Náměstí

+8
Kamiko Yuki
Misaki Makotto
Neomi Tochiru
Arika
Espere Itami
Kai Yoshimitsu
Kaede Hisa
Admin
12 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 13, 2022 7:07 pm
*Misaki stojí a dívá se na Hanu. Ta chvíli vypada nepřítomně, ale pak řekne Misaki, že je to na ní, ať si vybere co chce dělat.* 'Bože, zase mám vymýšlet já, to je snad vždy na mě,' *řekne si v duchu Misaki. Dneska se jí moc trénovat nechtělo.* „Tak co kdybychom se třeba někde prošly. Nemusíme vždy jen trénovat, když se vidíme ne,“ *navrhne Misaki a doufá, že s ní Hana bude souhlasit, protože fakt nevděla, co by mohly trénovat, když se Hana údajně nezplepšila.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Sep 18, 2022 6:56 pm
*Hana, spokojená z jejího rozhodnutí, se usměje od ucha k uchu a napřímí se. Poté se poohlédne po okolí a dodá:* Jistě, proč ne. Teď je však otázka, kam bychom se mohli pojít. Není tu, v Konohagakure no Sato, moc zajímavých míst, které by stály za tvůj čas. *Při těchto slovech si otře tváře a v hlavě si pomyslí:* No jo, má pravdu, jako vždy. Akorát tu moc věcí není, ale budu muset něco vymyslet na koleni. *Pak se poohlédne zpět na Misaki a poví:* Kam by jsi se chtěla podívat, Misaki?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 18, 2022 7:48 pm
*Misaki se dívá na Hanu a přemýšlí, kde by mohly vyrazit, protože ona už tu několikrát byla, ale pořád to tady úplně neznala.* „Abych řekla pravdu, tak bych se celkem ráda, podívala do nějakých méně známých míst, co myslíš, najde se něco takového,“ *zeptá se jí Misaki celkem zvědavě, protože si nebyla jistá, jestli něco takového v Konoze je, ale zase na druhou stranu by takové místo mohlo být v každé vesnici, mno i když kromě Suny.* 'Snad jsem jí nedala moc těžký úkol,' *řekne si v duchu Misaki a mile se usmívá na Hanu.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Sep 18, 2022 8:16 pm
*Po jejích slovech se Hana jen usměje a zamyslí se:* No, to je dobrá otázka. Jsou tu nějaká místa, které by se dali považovat za méně známé či úplně neznámé, pro poutníky, co žijí mimo Konohagakure no Sato? No, jsou tu ještě nějaké menší obchůdky či kovárna, ale to už nejspíš navštívila. No, možná bych se jí na to měla zeptat, než začnu opět ve svých myšlenkách topit, či bych se v nich ztratil. *Z nepřítomného pohledu se na Misaki Hana podívá a zeptá se:* No... Je tu menší kovárna, za hranicemi Konohagakure no Sato. Pak jsou tu i nějaké obchůdky a menší restaurace, dokonce i park, jenž byl vystaven pro klan Senju. Kam by jsi chtěla jít?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 18, 2022 9:06 pm
*Misaki se dívá na Hanu a jen celkem zvědavá co vymyslí, protože vesnici prostě znala narozdíl od Misaki.* 'Hmm vypadá to, že tohle asi nečekala,' *řekne si v duchu Misaki, protože je Hana celkem dlouho potichu. Když pak promluví, tak jí poslouchá a přemýšlí, protože vše co říkala znělo dost zajímavě.* 'Hmm jako já bych si vybrala asi vše, ale zůstaneme raději ve vesnici, nechci aby měla Hana nějaký problém, že jde mimo vesnici,' *pomyslí si Misaki a vypadá celkem zamyšleně.* „Tak se zajdeme podívat třeba do toho parku a potom když tak vybere ještě něco, pokud už nebudeš muset třeba jít, uvidíme,“ *odpoví jí a poté počká, až se Hana rozejde, protože Misaki nevěděla, kde to je,*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Sep 18, 2022 9:24 pm
*Po delší odmlce Hana opět propadne svým myšlenkám.* Řekla jsem něco špatného? Doufám, že jsem jí nějak neodpudila od té procházky. Neměla jsem asi mluvit o té kovárně, přeci jen, chtěla jít po vesnici, ne mimo ní. No, snad se to ještě vyvrbí dobře a musím doufat, že to dopadne nějak dobře. *Z proudu myšlenek jí vytrhne hlas Misaki. Když zmíní ten park, Haně se rozbuší srdce. Na park má moc dobré zkušenosti, ať už kvůli misím, tak už jen kvůli atmosféře tam. Následně jen kývne hlavou a rozejde se směrem k parku. K tomu ještě dodá:* No jasně. V parku je sice více lidí, ale za to tam je i více prostoru a stromů, takže jde odpočívat ve stínech a užívat si přírody.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 18, 2022 9:45 pm
*Misaki sleduje Hanu, která vypadá celkem nervózně, protože měla asi zase pocit, že řekla něco špatného, což nebyla pravda.* 'Nevím, proč si pořád myslí, že říká něco zlého, zajímalo by mě proč si to vůbec myslí, ale mám takový pocit, že se jí na to ptát ani nebudu, protože bych jí tím ještě více rozhodila, takže to radjiě nechám plavat,' *řekne si v duchu Misaki a pak čeká, až se Hana rozejde směr park.* „Mno lidi nějak přežiju, ale už se celkem těším, protože jich tam bude určitě méně než v centru vesnice,“ *podív jí Misaki a pokračuje vedle ní.* „Příroda je fajn, mám jí raději než vesnici,“ *dodá pak.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Tue Sep 20, 2022 5:34 pm
*Hana dovede Misaki před majestátní park Senju. Celou dobu přemýšlela, co by tak v tom parku mohli dělat, protože naposledy tam s nějakou studentkou bojovala.* No jo, o té jsem už dlouho neslyšela. Možná je již geninem a dělá něco prospěšného. Ne jako já, co tu hlavně jen lelkuje. *Při posledních myšlenkách se mírně pousměje, přičemž se podívá na Misaki a poví:* Tak jsme tady, heh.. Park Senju. Je tu plno stromů a.. *, Hana se zadívá do parku a následně dopoví,* Zrovna tu skoro nikdo není, tudíž jsou lavičky volné. Doufám, že se ti výhled líbí, protože věřím, že se ti uvnitř bude líbit ještě více. Sama sem občas chodím, když chci mít klid na čtení.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 24, 2022 6:30 pm
*Misaki následuje Hanu a dívá se okolo, protože se jí tam celkem líbilo. No když se dostanou před park, tak se jen trochu pousměje, protože tohle bylo místo, kde by byla Misaki snad skoro pořád.* 'Hmm tady to vypadá fakt dobře, kdyby takto vypadala Suna, tak jsem nejšťastnější člověk na světě,' *pomyslí si Misaki, ale uvnitř je smutná, protože Sunu prostě nemá ráda a celkem nerada na ní vzpomíná, protože tam nebylo vůbec nic zajímavého jako třeba tady v Konoze nebo v jiných vesnicích.* „Vypadá to tady moc pěkně, klidně bych tady zůstala na dlouho,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje.* „Mno řekla bych, že je to fajn, aspoň tady bude trochu klid. Jo líbí se mi tady, vypadá to mnohem lépe než v Suně. Aha, tady se ti muselo učit celkem dobře bych řekla,“ *odpoví jí Misaki a pak se rozejde s Hanou do parku a dívá se okolo.* „Pořád bych měnila. Raději bych žila tady než v Suně,“ *poví Misaki naprosto upřímně.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Oct 01, 2022 4:41 pm
*Po slovech Misaki si Hana jen povzdechne a poví:* Jen je tu hrozná nuda. Skoro nic se tu neděje a mise tu nejsou skoro vůbec zajímavé. Lidé tu taktéž nejsou moc přívětiví a alespoň jednou do týdne se s někým poperu, když chodím Uličkami. *Hana se opět začne rozhlížet, přičemž vzpomíná na všechny ty chvíle, minuty i hodiny, co tu utopila. V hlavě si pomyslí:* Proč jsem se musela narodit zrovna tady? Je to tu tak strašné a nezajímavé. Z toho, co mi Misaki pověděla, je Suna mnohem zajímavější a oproti Konohagakure no Sato vyniká. Ano, na to horko bych si musela zvykat, ale to by netrvalo věčně. *Při těchto myšlenkách se na Misaki usměje a naznačí na jeden z největších stromů, co tu v parku je. Díky jeho velikosti vrhal stín celkem daleko, mohl by zakrývat i deset ležících shinobi. Po tomto gestu se otáže:* Co takhle jít tam? Je tam i lavička, nebo si můžeme lehnout na trávu, podle toho, jak se cítíš.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 01, 2022 6:20 pm
*Misaki poslouchá slova Hany a jen si v duchu pozdechne, protože tohle nějak nečekala, že se dozví.* „Aha, mno myslela jsem si, že to tady je fajn, ale jak poslouchám tebe, tak je to tady stejné jako ve všech vesnicích, ale pořád bych řekla, že je to tady o něco lepší než v Suně,“ *poví jí Misaki, protože v Suně byla fakt až moc nuda.* „Proč se s někým pořád pereš,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože jí to opravdu zajímalo.* 'Hmm už Hanu zná nějakou dobu, ale pořád mi přijde stejně negativní, nevím co s ní,' *řekne si v duchu trochu smutně Misaki.* „Jo, můžeme se tam vydat. Asi bych raději lavičku, pokud ti to nebude vadit,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje. Následně se vedle ní rozejde k onomu stromu.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Oct 01, 2022 6:37 pm
*Když začne Misaki povídat o Sunagakure no Sato, že je to tady podle ní lepší, jen skloní hlavu a poví s pokynutím:* Nejspíš máš pravdu. *Na její otázku, proč se pořád s někým pere Hana jen odpoví:* No, víš. V Uličkách jsou nějací frajírci, co si myslí, že jim uličky patří. No a občas mě nechtějí nechat projít, tudíž si cestu musím vybojovat. Jak však bratr říkal... *Na chvíli se odmlčí, protože jí ta vzpomínka stále bolí, ale následně pokračuje:* boj zocelí jak tělo, tak mysl a toto mohu považovat jako takový trénink na chunninské zkoušky. *Po jejích slovech se podívá na oblohu. Věděla, že tam její bratr je. Tušila, že jí pozoruje a ochraňuje jí. Z těchto myšlenek jí vyvede Misaki poté, co poví její preferenci. Hana se usměje od ucha k uchu a poví:* Jistě, tak půjdeme na lavičku. Naštěstí je postavená tak, že na nás nebude svítit sluníčko. Není to úžasné?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 01, 2022 7:03 pm
*Misaki poslouchá slova Hany a pak se na nějakou chvíli zamyslí. Když jí pak řekne ohledně těch rvaček, tak jen souhlasně kývne hlavou a raději už to nějak více nerzvání.* „Aha, mno asi i jo,“ *poví jí Misaki a pomalu pokračuje v cestě k lavičce, protože doufala, že ten klid, který je dále a nebude je tam nikdo otravovat.* „Jo, to je fajn, že na nás nebude svítit sluníčko,“ *odpoví mu souhlasně Misaki a pak se na podívá na chvíli před sebe.* „Abych řekla pravdu, tak jsem zvědavá, kam mě kroky zavedou, až půjdu odtud zase jinam,“ *poví jí celkem zamyšleně Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Oct 01, 2022 7:12 pm
*Když Misaki dopoví svá rčení se souhlasem ohledně sluníčka, Hana si jen v duchu oddechne a poví:* No jo, i když sluníčko pěkně hřeje, občas i spálí. *Při těchto slovech se Hana opět trochu usměje. Když však Misaki předloží svojí myšlenku či úvahu o tom, kam ji její kroky zavedou, Hana se usměje ještě více a poví:* Možná na ten druhý kontinent, jak jsi mi o tom před lety říkala. Tehdy jsi tam strašně moc chtěla. Nebo tě zavedou zase na nějaké dobrodružství, kterou zvládne jen tak zdatná kunoichi, jako jsi ty. *Následně si sedne na lavičku a trochu si promne bradu.* Zajímalo by mě, zda Misaki najde přívětivější místo, než je Konohagakure. Možná bych se jí pak mohla požádat, aby mě vzala s sebou. *při těchto myšlenkách nepohne ani brvou, jen se vzdáleně dívá na místo, kam se dívá Misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 02, 2022 1:38 pm
*Misaki sedí a dívá se před sebe a poslouchá slova Hany.* „Mno to máš pravdu, hlavně v Suně, mi přijde, že lidé, kteří nejsou místní se dokážou hodně rychle spálit,“ *poví jí Misaki a pousměje se. Ona byla ze Suny, takže nějak neměla strach, že by se mohla spálit, ale to místní vedro jí prostě nevyhovovalo.* „Hmm, uvidíme, doufám, že se nebudu muset nějak moc brátít do Suny, abych řekla pravdu, tak se mi tam teď nějak moc nechce, raději bych chodila někde po světě,“ *poví jí Misaki a usměje se na ní, protože to byla pravda, do Suny by se vracela jen v případě, že by to bylo nějak moc nutné.* „Doufám, že se taky jednou vydáš někde po světě a nebudeš se muset pořád nudit v Konoze, minimálně na micích by jsi se mohla někde podívat,“ *poví jí celkem zamyšleně Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Oct 02, 2022 2:25 pm
*Hana se při myšlence, že by se měla spálit, kvůli pouštnímu sluníčku, pozvedne svůj zrak na oblohu. Vypadá hodně zamyšleně, jelikož nad tím, jaké je v Sunagakure vedro a teplo, moc nepřemýšlela.* Už tady se v létě občas popálím, ale v poušti se to asi stane mnohem dříve a lehčeji. Ale přesto není Misaki nějak extra opálená, takže v Sunagakure moc nebyla, nebo se tam prostě neopalovala. *, pomyslí si a rekapituluje si její slova. Poté, co se Misaki vyjádří k Sunagakure a jejím obavám, Hana se na ní usměje a poví:* Neboj se, pokud by to nebylo nějak urgentí, nejspíše tě tam nevyšlou. Přeci jen, máš před sebou ještě spoustu neprobádaných cest a o ty tě nikdo nemůže připravit. *Na chvíli se odmlčí a po slovech Misaki se na ní Hana opět doširoka usměje a poví:* Děkuji, jsi moc milá a doufám, že se mi to splní. Jednou bych chtěla být jako ty, cestovat, jak se mi líbí a navštěvovat zajímavá místa.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 02, 2022 2:45 pm
*Nějakou chvíli mlčí a přemýšlí nad vším možným, protože byla celkem zvědavá, co se bude dít dále, protože vůbec neví, jak se její život dále vyvine. Když pak na ní Hana promluví, tak se na ní podívá a pousměje se.* „Mno doufám, ráda bych teď měla trochu času na sebe a ne je pořád řešit mise,“ *odpoví jí Misaki, protože to byla pravda, přišlo jí, že poslední dobou chodí jen a jen na mise.* „Nemáš za co, však jedou sama uvidíš, jakým směrem se tvůj život posune,“ *poví jí Misaki a poté se opět odmlčí, protože jí nějak moc nenapadá, co dalšího by jí mohla ještě říct.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Oct 02, 2022 2:56 pm
*Hanu velmi potěší, když se Misaki pousměje a dle jejích slov by ráda měla nějaký čas pro sebe, to ji však dovede k myšlenkám:* Teď je to sice v pohodě, zas tolik starostí nemám a jde mi hlavně o tréninky a občas nějaká ta mise, ale budu mít také takto málo času, až vyrostu? Doufám, že ne a místo toho budu moci dělat mise a zároveň i to, co mě baví. *Slova Misaki protnou tok myšlenek, jako katana protne meloun. Její slova, jenž jí vždy motivovala, jí však nyní připomenou něco negativního. Bavily se tu až moc dlouho a otec by byl opět naštvaný, kdyby přišla pozdě. Proto si Hana stoupne z lavičky, ukloní se a mile odvětí:* Moc ráda jsem se s Tebou viděla, Misaki, a ještě raději jsem si s Tebou pohovořila, ale už mě volají povinnosti. Přeji ti krásný zbytek tohoto dne a doufám, že se ještě v blízké době uvidíme. *Po vyřčení těchto slov jen zamává a s úsměvem se vydává směrem klan Yamanaka.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 02, 2022 4:35 pm
*Misaki sedí a dívá se na Hanu, která vypadá celkem zamyšleně. Mno když na ní promluví, tak se raději podívá před sebe a poslouchá její slova.* „Tak jsem tě moc ráda viděla. Bylo fajn si s tebou po dlouhé době zase promluvit. Jo jasně, jestli už musíš jít, tak tě nebudu zdržovat, doufám, že se bezo uvidíme, tak se měj pěkně,“ *poví jí Misaki a pak sleduje, jak Hana odchází. Po nějaké chvíli se Misaki vydá zpět do ulic Konohy, než zamíří zpět do svého ubytování.*



-Konec RPG-
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat Oct 29, 2022 1:44 am
*Sora dobre vedel, že na to, aby sa mohol zúčastniť chuuninských skúšok, potrebuje určitý počet D misii. Teraz mal dve za sebou a tak mu ich zostávalo ešte zopár. Aj dnes si však mladý genin vykračoval spolu so svojim bratom Aodou, aby si zobrali D misiu. Rozhodli sa, že toto bude jedna z ich posledných, pretože sa potrebovali naučiť samostatnosti. Sora s tým problém nemal, sám to i podporoval, veril ale sa určite na nejaké misie spolu ešte pozrú, aj keď čo sa týkalo D misii, tak bola hádal i jedna z posledných pre ňu. Obaja sa ukázali teda v centrále a vyžiadali si D misiu, ktorú by mohli splniť spolu. Dostali teda zvitok, ktorý si hneď tam prečítali. Roznášať poštu. Bola to zodpovedná D misia, no Sora veril, že to zvládnu. Aspoň on si myslel, že sú zodpovední až až, aby to zvládli. Misiu teda prijali a vydali sa na poštu. Tam sa ohlásili ako geninovia, čo prijali misiu. Vypočuli si celkom dlhú prednášku o tom, ako opatrní a zodpovední musia byť, museli podpísať i papier, že bol poučení o slovách muža, ktorý im preniesol čo všetko musia robiť a ako to musia robiť. Nakoniec však dostali veci, obálky, listy a každý po jednom balíčku, a spoločne s jedným dospelým sa vydali na to. Vždy si musel prečítať pozorne adresu, hoc tu žil len rok, tak sa nejako snažil orientovať a nejako sa mu to i darilo a nestratil sa a každý jeden list čo chytil do ruky dal tam kam patrí, opatrne, tak, aby sa tom nič nestalo. Od domu k domu, od schránky, ku schránke. Nakoniec však musel zastať, pretože dorazil do k domu, ku ktorému patril onen balík a ten musel odovzdať priamo do rúk. Zazvonil teda na zvonček a oznámil, že priniesol balík. Dvere sa otvorili a naňho vykukol postarší pán.* Máš balík, vravíš mladý. *Prehovoril muž a Sora pokývol hlavou, zdvihol k nemu obe ruky s balíkom.* Mám. *Povedal. Muž si balík prevzal, prezrel a chvíľu ho skúmal.* Treba to podpísať. *Dodal k tomu genin, muž prestal venovať svojmu balíku pozornosť a znovu sa venoval Sorovi.* Kde ti to podpíšem chlapče? *Spýtal sa ho. Mladík vytiahol z kapse, ktorú dostal dosku s papiermi a perom. Chvíľu hľadal jeho meno, než jej našiel a otočil to všetko k nemu a podal mu i pero.* Tu. *Ukázal na to miesto prstom, aby to muž videl. Ten pokývol hlavou a podpísal to. Potom sa Sora vydal po svojom mal pred sebou ešte zopár listov, ktoré musel doručiť a keď mal potom všetkom, tak sa stretol so svojim bratom na pošte. Aj keď neboli spolu, misiu robili teoreticky spolu a to obom stačilo. Rozlúčili sa s pošťákmi a šli oznámiť splnenie svojej misie a prevziať svoju odmenu. Ešte ich museli urobiť zopár, no teraz už každý oddelene. Ani jednému to problém nerobil, predsa len, budú spolu určite ešte veľa cvičiť a v izbe sa videli tiež a trávili spolu čas hraním kariet a podobne.*
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat Oct 29, 2022 2:11 am
D misia 2.
*Prešlo pár dní, čo mal naposledy misiu, sedel za stolom na zemi, čítal si knihu a písal poznámky. Vonku bolo prekvapivo krásne a tak, no jemu sa veľmi nechcelo niečo podnikať. Nechcel ani trénovať a ani ísť robiť misie, radšej chcel teraz sedieť nad knihou a učiť sa veciam, ktoré mu boli teraz zbytočné, no aj tak ich chcel vedieť, pretože ho to zaujímalo, chcel o tom vedieť niečo viac. Sám seba teraz presviedčal, aby sa zdvihol a šiel pre misiu, ale bol v dobrej pasáži od ktorej odísť nechcel. Záchrana prišla až v podobe jeho brata Aody, ktorý mu knihu zobral.* Nemáš zač. *Poznal Soru hold až moc dobre, tak ako on poznal jeho veľmi dobre. Mohol sa teda postaviť, prezliecť a vyraziť pre misiu, pričom poďakoval svojmu bratovi. Cesta tam mu zabrala chvíľu a kým prevzal misiu tiež. Ukázalo sa totiž, že jeho bývalý spolužiaci hľadali ešte jedného človeka na D misiu, dostali totiž veľký plac, kde bolo treba vytrhať burinu a mohli ju urobiť vo väčšom počte. Sora sa k nim teda rozhodol pridať. Boli na to teda štyria, aj keď sa stretli všetci, ktorí sa nemuseli, stále to bolo pre nich lepšie, než ak by to mal robiť len jeden a potom hľadať misiu zvlášť. Spoločne sa teda vydali na miesto, kde mali trhať burinu a keď boli tam, tak sa rozdelili do dvojíc a pustili sa do práce. Popri tom sa rozprávali. Najskôr tam bolo hrobové ticho, to však jeden z nich prerušil a tak skončili u rozprávaní o tom, kto z nich sa chystá na chuuninské skúšky a kto z nich nie. Ukázalo sa, že idú všetci okrem jednej, ktorá s nimi robila. Tiež sa dozvedel, že niekto z nich sa začal učiť rôznym zaujímavým veciam, kumenju, hachinom, avšak ani jeden z nich to veľmi nerozoberal. Sora sa naučil ničomu zaujímavému, učil sa len taijutsu a ninjutsu rovnako, ako sa tomu učil i na akadémii. Nejako jej nelákalo nič z toho, čo počul od nich. On im aj povedal, že on sa ničomu zaujímavému neučí, pokračuje tam, kde na akadémii skončili. Ďalej nastalo znovu hrobové ticho, no aj to rýchlo zmlizlo popri tom ako trhali burinu a hádzali ju na jednu kopu. Čas im aj pekne letel, keď pracovali a rozprávali sa. Znovu sa téma točila okolo chuuninských skúšok a to ohľadom testu a druhého kola. Nikto nechcel prezradiť svoju taktiku na tretie kolo... rozprávali sa čo všetko by sa mohlo objaviť na teste a, že druhéé kolo bude pre nich v neznámom prostredí, keďže všetci vedeli, že sa budú skúšky konať inde. Po pár hodinách práce mali však hotovo. Všetku burinu dali do vrecí a tie vyniesli, ako stálo vo zvitku a potom si šli pre svoju odmenu. Museli sa teda odtrepať naspäť, nahlásiť, že misiu splnili a až potom si prevzai svoju odmenu. No, popriali si veľa šťastia, predtým než sa rozdelili. Každý sa vydal svojim smerom, vydal sa ním aj Sora, ktorý si to zamieril domov, do sprchy, ku stolu s večerou a potom hneď do postele.*
Koniec
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Tue Dec 06, 2022 11:43 am
Mise Typu D - úklid domácnosti


Kaede
Izumi
Majitelka domácnosti

*Bylo to den, dva po získání čelenky z rukou Senseie a už dostali jako tým svou první misi typu D. Třetího do týmu ještě nedostali, ani přímo senseie, který by se o ně měl starat. Ale na to bylo nejspíše dost času. Kaede tedy nyní spolupracovala s Izumim, díky bohu za to, jelikož ona by si asi hodně dlouho budovala vztah k někomu jinému. Dnes měli jít pomoci nějaké staré paní uklidit domácnost.* Takový blbiny by měli dělat její vnoučata a ne my. *Zamručela Kaede ještě přede dveřmi do malého domku.* Ty seš mi ale remcalka, bud ráda, dostaneme peníze. *Pokrčil rameny Izumi a zabouchal na dveře. Čekali dobrých pár minut, když v tom se dveře otevřely a za nimi stála stará, křehká paní opřená o chodítko* Pojďte dál, mám nachystané pohoštění. *Pozvala je dovnitř, když viděla v Izumiho rukách malý svitek, oznamující úkol mise anáslednou odměnu. Tento svitek jim měla i ona orazit nějakým tím Xkem.* My jsme vám tu přišli uklidit paní. Tak nám řekněte kde co a my se na to vrhneme, ať vás nezdržujeme. *Paní se pomalu došourala ke kuchynskému stolu a posadila se s Izumiho pomocí.* D-dobrá, tak o-okna, na pů-ůdě vymést prach a vytřít, ve sklepě, vymlátit peřiny, koberce, pak tady zamést, vytřít, nádobí....vyprat... *Takhle pokračovala dobrých pár minut, než skončila u leštění příborů.* To maj bejt nějaký svátky? Takovýhle úklid jsme ani my doma nedělali... *Šeptala Kaede Izumimu a oba dva jednohlasně kývli hlavou. A dali se do práce. Izumi šel od sklepa, Kaede od půdy. Otevřela malé okénko a ovázala si utěrku okolo obličeje, aby se nenadýchala moc prachu. Vymést prach, rozlít kbelík vody a vydrhnout podlahu, to byla sranda, dokonce jí to i docela bavilo, to nejhorší mělo přijít na konec, ty zpropadené příbory. Kaede se ale nezdržovala a pořádně vymetla a vytřela celou půdu. Pak schody na půdu, pak chodbu v okolí schodů. Vytahala peřiny ven, kde je Izumi zavěsil za plot a vymlácel z nich prach, to samé s koberci. KAede vlastně jen vytírala, vynášela věci a opět zanášela, to nejtěžší zastál Izumi. Během úklidu si několikrát sedli k paní a upili připraveného pití, aby se neřeklo, tak i snědli pár kousků namazaného chleba. Pokračovali v ložnici staré paní, kde bylo prachu na rozdávání. Pak v pokoji pro hosty, koupelna, nakonec kuchyně a obývák, kde strávili nejvíce času. U poslední leštěné vidličky už by bývalo zapadalo slunce, ale nyní to zjistili pouze díky ukazatelu na hodinách.* Tak my máme hotovo, mohla byste nám prosím podepsat tne svitek, ať můžeme vyrazit domů? *Optal se mile Izumi, když ukládal poslední vidličku, kterou mu Kaede podala, do šuplíky a ten následně zavřel. Paní se s úsměvem porozhlédla po obývacím pokoji, kde se všechno lesklo jako nové, dokonce i z oken bylo vidět. Kývnula hlavou.* No jistě, de-dej to sem. *Nastáhla se po propisce a následně podškrtla Izumimu a Kaede jejich první splněnou misi. Izumi si vzal na triko všechno vyřizování a tak Kaede následně čekala v kanceláři jen tiše a houpala se na špičkách. Izumi odevzdal svitek a dostal por každého 5 Ryo. Málo, ale lepší než drátem do oka.* Až budeme hodnostně vejš, budeme mít mnohem lepší odměny, jen počkej. *Zasmál se. Pak šli domů.*

Konec Mise
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 10, 2022 10:41 am
*Už je to celkem dlouho, co by Misaki naposledy v Suně, a tak se rozhodla, že by se tam mohla zase po dlouhé době zajít podívat, protože byla celekm zvědavá, jestli se tam něco za tu dobu změnilo. Když se po nějaké době konečně dostane do vesnice, tak se rozhodne, že by se mohla podívat na náměstí a případně se tam podívat po nějakém místě, kde by se dalo ubytovat, protože v noci se stejně nedá nikde cestovat, i když měla takový pocit, že to bude trochu složitější, než není moc obyčejných lidí, kteří by se starali o vesnici, ale doufala, že by mohla přece jen něco najít. Jak tak jde, tak se dívá okolo na těch pár lidí, kteří se tam procházejí. Ruce má v kapsách svého oblečení, čelenku Suny má kolem krku, za opaskem má Kusanagi no Tsurugi a na opasku má ještě pouzdro, ve kterém má zbraně a papírky ke klanových technikám a malé pouzdro má ještě na pravé nohe.* 'Tss, když tohle skončí,' *proletí Misaki hlavou, jak tak prochází skoro prázdnou Konohou.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat Dec 10, 2022 3:44 pm
*Kaede měla akorát trochu volna. Izumi byl někde s rodiči a tak pro ní byly dva scénáře dnešního dne. Vlasy si svázala do drcku na temeni hlavy. Oblékla se celá do černé, jako vždy. Dlouhé leginy, dlouhá mikina. Sebou měla na stehni uvázané Tanto a okolo pasu měla čelenku Konohy. Ačkoliv bylo málo lidí, kteří by jí za to ocenili, nosila ji hrdě. Samou nudou zabrousila do obchodu se zbraněmi. Po asi půl hodině vyšla ven s dalším vakem na zbraně a katanou u boku. Navázanou na čelenku. Kopala kamínek před sebou. Jednou do něj kopla až moc. Odskočil od jiného kamene a odrazil se o nohu nějaké ženy. Blondýnky se znakem Sunagakure na čelence. Kaede strnula. Nikdy nevidela Shinobiho z jiné vesnice a už vůbec by ji nenapadlo, že někdo žijicí v poušti bude bledý a světlovlasý. Vždycky si je představovala alepoň opálené. No nic.* Moc se omlouvám, nechtěla jsem to kopnout vaším směrem. *Nejraději by šla do háje, ale otcem vštěpová slušnost ji přinutila se alespoň omluvit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 10, 2022 4:41 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a přemýšlí, jak dlouho se asi v Konoze zdrží, ale viděla to maximálně tak na dva dny, protože se potřebovala zase na chvíli vrátit do Suny, ve které už nějakou chvíli nebyla. Jak tak pokračuje v chůzi, tak se dívá pod nohy a nějak moc nevnímá okolí, protože je ztracená ve svých myšlenkách. Najednou jí do nohy narazí kámen, tak se Misaki zastaví a zvedne pohled ze země směrem, ze kterého onen kámen přiletěl. Tam si všimne nějaké mladé dívky, která se jí hned začala omlouvat.* „V pohodě,“ *poví jí Misaki a následně si jí prohlédne od hlavy až k patě a všimne si čelenky Konohy.* „Hmm, podle věku bych tě tak tipovala na genina, maximálně na chuunina,“ *poví celkem zamyšleně Misaki. Bylo to celkem fajn potkat nějakou živou duši tady, ale moc nevěděla, jestli se s ní ona dívka bude nějak bavit nebo se raději rozhodne zmizet.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat Dec 10, 2022 5:41 pm
*Kaede mohla byt v podstatě cokoliv. V jejích očích bylo vše snazší. Mohla s klidem říci, že je Jounin, nebo dokonce samotný Hokage v přestrojení Henge no jutsu. Nebo mohla být nukeninem v přestrojení. Což by se ale neprocházela jen tak po vesnici, jelikož každý nově přichozí byl kontrolován stráží, ať chtěl nebo ne. I Misaki musela projít kontrolou, než jí pustili do vesnice. Ale tak tohle Kaede ještě nevěděla. Její fantazie však dělala všemozné teorie a závěry.* A jak můžete s jistotou odhadnout můj věk? *Kaede si dala ruce v bok. Ona…podvyživená, o pul hlavy menší, než její soukmenovci. Bílá jako stěna s lehkým nádechem nemoci. Vážně byla zvědavá, jak někdo může odhadovat věk někoho jiného na základě deseti vteřinového pohledu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 10, 2022 6:08 pm
*Misaki poslouchá její slova a na venek se tváří pořád stejně.* 'Hmm, holka vypadá, že bude trochu drzá, ale asi i chytrá,' *řekne si v duchu Misaki a pak se nadechne.* „Mno vzhledem k tomu, že si chodím po světě, kde se mi zachce, tak jsem už poznala celkem dost lidí, takže tak nějak to dokážu odhadnout nebo jsem to jen tak trefila, mno kdo ví,“ *poví jí Misaki řimž vlastně nic nevysvětlila jen řekla dvě věci, které by mohly být obě pravda nebo v tom třeba mohlo být něco úplně jiného? Kdo ví.* 'Maximálně jí má slova celkem naštvou, ale tak nevadí,' *pomaslí si Misaki a dívá se na dívku.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat Dec 10, 2022 9:39 pm
*Přeměřila si cizinku pohledem. Vyslyšela její slova, protože preci vždycky je třeba vyslechnout názor obou stran. Znovu si ji přeměřila pohledem. Když cizinka domluvila, tak jen pokrčila rameny, vlastně to byla úplně prázdná slova, bez špetky zajímavosti pro Kaede. Cestoval i její bratr. Ale rozhodně by si netroufal hnedka někoho zaškatulkovat. Asi byl doopravdy rozdíl mezi lidmi z Nara a lidmi…..celkově.* Asi vám jen štěstí přeje. *Promluvila tiše, jakoby bez zájmu a rozešla se směrem k jednomu obchodu na straně ulice, kde prodávaly knihy. Víc na ženu nereagovala. Nepřišla ji moc zajímavá, obzvlášť po lehkém zklamání z jejího vzhledu. Doopravdy chtěla potkat někoho z pouště, kdo vypadal jako popisují v knihách o evoluci. Nicméně po pár vteřinách civění do výlohy zaplula Kaede do dveří obchodu a se zvukem zvonečku za sebou zavřela dveře.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 11, 2022 3:11 pm
*Misaki se dívá na Kaede a přemýšlí, co by jí měla říct, protože Kaede nevypadá, že by se o Misaki nějak víc zajímala, což jí jako bylo celkem jedno, ale chtěla se o tomto místě třeba něco dozvědět. Nad jejími slovy si jen v duchu povzdechne a raději nic moc neřekne, protože k tomu nějak nebylo co říct.* 'No nevím proč, ale ta holka je nějaká taková divná nebo jak to říct,' *řekne si v duchu Misaki. Když začne odcházet, tak se za ní otočí.* „Ono to asi bude znít celkem divně, ale v Suně jsou snad skoro všichni takoví světlí,“ *poví jí Misaki.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Mon Dec 12, 2022 9:45 am
*Poodešla pár kroků, když na ní žena zase promluvila. “Čte snad z mýho mozku, vždyť jsem na to ani nemyslela…” pomyslela si otráveně. Ohlédla se za ženou a pokrčila rameny.* A? *Hodila po ní nechápavý pohled.* Jestli je tohle vaše jediná zajímavá věc, kterou dokážete vyplodit, tak je mi vás doopravdy líto. Chodíte po světě, ale moudrost asi obcházíte obloukem. *Udělala další kroky k obchodu s knihami.* Ráda bych si nakoupila knihy, ještě něco mi chcete povědět tak hodně životu přínosného? *Tak dvě vteřiny koukala na Misaki a pak doopravdy zaplula do obchodu. Ať už mluvila nebo ne.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 12, 2022 6:22 pm
*Misaki se na ní dívá celkem otráveně, protože holčina vypadala jako kdyby sama znala celý svět.* 'Tss, tahle holka se mi moc nelíbí, raději bych si popovídala s někým, kdo není tak otravný, to bude zase dneska den,' *řekne si v duchu Misaki, protože tohle byla fakt nuda a pro Misaki celkem ztráta času.* „Ono je to těžké, když neřekneš, co by tě třaba zajímalo,“ *poví jí Misaki celkem naštvaně.* 'Tss, takže copak budu dělat, doufám, že dneska už nepotkám nikoho takového jako je ona,' *řekne si v duchu Misaki a pak se pomalu rozejde pryč od oné holky, pokud na ní nepromluví.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Mon Dec 12, 2022 7:23 pm
Od vás? Hmmm… *Zamyslela se při chůzi.* Něco by se našlo. *Zastavila se a otočila na Misaki.* Ačkoliv se to zdá nepravděpodobné, neznáte náhodou takovou figurku…Espere-sama, Itami Espere? *Promluvila poprvé reálně vážně. Poprvé by ji Misaki mohla dát informaci, o kterou Kaede doopravdy stála. Dokonce se kvůli tomu zastavila, otočila a reálně na Misaki dívala se zájmem.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 2:23 pm
*Misaki poslouchá slova dívky a celkem jí překvapí, že se ptá na určitou osobu.* 'Hmm, na světě je mnoho lidí, možná jsem s ním někdy mluvila, ale teď si nějak nemůžu vzpomenout,' *řekne si v duchu Misaki.* „Možná jsem ho někdy potkala, ale teď si na něj nějak nemůžu vzpomenout, jestli jsem s ním někdy mluvila nebo ne, proč se ptáš zrovna na něj,“ *zeptá se jí celkem zvědavě Misaki, protože fakt čekala, co z ní vypadne.* 'Hmm, bez tak se teď urazí a odejde, i když u ní bych se nedivila, kdyby mě pak prostě už ignorovala,' *řekne si v duchu Misaki.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Fri Dec 16, 2022 12:03 pm
*smutně si vynechal.* No tak nic… *zamručela.* Proč na něj? Protože Espere-sama je důležitá osoba v mém životě, ale není v Konoze, takže já se k němu nedostanu. A když jste říkala, že si chodíte kde chcete, tak jsem myslela, že jste se s ním mohla někdy setkat. A kdybyste se s nim setkala, tak pochybuju, že byste to zapomněla. Je až moc dobře zapamatovatelný. *rozhodila rukama až praštila do katany, rychle ji uklidnila od zbytečného houpání.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 24, 2022 6:00 pm
*Misaki poslouchá její slova a přemýšlí, co by jí na to mohla řict.* „Aha, mno abych řekla pravdu, tak ta osoba musí být zajímavá, podle tvých slov, ale prostě nějak nemůžu znás všechny lidi na zemi, kdo ví, možná jsem o něm někdy slyšela,“ *poví jí Misaki.* „Navíc, abych řekla pravdu, tak já se spíše většinou pohybuju mimo civilizaci,“ *poví jí Misaki, protože to byla pravda.* 'Tss, zajímalo by mě, co je tahle holka zač,' *řekne si v duchu Misaki, protože se jí moc nezamlouvala.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Tue Dec 27, 2022 8:18 pm
*Kaede se zasmála, docela nahlas.* No tak já nevím. To si docela protiřečíte slečno. *Dala ruce v bok, až se katana zase rozhoupala.* V jednu chvíli říkáte, že jste za svůj očividně ne moc dlouhý život, potkala kupu lidí na to, abyste mohla jednoho soudit a odhadovat jeho věk a postavení a hodnost a bůh ví co ještě, jen díky prvotnímu pohledu. Ale pak sama řeknete, že jste většinou mimo civilizaci. Tak to mi teda vysvětlete, jak teda můžete s čistým svědomím tvrdit tohle a před chvílí zase pravý opak? *Zvedla obočí.* Vy totiž podle mýho jenom využíváte faktu, že jste starší a myslíte si, že díky tomu k vám budou ostatní přistupovat s respektem. Ale ne, tady je to už dávno jiné...tady už nevládne První, která by vás tady pomalu osobně uvítala a nechala si nakecal tyhle blbiny. *Přimhouřila oči a pro změnu zkřížila ruce na malém hrudníčku.* Tak s pravdou ven, co jste zač? Buďto žijete mezi lidma a umíte lidi odhadnout, nebo jste prostě v divoženka, která měla setsakramentský štěstí v tipovačce a v reálu o lidech nevíte ani Ň.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 28, 2022 2:05 pm
*Misaki poslouchá její slova a jen si v duchu povzdechne, protože ona dívka to vůbec pochopila, co tím myslela a Misaki nějak neměla dneska náladu se tím zabývat.* 'Tss, taky je zase někdo chytrý,' *pomyslí si celkem otrávaně Misaki, protože vůbec neměla chuť se s ní bavit.* „Víš co, nech to raději plavat. Jsem ze Suny a jsem lovec nukeninů, takže to se mnou není úplně jednoduché, občas jsem s lidmi občas se potuluju mimo vesnice,“ *poví jí Misaki, protože nějak nevěděla, co jí má říct, protože měla takový pocit, že její slova bude opět analyzovat a na to Misaki dneska neměla náladu.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed Dec 28, 2022 3:08 pm
*Lehce zamrkala....Nadechla se a pomalu vydechla.* Takže nevylučujete fakt, že jste předtím lhala. Jen teď hledáte omluvu k tomu, proč. *Lehce se usmála.* No, zatím jste neřekla nic, než nezajímavé informace sama o sobě, jakoby se celý svět točil jen kolem vás? Tak já radši půjdu, nerada bych zmařila čas, který můžu věnovat zjišťování doopravdy zajímavých věcí s někým, kdo ani nedokáže obhájit své vlastní chování. *Rozhodila rukama a otočila se k odchodu do obchodu s knihami.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Fri Dec 30, 2022 12:00 pm
*Misaki poslouchá slova Kaedea jen si v duchu povzdechne, protože nějak nevěděla, co by jí na to měla říct.* 'Phu, ta holka je fakt otravná,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože takhlr protivnou osobu snad ještě nepotkala, asi to bude tím, že je v Konoze.* „Ono je to těžké, když se mě zeptáš jen na jednu určitou osobu z Konohy, ve které jsem ještě ani mockrát nebyla a nic jiného tě nenapadne,“ *poví jí s naprostým klidem Misaki a následně sleduje, jak odchází pryč, protože Misaki jí už zastavovat nechtěla, prostě nějak moc na ní měla náladu.* 'Hmm, takže co budu dělat,' *řekne si v duchu Misaki a následně se rozejde do ulic Konohy, pokud jí Kaede nezastaví.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Fri Dec 30, 2022 1:36 pm
*Kaede jen pokrčila rameny. Na té ženě nebylo zajímavého nic, ani její vlasy nebo tak. Taková obyčejná. Kaede doopravdy nevěděla, na co se ptát někoho, kdo si sám protiřečil v prvních několika minutách jejich setkání a tak se doopravdy vydala do knihkupectví. Kde se oddala pátrání po různých knihách o genetice, o základním lékařství, mastičkářství, základy prostě, které jí mohla naučit i matka bez nutnosti trechnik.*

Konec RPG
Sponsored content

Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru