keď jej potvrdil, že je to jeho vlastná rodina a napriek tomu sa ku nemu choval takto - zostala z toho celkom zaskočená.* Uhm, a to som si myslela, že ja som mala s bratom čudný vzťah. *Zašomrala si popod nos a chytila Kosukeho za voľnú ruku keďže na tej druhej mu viseli Kunaje.* A vám tento prístup vyhovuje? *Stála na mieste aj keď ju už po niekoľký krát vyzval aby sa pohli smerom k jej hotelu. Spýtavo sa mu dívala do očí a ruku za ktorú ho jemne držala mu nepúšťala.* Rodina má človeka podporovať.. povzbudzovať ho aby bol lepší, no ... nie takto krutým spôsobom. *Stíšila hlas.. z duše nenávidela keď niekto niekoho šikanoval - obzvlášť preto, že jej brata šikanovali kvôli jeho ružovým vlasom.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 2:34 pm
*Poslechl si ji a když ho chytila za ruku tak se usmál, stiskl její ruku a šli k hotelu.* Víte on to nemyslí špatně. Je to jeho způsob jak mi pomoct s tréninkem. "Teda myslím si to." Tuto techniku jenž teď používám mě naučil on. Bylo to drsné ale pomohlo mi to. Díky tréninku sním jsem dosáhl lepší výdrže, lépe používám svou chakru.
No je to možná šikana ale pomáhá mi to v tréninku.
"Sakra nechci se sní bavit o bráchovi. No pravda je že už nevím o čem si sním mám povídat. Ta holka se mi líbí a ta pusa kterou sem ji z nepochopitelných důvodů dal mě vykolejila ale teď sem v pohodě a nejsem zní rozhozený."
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 5:35 pm
*Chytila ho za ruku aby pritiahla jeho pozornosť, nebolo jej zámerom aby napokon kráčali mestom ruka v ruke, no keď jej dlaň jemne stisol - páčilo sa jej to. Jeho ruka bola príjemne teplá a teda neprotestovala a tento krát sa s ním vydala smerom do mesta bez reptania. Počas chôdze mala ustarostený výraz pri tom ako jej opisoval prístup jeho brata. Nepáčilo sa jej to, o nič viac než predtým no .. to už povedala a hoci mohol vidieť v jej výraze nesúhlas, odhodlane mlčala. Namiesto toho Kosukemu prezradila názov hotela aby vedel kam vlastne má ísť.* Ako sa váš brat volá a čím sa živí? - sensei asi nieje, že? Máte ešte nejakých súrodencov? Trénuje ich rovnakým spôsobom? Čo na to vaši rodičia? Vedia o tom? *Zasypala ho otázkami počas chôdze a ruku mu stále nepúšťala. Popri tom všetkom jej tichý uštipačný hlások vzadu v jej mysli kládol nepríjemné otázky.. Či toto robí Kosuke aj s inými dievčatami - či sa drží s nimi za ruku a kradne si ich bozky - bol to predsa umelec a teda možno bohém, no boli to otázky ktoré potlačila do úzadia svojej mysle - teraz ju viac než toto zaujímali vzťahy v jeho rodine a tak sa radšej sústredila na jeho odpovede.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 5:57 pm
*Všiml si jejího ustaraného výrazu.* "Ach jo tohle je otrava." *Vyslechl si vše co mu řekla a poté se usmál.* Dobře chápu co mi chcete říct. Nemám jiného sourozence. Mám jen jednoho bratra kterého jste před chvílí viděla. Mám matku a otce. Ano o jeho tréninkové metodě vědí. No buď si myslí že je to dobré a nebo že mě to nějak posílí. Podle názvu hotelu máte velmi dobrý pokoj. Pokud jsou mé informace dobré tak jste ve velmi dobrém hotelu. Bratr je na úrovni Sanin. Ve skutečnosti ani nevím jakou práci má. Vím jen že umí ninjutsu které mi umí zacelit rány. Nejspíše je lékař ale opravdu to nevím. Třeba se tu techniku jen někde naučil. "Má krásně jemné ruce. Její dotek je krásny."
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 6:26 pm
*Síce sa usmial, no v jeho pohľade sa zablyslo niečo čo jej napovedalo aby sa stiahla a aby viac ohľadom jeho rodiny nevyzvedala.* Ospravedlňujem sa za svoje otázky, viem, že ma do toho v skutočnosti nič nieje.. *Sklopila oči k zemi a jemne mu stisla dlaň.* Len.. som na takéto kruté zaobchádzanie citlivá. Môj brat to v detstve nemal ľahké, boli sme dvojčatá a .. spolužiaci ho kvôli ružovým vlasom dosť šikanovali. *Vysvetlila Kosukemu svoj razantný postoj, ktorý tak rýchlo zaujala a radšej prijala jeho nenápadný návrh na zmenu témy.* Vybrala som si ten hotel celkom náhodne, bol prvý na ktorý som narazila. Uhm, skutočne je tá izba pekná.. boli uhm-boli ste v niektorej z nich už niekedy predtým? *Opýtala sa ho. Samozrejme vedela, že Kosuke je z Kumogakure, no možno ho niekto kto bol v tom hoteli ubytovaný pozval na izbu.* "Možno ho ku sebe na izbu pozvala nejaká kunoichi z iného mesta, ktorej tiež namaľoval obraz tak ako mne." *Napadlo jej, no nahlas svoju myšlienku nevyslovila.* Sú tu nejaké hotely, ktorým by som sa v budúcnosti mala radšej vyhnúť? *Opýtala sa ho s úsmevom čím naznačila, že sem rozhodne ešte plánuje v budúcnosti prísť.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 7:46 pm
*Dostalo ho když mu řekla že jejího bratra šikanovali.* Říkala jste že jste byly dvojčata. Nechci se vás dotknout ale co se stalo vašemu bratrovi? Samozřejmě pokud nechcete odpovídat tak nemusíte. Jinak v žádném hotelu jsem ještě nebyl a tenhle hotel znám jen z doslechu. Nevím jak dobré tu jsou hotely. Pokud by jste sem někdy zavítala tak můžete být ve stejném hotelu a nebo se můžete zeptat na nějaké doporučení od recepční. *Užíval si držení její ruky a její přítomnosti. Cesta jim utíkala celkem rychle a on věděl že jejich čas se blíží ke konci. Tato skutečnost ho začala znervózňovat. Začala se mu potit ruka kterou ji držel. Rychle ji pustil a ruku dal do kapsy.* Omlouvám se začala se mi potit dlaň.
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 9:41 pm
*Keď sa jej Kosuke opýtal na Naota - jej výraz sa zmenil, pohľad sklopila k zemi a trošku zbledla. Prešiel síce už nejaký čas, no Naomi to ešte stále smrť svojho dvojčaťa nespracovala, len všetky tie pocity potlačila, zavrela ich v sebe do truhličky a dúfala, že na ňu tak skoro nevyskočia.* Môj .. brat Naoto .. zomrel. *Hlas mala tichý a z toho ako z nej každé slovo liezlo pomaly a zdráhavo mohlo byť Kosukemu jasné, že hovoriť o tom je pre ňu veľmi ťažké. To čo následne hovoril o hoteloch veľmi nevnímala, v mysli mala Naota a ten desivý večer kedy zomrel pred jej očami. Kosuke mohol cítiť, že sa trochu zachvela.* Uhm, áno.. áno. *Zašomrala a ani veľmi nevedela o čom presne s tými hotelmi hovoril. Na moment sa stratila v myšlienkach. Naplno začala vnímať až keď jej pustil ruku.* Uhm.. *Pozrela sa na neho s nesmelým úsmevom a využila to na to aby si prechytila obraz ktorý jej namaľoval. Pochopila prečo sa mu potí dlaň, túto ulicu, ktorou kráčali spoznala - po pár krokoch sa za zákrutou črtal hotel v ktorom bola ubytovaná.* Tak.. sme tu. *Vydýchla a znervóznela tiež keď, zastavila kúsok od vchodových dverí. Pohľadom uhýbala do strany, stáli na prázdnej ulici, ktorú osvetľovali lampy.. mesiac svietil na oblohe ... Naomi cítila, že jej začína biť srdce rýchlejšie.* Ďakujem za.. spoločnosť a obraz a ... *Jemne očervenela a nesmelo sa na neho pozrela.* Snáď sa zase čoskoro uvidíme. *Špitla a venovala mu sladký úsmev.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 10:29 pm
"Neměl sem se ptát. Teď sem ji dost rozbil. Já jsem takoví vůl." *Po zbytek cesty jen mlčel a nechal ji aby mluvila byl zklamán z toho že už došli k hotelu. Když mu poděkovala za společnost a obraz tak se pousmál. Jeho úsměv se zvětšil když se Naomi začervenala.* Taky doufám že se brzy uvidíme. Třeba příště navštívím já vaši vesnici a vy mě v ní provedete. Moc vám děkuji za ukázku vaší techniky a za překrásný náramek. Budu ho opatrovat a mít jej stále u sebe. *Poté se k ní naklonil a dal ji pusu na čelo. Tentokrát to udělal bez jakéhokoliv nutkání kterému by nerozuměl. Doufal že ji tímto polibkem přivede na jiné myšlenky.* Pamatujte na legendu která se zde vypráví o těchto obrazech. *Jen co to dořekl tak se pomalu otočil a vydal se na cestu domů. Byl nadšený že Naomi potkal.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Sun Jun 11, 2023 10:55 pm
*Usmial sa čo spôsobilo, že jej líčka boli ešte červenšie. Po jeho slovách prikývla - čím mu prisľúbila, že ho rada po Iwe prevedie. Chcela mu na to všetko ešte niečo povedať, ale hrdlo mala stiahnuté od nervozity tak ako keď jej dal pusu prvý krát. Keď sa ku nej Kosuke začal znovu skláňať, privrela oči a čakala, že ju na rozlúčku opäť pobozká na pery - tak to predsa už veľa krát čítala v knižkách a bola na to pripravená. Možno jemne aj našpúlila pery, no Kosukemu sa podarilo opäť ju prekvapiť - keď jej dal tento krát pusu na čelo. Toto jeho gesto sa jej na počudovanie zdalo ešte intímnejšie. Pritlačila si k telu jeho obraz tesnejšie a keď sa odtiahol hanblivo sa usmievala.* Budem. *Šepla - bol to sľub, že nezabudne. Chvíľu tam ešte stála a sledovala ako jeho silueta mizne v tmavej uličke.. potom sa pobrala do svojej hotelovej izby. Počas toho ako kráčala sa nemohla prestať usmievať - až ju boleli líčka a keď sa zavrela v izbe, vydýchla si a prstami si prešla po čele a napokon si ruku priložila k perám. Z úst jej vyšiel chichot.* Vážne sa to stalo?! *Pískla a položila obraz na zem - oprela ho o stenu a uprene sa na neho dívala.* Vážne sa to stalo! *Skonštatovala, ten obraz bol toho dôkazom. Upažila ruky .. pár krát sa zatočila okolo svojej osi a chrbtom padla na posteľ.*

Koniec RPG
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Tržnice       - Stránka 10 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 4:35 pm
C mise:*Už je to celkem dlouho, co se Kamiko stala chuuninem, ale ještě se nevydala na žádnou misi, protože se celkem dlouho vyrovnávala s tím, co se na chuuninských zkouškách stalo. Proto celkem dlouho trénovala a učila se celkem dost technik, které se mohla naučit, než se nakonec rozhodla, že by se mohla vydat na svou první C misi. Byla ráno kolem deváté hodiny a Kamiko akorát sedí ve svém pokoji a přemýšlí, co by mohla dělat, no nakonec se rozhodla, že by se mohla tedy vydat na nějakou misi. Oblékne se do černých kraťasů a bílého trička, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, za opasek si dá druhé pouzdro a na boky si dá ještě pouzdro s výbušným jílem, nakonec si dá kolem krku čelenku Kumogakure. Když má vše, tak se rozejde do předsíně, kde si obuje boty a pak už se vydá do ulic Kumo. Po nějaké době se dostane k sídlu Raikageho a zamíří si to rovnou do místnosti, kde se zadávají mise. Když tam dojde, tak se vydá ke stolu, kde jsou C mise a nějakou chvíli se tam rozhlíží, ale nějak moc tam toho nebylo, doprovodit někoho mimo vesnici, ale tím si nebyla moc jistá, takže se rozhodla, že by se mohla vydat na jinou misi, která tam byla a to falešný obchodník ve vesnici. Kamiko dostane informace, které potřebuje a pak už se vydá na trh, kde by se měl onen obchodník nacházet. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak si začne procházet různé stánky, aby nešla hned k němu. Po chvíli dojde k jeho stánku a začne si prohlížet věci, které tam má. Na první pohled zbraně vypadaly dobře, ale když vzala Kamiko kunai do ruky, tak jí přišel takový divný navíc, když se podívala na tu cenu, tak si jen v duchu povzdechla, protože to bylo až moc drahé a to to nebyly žádné speciální zbraně. Položí kunai zpět a podívá se na šípy k lukům, které tam měl. Šíp na pohled vypadal dobře, ale když se ho pokusila lehce ohnout, aby zjistila, jestli je trochu ohebný, tak se ihned rozlomil.* ‘Hmm, tak tohle je fakt hrůza,‘ *proletí Kamiko hlavou. Ve chvíli, kdy na ní onen muž promluví, aby mu neničila zboží, tak jen pozvedne obočí.* „Myslím, že tohle nejde ani zničit, tohle už je totiž k ničemu,“ *poví mu Kamiko. Onen muž ovšem pronesl, že se mýlí, že jeho zboží je v dobré kvalitě. Kamiko vezme nějakou další zbraň a lehce jí ohne a jen si v duchu povzdechne.* „Nemyslím si,“ *poví mu Kamiko. Následně vytvoří dva ptáčky z jílu, kteří začnou poletovat kolem obchodníka.* „Tak fajn, myslím, že vyrazíme, aby jste podal vysvětlení lidem, kteří to tady mají na starost, proč prodáváte takové šunty a pokud to půjde po zlém, tak to bude moc bolet,“ *poví mu Kamiko, zatím co její ptáčci létají kolem obchodníka. Obchodník chtěl něco namítat a utéct, jak jeden z ptáčků ho následoval a vybuchnul kousek za ním, takže se muž zastavil, i když se mu nic nestalo a nakonec se rozešel zpět. Poté se s Kamiko vydal na místo, kde sídlí místní policie. Poté měla Kamiko misi hotovou, takže se mohla vydat zpět domů.*



-Konec RPG-
Sponsored content

Tržnice       - Stránka 10 Empty Re: Tržnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru