Náměstí

+8
Kamiko Yuki
Misaki Makotto
Neomi Tochiru
Arika
Espere Itami
Kai Yoshimitsu
Kaede Hisa
Admin
12 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Sun Jul 10, 2022 8:29 pm
*Katsumi si jí prohlédne a pousměje se.* „Těší mě,“ *poví jí.* „Aha, mno, snad se jednou někde dostaneš,“ *poví jí Katsumi.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak nevím, kde bych se chtěla podívat, ještě nikdy jsem tady nebyla, takže kde by jsi provedla někoho, kdo tady ještě nikdy nebyl,“ *poví trochu zvědavě Katsumi.* 'Hmm, je celkem v pohodě, tak snad bude i pak,' *řekne si v duchu Katsumi a trochu se dívá okolo, aby si to tady prohlédla.* 'Jako celkem mě zajímá, jak to tady vypadá celkově, ale uvidíme, co mi vymyslí Kias,' *řekne si v duchu Katsumi.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Sun Jul 10, 2022 9:56 pm
*Jen stojí a přemýšlí nad hodně věcmi  a přitom jí poslouchala.*Půjdeme spolu a ukažuti vesnici .*Pomalu se rozešla a počkala na ní až se taky rozejde. Vedla jí po vesnici  a směrem k hlavám hokagu .*Jak to vlastně vypadá v kumo a jak to tam chodí?*Chtěla zabyt ticho co bylo mezi ní má.  A také se chtěla o ní dozvědět trochu víc. Přece jenom se potkali , tak by to nebylo na škodu.*Samá chci časem cestovat a poznávat svět a jakou máš práci? *Zeptala se jí milé a dávala si i pozor na cestu kudy jí vede a na to aby jí neztratila . *“Myslím ,že si vedu dobře ,ale nevím jak jí přijdu. Snad ne jako blbec to by bylo pro mě zklamaní.“*pomyslela si a užívala si dnešní den a to krásné počasí jím dneska přálo.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Mon Jul 11, 2022 11:47 am
*Katsumi jde vedle Kias a přemýšlí, co jí říct.* „Tak jo,“ *poví jí souhlasně.* „V Kumo, mno jsou tam celkem hory nebo jak to říct, jinak je tam voda, stromy, prostě vše,“ *poví jí.* „Cestování je fajn, akorát mi přijde, že já se poslední dobou moc mimo vesnici nedostanu, ale tak jsem ráda, že aspoň teď jsem mimo vesnici,“ *poví jí Katsumi.* „No já jsem stopař a lékař,“ *řekne jí a mile se usměje. Jak tak jdou, tak se dívá okolo a přemýšlí nad vším možným, ale začíná si myslet, že to vypadá v Konoze celkem fajn.* „Já jsem Katsumi Hisayo,“ *poví jí a usměje se.* „Ty chodíš na akademii? Nebo ne,“ *zeptá se jí trochu zvědavě.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Mon Jul 11, 2022 6:29 pm
*Jde vedle ní a jen se směje a má radost ,že se chce bavit.*Aha to tam musí byt zajímavé žit  a to ti věřím aspoň můžeš poznávat i ostatní vesnice a jiné krajiny jak já ti závidím.*Pak se chvilku odmlčela a podívala se na ní s rozzářenýma očima. *To jsou super povolaní  a jistě i hodně užitečné akorát si nejsem s cela jistá jak vlastně to stopovaní  funguje?*Řekla jí milým hlasem a pak se dívala na cestu aby nezavedla tam kam nechce.*“ Je hrozně milá a roztomilá , krom toho je s ní sranda .“*Pomyslela si a zdálky už šli vidět hlavy kagu.* V kumo musí byt krásné hory a z nich krásny výhled na krajinu. *Jen se usmívá a nic neříká a jen přemýšlí o čem by si mohla povídat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Mon Jul 11, 2022 7:07 pm
*Katsumi poslouchá slova Kias a usměje se.* „Mno občas je to trochu nebezpečné, ale co se dá dělat,“ *poví Katsumi. Vyslechne si slova Kias a na chv íli se zamyslí.* „To prostě máš techniky díky kterým dokážeš najít chakru, takže poznáš, kde jsou ostatní, pokud někdo další není taky stopař a nedokáže svou chakru skrýt,“ *poví mu Katsumi celkem zamyšleně.* „Ale jo, celkem to jde,“ *poví jí Katsumi a trochu se pousměje.* „A jak tě to baví na akademii,“ *zeptá se jí celkem zvědavě.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Mon Jul 11, 2022 8:08 pm
*Jen se podívala do oči  a poslouchala cene  informace ,které by se jí časem mohli hodit.*Na akademii se to dá ,ale radši bych už chodila na míse  než se pořád učila. Jinak se to dá akorát mám strach ze zkoušek že bych je dát nemohla. Jinak to stopovaní je opravdu zajímavé. Asi jsi neobyčejný člověk katsumi a možná že tě jednoho dne překvapím v kumo. Nebo se potkáme na jedné z misích svět je malí a není dokonali .*Povijí milým hlasem a pak se odmlčí a dívá se zpět před sebe a když dojdou před hlavy hokagu tak se zastaví.*Maté v kumo taky něco takové ho? To jsou hlavy všech naších kagu této vesnice a kousek odtud je je i skvěla restaurace kdybys měla hlad mohli bychom tam zajít a trochu se i osvěžit. Pak bychom mohli pokračovat dál co ty na to?*Zeptala se jí milým hlasem.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Mon Jul 11, 2022 8:30 pm
*Poslouchá její slova a usměje se.* „Mno abych řekla pravdu, tak mise jsou celkem nebezpečné, nikdy nevíš, jaký je nepřítel, jaké má schopnosti,“ *poví jí Katsumi.* „Neboj zvládneš to,“ *poví jí Katsumi a usměje se.* „Nemyslím si, že jsem neobyčejná, ale ráda tě v Kumo uvidím,“ *poví jí Katsumi a pokračuje vedle ní.* „Kdo ví, jeden nikdy neví, kde se můžeme potkat. Abych řekla pravdu, tak nic takového v Kumo nemáme,“ *poví jí Katsumi, zatím co si prohlíží monument.* „Hmm, asi bychom mohly,“ *poví jí Katsumi  Poté s ní pokračuje v cestě.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Mon Jul 11, 2022 9:37 pm
*Stala vedle ní a dívala se na ní a vyslechla si jí.*Děkuju za upřímnost a super tak jdeme.* a vydala se směrem k restauraci po jejím boku. Dnešní den si sní užívala a myslela na to že si našla kamošku z kumo ,která je nejen chytrá ,ale i pěkná.*“ Je pohodová a krom toho se s ní dobře povídá .“*Pomyslela si  a dívala se před sebe a jen vzpomínala na lidí ,které potkala a že jích málo nebylo.*Víš katsumi jsem ráda že jsem tě potkala už jsem si dlouho takhle s nikým nepopovídala a děkují ti za dnešní krásný den.*Pak by se odmlčela a jen by se dívala dopředu a chtěla jen říct co měla na srdci  Chtěla si sní vytvořit přátelské pouto ,ale nevěděla jak na tom vlastně u ní je a zdá je i na dobré cestě k přátelství.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Tue Jul 12, 2022 2:24 pm
*Jen se na ní mile usměje.* „Nemáš za co,“ *poví jí Katsumi a rozejde se s ní. Jak pokračuje v cestě, tak se dívá okolo, aby si případně zapamatovala cestu, až půjde z vesnice.* „Taky jsem ráda, že jsem po nějaké době poznala někoho, kdo není z Kumo. Je to fajn popovídat si s někým, kdo nemusíš řešit ty kecy z vesnice,“ *poví Katsumi.* 'Hmm vypadá to tady fajn,' *řekne si v duchu Katsumi.* 'A navíc vypadá, že je milá, takže to bude dneska v pohodě den,' *proletí jí hlavou a pak už se podívá na Kias a je celkem zvědavě, za jak dlouho tam budou.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Tue Jul 12, 2022 7:20 pm
*Sívala se do předu a přemýšlela co by jí všechno ukázala a zarověn jí poslouchala.*Většinou něco řešíš z vesnice nějaké věcí nebo jak si to myslela? *Zeptala se jí zadávím hlasem a moc nechápala co tím myslela pro ní to mělo hodně významu ,nechtěla to pochopit zlé tak se jí radši zeptala.* Jinak tady bud jako doma , vůbec se bát se nemusíš. Jsou tady příjemní lidé a hledí si svého a nezajímají je moc ostatní.*Pověděla jí milým hlasem a jen se na ní usmála a zdálky už šla vidět restaurace ,kterou měla moc rada.*Víš jsi úplně jiná než holky co jsou z téhle vesnice hlavně z klanu nara dělají většinou že jsou někdo když jsou chytré. Já si na nic hrát nemusím jsem prostě svá.*Pak by se podívala před sebe aby náhodou špatně neodbočila.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Tue Jul 12, 2022 8:06 pm
*Katsumi vyslechne si její slova a trochu se zamyslí.* „Ale ve vesnici je to trochu na nože,“ *poví Misaki. Vyslechne si její slova a pousměje se.* „Tak to je fajn, že je tady celkem klid,“ *poví Misaki a usměje se. Když se pak pomalu blíží k restauraci, tak sepousměje. Vyslechne si slova Kias a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Mno abych řekla pravdu, je fajn, být svá a nic nepředstívat,“ *poví jí Katsumi, protože jí to tak vždy přišlo, že nejlepší je být svá a nic nepředstívat.* „Neboj, až vypadneš z akademie, tak už takové lidi nebudeš muset moc potkávat, pokud je nebudeš chtít vidět,“ *poví jí Katsumi, protože ona vlastně nevídala nikoho z akademie.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Tue Jul 12, 2022 9:29 pm
*Pomalu se blížili k restaurace a přemýšlela nad tím co myslela o její vesnici.*To máš pravdu a praví kamarádí si nemusí na nic hrát a lidé, kteří si jsou prostě sví jsou ti nejlepší tak jako jsi ty nejlepší společnice a kamoška co můžu mít.*Řekla jí to od srdce a s úsměvem na tváří .* Ale zase na druhou stranu je příjemné se snímá setkat po čase a vidět jak se změnili.*Když došli k restauraci  sedla si do kraje a čekala až se katsumi taky posadí.*Dej si co chceš platím já.*Řekla milé a dívala se jí do oči.* Máš to od mne jako dárek k našemu přátelství snad jestli nevadí?*Zeptala se jí milým hlasem a měla na ní ještě dost otázek ,ale nechtěla jí zase tak moc s tím zatěžovat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Tue Jul 12, 2022 9:49 pm
*Poslouchá její slova a usměje se.* „Jako jo, je to pravda. Mno to nevím, jestli jsem nejlepší,“ *poví Katsumi, protože měla takový pocit, že si může najít mnohem lepší kamarády, než je ona navíc aspoň ze stejné vesnice.* „Mno nevím, s některými třeba ani po letech to není fajn, aspoň můj názor teda,“ *poví celkem zamyšleně Katsumi, protože jí bylo lidi z akademie celkem fuk. V Kumo měla pár lidí, se kterýma se tam bavila a to jí stačilo. Když pak dojdou do restaurace, tak se posadí vedle Kias a pousměje se.* „Mno asi romlouvat ti to nebude mít cenu, že,“ *poví Katsumi a usměje se. Poté so objedná a podívá se na Kias.* „A co tě vůbec vedlo k tomu nastoupit na akademii,“ *zeptá se trochu zvědavě.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Wed Jul 13, 2022 7:25 pm
*Jen jí poslouchala s úsměvem na tváří a v hlavě se jí honilo mnoho dalších myšlenek.*máš pravdu .*a vzala ze stolu jídelní lístek a dívala se co by si dala.Když přišla tak si objednala s katsumi a obsluha odešla.*Moje mamka je kunoichi a je lovkyně nukeninu a tak jsem se rozhodla jít v jejích stopách  a proto jsem nastoupila na akademii a otce jsem vůbec niky neviděla ani nepoznala. Tak jsem šla na akademii a proč si šla ty do akademie ?*Zeptala se jí na oplatku a taky jí to zajímalo .* Navíc chci  zažívat  dobrodružství a chci se toho učit a to jen praxi a nevzdám se svého snů . A krom toho chci ještě najít svého otce a poznat ho.*Pak by se odmlčela a jen by čekala co jí poví katsumi.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Katsumi Hisayo

Sat Jul 16, 2022 1:26 pm
*Jen se pousměje a přemýšlí. Poté si vezme jídelní lístek a začne si vybírat něco k jídlu, pak si objedná a poslouchá Kias.* „Aha, mno u nás v rodině jsou shinobi snad skoro všichni, takže to bylo tak nějak řečeno, že budu muset jít na akademii, i když ze začátku mi to tak nešlo a měla jsem celkem problémy a nějakou chvíli jsem myslela, že se na to vykašlu,“ *poví jí Katsumi a trochu si povzdechne, přesto že pořád na tom bylo hůře než ostatní, tak se snažila, aby se ostatním aspoň trochu přibížila.* „Tak to máš fajn sen, určitě se ti povede cestovat po světě,“ *poví jí Katsumi a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Máš nějaké sourozence nebo ne,“ *zeptá se jí, protože si nebyla jistá, jestli se jí na to ptala nebo ne.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 03, 2022 2:09 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 09, 2022 9:30 pm
*Misaki se po nějaké době opět dostala do Konohy měla za sebou postup na další hodnost a rozhodla se, že se půjde podívat za Hanou, jak se jí daří, i když věděla, že ještě chuuninské zkoušky nebyly, ale i tak chtěla vidět, jak se jí daří. Akorát se prochází největší ulicí v Konoze, protože se jí tam moc líbí, protože je tak moc lidí. Na sobě [url][/url], čelenku Suny má kolem krku, na pravé noze má pouzdro se shurikeny a kunaii, na opasku má druhé pouzdro, ve kterém má svitky a za opaskem má Kusanagi no Tsurugi.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 10:42 am
*Další den, kdy Hana nemusela trénovat a proto se rozhodla procházet se po Konohagakure. Zajímala se o to, zda nebude moci nějakým lidem pomoci.* No jo, i když se mi ty mise dostávají pod kůži, neznamená to, že nebudu pomáhat lidem nijak jinak. No tak uvidím, co mi osud připraví. *Při těchto myšlenkách se Hana provází po uličkách. Tento den nebyla nikým napadena, což byla pro ní celkem smůla, jelikož jí bavilo se šermovat a rvát se, proto také u sebe vždy nosí svojí výbavu.* Ale no tak, to tu musí být taková nuda? Proč tu nikdo dneska není? To je na nic, proč nemohu trénovat šerm v praxi. *Vypluje jí v hlavě a celkem jí to užírá. Prochází se zrovna naproti náměstí a tam si všimne Misaki. Pomyslí si:* Takže nekecala a doopravdy se vrátila. *Poté se rozhodne vejít za ní, avšak se to kvůli mnoha lidem nepovede a na Misaki místo toho spadne, avšak naštěstí se na poslední chvíli vzchopí a nespadne na zem. Pak naléhavě vykřikne:* Omlouvám se..
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 1:11 pm
*Misaki pokračuje v cestě a občas se někomu vyhne, protože tam bylo hodně lidí a to se Misaki moc nelíbilo. Když do ní najednou někdo narazí, tak se zastaví a podívá se okolo.* 'Ehh, mám takový pocit, že dneska tady bude celkem zajímavě,' *řekne si v duchu v duchu Misaki.* „Ahoj Hano,“ *poví jí Misaki a trochu si jí prohlédne, protože byla celkem prekvapená, že je tady, protože vůbec nečekala, že by jí tady mohla někde potkat.* „V pohodě, co ty tady,“ *zeptá se hí trochu zvědavě, protože měla takový pocit, že dneska bude trénovat.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 1:23 pm
*Misaki jí pozdravila a Hana se tehdy postavila vzpřímeně. Když to Misaki nějak nevytahovala a vypadalo to, že to přešla, Hana se usměje a poví:* No.. Snažila jsem se najít rvačku někde v uličkách, jenže je dnes nějaký klid. Po pár hodinkách bloudění jsem tě spatřila v dálce, tak jsem tady, no.. Mimochodem, ještě jednou se omlouvám, že jsem do tebe vrazila, jenže do mě někdo ze zadu strčil a já prostě neudržela balanc. *Po vyřčení jejích slov se trochu začne rozhlížet, jenže jelikož je malá, tak i stoupnutí na špičky moc nepomůže. V hlavě si poví:* Kdyby tu byl kovář, mohla bych si koupit i další čepel pro případ, že by mě odzbrojili. No jo, ale s mojí velikostí toho moc neuvidím.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 6:30 pm
*Misaki si prohlíží Hanu a jen se trochu pousměje.* „Zase rvačky, aby se ti to jednou nevymstilo,“ *poví jí Misaki a jen si v duchu povzdechne, protože měla takový pocit, že by to ještě pořád mohlo dopadnout pro Hanu špatně.* „Však jsem říkala, že je to v pohodě, ne,“ *poví jí Misaki a pak se podívá okolo.* „Co kdybychom vyrazily třeba někde, jde není tolik lidí, tady se mi moc nelíbí,“ *poví jí Misaki, jak se tak dívá okolo, protože tam bylo až moc lidí. Násleně počká, kde bude chtít jít Hana, protože si nebylo jistá, jestli bude chtít jít do tréninkové oblasti.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 6:52 pm
*Když Misaki pokárá Hanu za ty rvačky, Haně zmizel ten úsměv z tváře a nahradil jen neutrální výraz, přitom si pomyslí:* Ano, plánuji, že by se mi to vymstilo, protože pak bych se dozvěděla o svých slabinách a dírách v taktice. *Následně, když Misaki řekla, že to bylo v pohodě, Hana jen kývne. Věděla, že to bylo v pohodě, avšak jí připadalo vhodnější se raději znovu omluvit. Nakonec zmíní místo, kde by bylo méně lidí, tak Hana jen odpoví:* Jistě, doveď mě kamkoliv budeš chtít. Mě je to již jedno.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 11:30 am
*Prohlíží si Hanu a přišla jí taková bez nálady, ale nějak moc to nechtěla raději řešit. Když jí pak řekne, že jí odvede, kde chce, že jí je to jedno, tak si jen v duchu povzdeche.* 'Ajejej, co jsem zase řekla,' *pomyslí si v hlavně, protože jí to celkem štvalo.* „Fajn, tak co třeba do tréninkové oblasti,“ *zeptá se jí, protože by celkem ráda vypadalo někde, kde bude mít lidí.* „Byla jsem nedaleko Konohy, tak jsem se rozhodla, že se zastavím, ale jak se tak dívám, tak jsem tě nezastihla v dobré náladě,“ *poví jí celkem zamyšleně cestou.* „Za tu dobu, co jsme se neviděly se stalo hodně nových věcí,“ *dodá ještě Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Aug 11, 2022 3:57 pm
*Po slovech Misaki Hana jen instinktivně kývne a pomalu se rozejde, přičemž poví:* Jistě, můžeme.. *Po chvíli, kdy Misaki poví další větu, i její dodatek, Hana jen sklesle odpoví:* Ne, jsem v pohodě a je mi ctí, že jsi se tu zastavila. A určitě, mnoho věcí se změnilo, jen si nejsem jistá, zda k lepšímu. *Poslední větu poví trochu s obavami. Od té doby, co Misaki odešla a ukázala jí tu techniku, ze které se nemohla dostat, začala ještě více usilovně trénovat a schválně se pouštěla do šarvátek. Naštěstí nikdy nedošlo k ničemu vážnému, ale v klanu se o ní povídají klepy, že již zmrzačila několik lidí, nebo o tomto se Hana doslechla, když byla v Henge no Jutsu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 4:31 pm
*Jen se pousměje a rozejde se směr tréninková oblast. Cestou poslouchá její slova.* „Proč myslíš,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože byla celkem překvapená, že se u ní věci mění k horšímu.* „Ale no tak, přece to nemůže být tak zlě,“ *poví jí a pak se na nějakou chvíli odmlčíl.* „Já jsem teď byla na několik misích a už jsem Sanin,“ *poví, i když si nebyla celkem jistá, jestli to Hanu ještě více nenaštve.* 'Nevím, možná jsem se o tom neměla zmiňovat, přijde, mi, že pokaždé, co se tady objevím, tak je víc a víc naštvaná nebo depřesivní. Nevím čím to je, ale celkem mě to začíná být líto, asi není nic moc, co bych mohla udělat.' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Aug 11, 2022 5:13 pm
*Na její první otázku jen odpoví:* Věř mi, zlé to je. Po pár šarvátkách mě musel jednou zastavit nějaký ANBU, abych nepřizabila nějakého šmejda z uliček. *Poví to s trochou nadsázky, avšak následně dodá:* Jenže to jsi již nejspíš slyšela, je toho plná Yamanaka. *Následně po tom, co řekne, že je Sanin Hana se jen pousměje a odvětí:* Vidíš, jak jsi úžasná. Věřím, že toho dosáhneš mnohem více. *Vše poví neutrálním hlasem, jelikož si není jistá, zda by z toho měla být spíše šťastná, nebo smutná, protože to znamená mnohem nebezpečnější mise. Při tom si pomyslí:* Snad jsem neřekla nic špatného, jinak to dopadne. Jen ať to nedopadne jako minule.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 7:10 pm
*Misaki poslouchá její slova a jen trochu překvapeně zamrká, protože si nebyla jistá, co by jí na to měla říct.* „Abych řekla pravdu, tak jsem nic neslyšela,“ *poví jí Misaki, protože o klepy se nějak moc nestarala, bylo jí to celkem jedno.* „Mno, mise byly celkem těžké, ale jsem ráda, že je mám za sebou, ale ještě mám další element, raiton, a legendární meč,“ *poví jí Misaki a pak vytáhne Kusanagi no Tsurugi a podí jí Haně, poté co jsou v tréninkové oblasti.* „Ale i tak se pořád snažím Suně vyhýbat, protože se mi tam nechce trávit čas, pořád zlé vzpománky,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Aug 11, 2022 7:20 pm
*Když Misaki poví, že o tom neslyšela, Hana si jen zakryje ústa, protože řekla něco, co říci určitě neměla.* A do háje, do háje, já to zase pokazila. Co se to se mnou do háje děje, proč mluvím víc, než bych měla. Tohle je na nic, měla bych se naučit držet jazyk za zuby. *Při těchto myšlenkách jí přeruší její hlas, jenž protne ticho. Když jí povídá o jejích misích, avšak i mnoho věcí získala, Hana jen přikývne a řekne:* To mě mrzí, ale jsem ráda, že jsi získala tolik věcí. A raiton, ten je asi super. Určitě se ti bude hodit. *Nakonec dojdou do tréninkové oblasti a ona jí ukáže ten meč, který ještě nikdy neviděla. Na chvíli si jej potěžká, avšak jej po pár vteřinách kvapně Misaki vrátí. Měla z něho špatný pocit a ten chlad, jenž vždy pociťovala, byl extrémně nepříjemný. Nakonec se zmíní i o Sunagakure a Hana jen smutně pokývá hlavou a nechá Misaki mlčet, protože jí ještě nechtěla její stav zhoršit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 9:48 pm
*Misaki se jen podívá na Hanu a raději nic neřekne, protože tímto se nějak moc nechtěla zabývat, co se kde děje. Jen se usměje. Když jí pak Kusanagi no Tsuguri vrátí, tak si jí dá zpět za opasek.* „Říká se, že je to jediná katana svého druhu, jedná se o legendární zbraň a je velmi ostrá, jestli když se do ní pustí raiton,“ *poví jí Misaki. Následně vytáhne katanu a pak do ní pustí raiton a sekne s ní do tréninkového kůlu, ten se rozletí jako nic a pak jí vrátí zpět do pouzdra.* „Co ty, už máš nějaké nové techniky,“ *zeptá se jí.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Fri Aug 12, 2022 1:13 pm
*Po jejích slovech si Hana jen oddychne. Už jí ten svět i život shinobi vytáčel, avšak nebylo dne, kdy by jí toto téma někdo nepřipomenul.* No jo, legendární zbraň pro legendární kunoichi, asi tak. Jen doufám, že po chunninských zkouškách budu moci s tím konečně bodnout. Tento život není pro mě, jak jsem mohla být ze začátku tak naivní? *Při těchto myšlenkách sleduje Misaki, jak jí vysvětluje unikátnost této katany. Když se nakonec vrátí a zeptá se, zda se naučila nové techniky, jen stroze řekne:* Ne, nemám, ale ani mi to nijak nevadí. Když bych předvedla při chunninských zkouškách, že ovládám hlavně kenjutsu, možná mi nedovolí chodit na mise a místo toho se budu moci věnovat něčemu mnohem prospěšnějšímu. *Při poslední větě jde v jejím hlase znít odhodlání a naděje.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 12, 2022 1:26 pm
*Stojí kousek od ní a poslouchá její slova. Při jejích slovech se zamyslí.* „Aha. Mno tak nikdy nevíš. Pro tebe by byly nejlepší ti samurajové, jak tě tak poslouchám. Ale myslím, že na mise, by tě pouštěli, akorát by nejspíše někdo chodil s tebou, těžko říct, jak by to fungovalo,“ *poví jí Misaki.* 'Hmm přijde, že poslední dobou pokaždé, co jí potkám, tak je víc a víc depresivnějši, s tímto přístupem fakt shinobi dlouho nezůstane,' *řekne si v duchu Misaki, ale nějak moc neví, jak by jí mohla pomoct, ale dost jí to štvalo.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Fri Aug 12, 2022 1:33 pm
*Po slovech Misaki jen nálada Hany trochu více sklesne a její myšlenky se promění jen na vír zármutku a hněvu:* Takže stejně bych musela dělat jejich špinavou práci? I když bych neovládala žádnou pokročilejší techniku? Proč to musí být tak nespravedlivé? Musím počkat do patnácti a pak nějak zařídit, aby o mě již nikdo nikdy neslyšel. *Nakonec se jen usměje a řekne:* No uvidíme, doufám ale, že nebudou otravovat nikoho, aby se mnou musel chodit. Místo toho, aby mě prostě vyrazili, jako to udělali s bratrem. *Její grimasy, i když se to snaží zakrýt, občas se projeví náznak hněvu. To kvůli Hokage její bratr zmizel, nebo si to alespoň myslela.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 12, 2022 4:57 pm
*Misaki si vyslechne její slova a jen trochu překvapeně zamkrá.* 'Cože, to asi ne, to by jí spíše řekli, že na to nemá, ať se na to vykašle ne. Kdo ví, co udělal, bez tak utekl z vesnice,' *řekne si v duchu Misaki a dívá se na Hanu, protože nějak neví, co by jí na to měla říct, protože tohle bylo něco, co ona neznala nebo jí to nezajímalo. Pokud se na to bude chtít Hana vykašlat, tak to bude na ní a ne na ostatních.* 'Občas si říkám, proč vlastně se ta holka stala shinobi, když jí to teď tak moc štve,' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Fri Aug 12, 2022 6:38 pm
*Posléze, když je ticho, Hana jen sekne do jedné z těch figurín a udělí celkem hlubokou rýhu a začne svojí sérií útoku, jako kdyby tancovala na pódiu jako baletka. V jejích myšlenkách bylo pusto a její tělo, jakoby klidem a chladem celé tělo prostoupeno. Svým stylem se již přizpůsobila rychlejšímu tempu, přesnosti, avšak přesto stále vypadala elegantně, jako tanečnice se šermem. I když to Hanu štvalo, její styl by mohlo připomínat boj kunoichi, jenž se velice zaměřuje na kenjutsu.* Je jedno, že připomínám shinobi, stejně jí nejsem. *Pomyslí si a dává do svých úderů i agresi. Agresi a hněv vůči sobě, jelikož naštvala Misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 12, 2022 7:32 pm
*Misaki jí mlčky sleduje, protože moc nevěděla, co by jí měla říct.* 'Bože, to je zase dneska den, že jsem sem vůbec šla,' *řekne si v duchu Misaki celkem naštvaně, protože Hana vypadala jako kdyby jí štval snad celý svět.* „Jako ono by bylo fajn si jí za čím chceš. Pokud chceš být samuraj a zaměřit se na kenjutsu, tak jím buď,“ *poví jí Misaki, protože fakt nevěděla, co jiného by jí mohla říct. Tahle návštěva jí dneska celkem štvala, protože to byl zase dneska den, myslela, že si popovídají, ale místo toho vypadala nasraně.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Fri Aug 12, 2022 8:15 pm
*Ze sérii úderů a touhy po tom, aby ona byla tou figurínou, Hanu přeruší její hlas. Hlas někoho, kdo jí dokázal občas i celou řadu temných myšlenek rozptýlit jedním, pouhopouhým, slovem. Sekla naposledy, přičemž to kakuto, neúmyslně, zasekla až moc hluboko. Kakuto tam zůstalo, avšak Hana se otočila a s uvolněným úsměvem se otočí na Misaki. Z jejího hlasu jde cítit radost, která byla, nejspíš již dlouho tlumená:* Vážně? Tohle mi už dlouho nikdo neřekl... Omlouvám se, ale bylo toho na mě moc. Prostě, musím být zatím shinobi, aby mě otec nevyhnal z domu, ale plánuji se odstěhovat a pak začít nanovo..
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 12, 2022 8:45 pm
*Misaki sleduje Hanu. Když pak promluví, tak se jen pousměje, protože Hana konečně promluvila a vypadala konečně trochu sebevědoměji.* „V pohodě, jen prostě občas musíš ignorovat názory ostatních a věřit si,“ *poví jí Misaki, protože, kdyby se ona pořád nechávala ovlivňovat názory ostatních, tak ještě teď sedí ve vesnici a ze světa nevidí skoro nic, protože jí pořád někdo říkal, že je to nebezpečné a tak, ale Misaki si prostě stála za svým.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Aug 13, 2022 4:57 pm
*Po jejích slovech se Hana rozzáří a jde zpět k té figuríně. Rukojeť Kakuta chytne do levé ruky a pevně sevře. Pak rychle cukne a její zbraň je volná. Pak se vrátí zpátky, z trochu lepší náladou. Pak se na Misaki otočí a zeptá se:* Co by jsi vlastně chtěla dělat ty? Přeci jen, když jsi Sanin, určitě to víš. A já jsem jen genin, takže mě to může být jedno a budu se muset přizpůsobit. *Po těchto slovech raději drží svojí katanu v defenzivní póze, kdyby náhodou chtěla Misaki zaútočit. Jen si takticky stoupla dále od vody, jelikož už nemá moc zájem se nechat uvěznit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 13, 2022 5:46 pm
*Misaki tam stojí a dívá se na Hanu a přemýšlí, co to s ní dneska zase je, že je taková, že hodně rychle mění nálady. Chvíli vypadá, jako kdyby Misaki nejraději zabila a pak je v pohodě. Když se pak na ní otočí, tak se na ní chvíli dívá, vůbec dneska nic nechápala přišlo Misaki.* „Abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, to je asi na tobě,“ *poví jí, tak nějak se s ní nechtěla hádat, co by mohly dělat, nebo měla pocit, že by nemusela souhlasit, tak to raději nechala naní.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Aug 13, 2022 6:19 pm
*Hana je celkem překvapená, když se žádný útok nekoná, proto dá své Kakuto zpět do pochvy. V její hlavě se rozezní:* To je divné, proč je najednou taková. Chápu, že nejsem nyní v nejlepší náladě a nejraději bych utekla někam hodně daleko. Jakoby nad něčím až moc přemýšlela, to jsem udělala zase já? Proč se to vše musí tak srát? Musíme přemýšlet, Nozomi. *Nozomi však mlčí a Misaki jí odpoví. Její odpověď je však neuspokojivá, protože ona jí nechtěla dělat ještě více starostí. Na to jí odvětí:* Hele, mě je to úplně jedno. Pokud chceš, můžeme trénovat ninjutsu s kenjutsu, nebo se můžeme jen projít. Nechávám Ti volnou ruku.
Sponsored content

Náměstí                        - Stránka 4 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru