Akademie (Talentová)

+10
Noctis Clive
Yin Yurinachi
Naomi Noriaki
Katsu
Kaede Hisa
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Batsu
Admin
14 posters
Goto down
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 14, 2021 9:54 pm
*Neptal se ho, jak se z nich stali parťáci, to mu přišlo nefér. Věděl, že Bijuu jsou pyšná stvoření od jeho posledních slov a proto měl pocit, že by si tou otázkou jen začal stavět zátarasy na jeho cestě. Čekal by, že ho zase vyděsí to, že ho Gobi začne přivádět k šílenství, ale dnes se od Noctise už dozvěděl tolik věcí, že ten strach už větší asi ani být nemohl.* Takže meditovat, meditovat a meditovat. *Věděl, že si bude muset trochu upravit denní režim, ale to bylo to nejmenší, co musel udělat. Jak teď šlapal ty schody, tak se snažil myslet na něco hezkého, protože mu začínaly hořet stehna. Začal myslet na to, jaké to asi je meditovat. A na trénink všeobecně. Ani se nenadál a už byli na vrcholku, kde se mu naskytl neuvěřitelný výhled na celou Iwagakure.* Páni... *V jeho slovech byl úžas a v jeho očích taky. Došel až ke kraji a podíval se přímo pod sebe. Ta věž byla sakra vysoká. Na to se jménem mu ani neodpověděl, jen přikývl.* Musí být fajn, vycházet s ním, co? *Jen tak trochu dodal. V hlavě už měl představy, že jsou s Gobi parťáci jak v životě, tak v boji.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 14, 2021 10:26 pm
Noctis Clive: Meditovat, meditovat, meditovat a opevnit svou mysl. *Nic jiného mu ani poradit nemůže, Yin sám pozná že si na mnoho věcí nakonec musí zvyknout a nelze se na to nijak připravit. Nejhorší bude když mu jeho Bijuu začne připomínat jeho slabosti a bude mu opakovaně připomínat jeho největší neúspěchy a že bez Bijuu není vlastně vůbec nic. Noctis si tímto prošel taky a v jisté momenty to téměř vzdal ale nakonec vytrval díky pár jedinců na kterých mu skutečně záleží. * Výhled je to úžasný a ano je to super mít takového parťáka na kterého se můžeš kdykoliv spolehnout, beru ho už jako svou součást. *Odpoví mu a když se tak dívá na ten výhled něco ho napadne. * Mám nápad, nechceš si zasoutěžit? Soutěž bude jednoduchá, kdo se dřív dostane z věže dřív ale aby to bylo zajímavější tak by to chtělo nějakou odměnu pro vítěze co? Napadá tě něco?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 14, 2021 11:54 pm
No, budu se snažit... *Řekl trochu nejistě, ale rozhodně neměl v plánu to nějak flákat.* Já už to Bijuu taky beru jako svoji součást. Když se oddělíme, nepřežiju to. A ovlivnilo můj život natolik, že se to ani jinak brát nedá. *Pak se znova zahleděl na ten výhled. Jak byli vysoko, krásně jim foukal vánek do vlasů, když v tom Noctis předložil svůj návrh.* Rychleji dolů z věže? *Znova se podíval přímo dolů. Byla to obrovská výška, ale už teď začal přemýšlet, jak by se mohl dostat dolů co nejrychleji.* Odměnu? Hmm... *Zapřemýšlel nad tím, ale nic pořádného ho nenapadlo, až na jednu věc jednoduchou věc.* Co takhle oběd? Když vyhraješ, zvu já. Když ty, tak zveš ty. *Počkal, jestli s ním souhlasí nebo navrhne něco lepšího a pak by to případně odstartoval a jen se na něj usmál.* Tak se vidíme dole. *Ušklíbnul se a přeskočil zábradlí, které tam bylo od toho, aby nikdo náhodou nepřepadl. Jak se přehoupl, dopadl nohama na vnější stěnu věže a přilepil se chakrou. Nedal tam ale dost chakry na to, aby se držel na místě, spíš aby jen klouzal dolů. Pokud by se mu v cestě objevila překážka v podobě okna/parapetu atd., tak by chakru přidal, aby se zbrzdil, překážce se vyhnul a pak pokračoval dál. Dodalo mu to obrovské množství adrenalinu, protože byli sakra vysoko, ale na tváři měl úsměv. Cítil teď takový pocit, který cítil opravdu jen málokdy. Cítil, že žije.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 15, 2021 8:43 pm
Noctis Clive: To Bijuu to moc zajímat nebude, bude využívat každou příležitost k tomu zkurvit ti den svou poznámkou nebo nějakou skulinu v tvé emoční stabilitě aby tě vytočil a mohl tě pak ovládnout, zabít a osvobodit se z pečetě. *Yin pak navrhne oběd ale to se Noctisovi moc nelíbí. * Oběd? Mám lepší nápad, poražený bude vítězi dlužit službičku bez jakýchkoliv otázek. *Ať už Yin bude souhlasit nebo ne tak se do toho dají, je už na něm zda kvůli obědu nebo kvůli té službičce pro vítěze. Pak začne závod a Yin skočí, nicméně Noctis také a letí hlavou rovnou dolů v rychlosti takových 17,5 bodů. Noctis letí přímo dolů střemhlavým pádem s tím že těsně nad zemí zabrzdí a přetočí se tak aby udělal takové salto a dopadl do pokleku na nohy. Hezky to zaduní, protože ať chtěl či ne dopadl celkem tvrdě a nemělo by být překvapením že to stihl dřív jak Yin. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 15, 2021 9:21 pm
Tomu rozumím, jen říkám, jak to vidím. *Pak když Noctis odpálkoval jeho návrh s obědem a navrhl něco peprnějšího, jako je ta službička, tak se trochu zalekl.* Službičku? To už zní, jako bys měl dávno vymyšlené, co po mě budeš chtít. *Trochu se zasmál, ale nakonec souhlasil. Tyhle sázky ho bavili. Jednou už se vsadil s Kei o službu, ale prohrál. Měl pocit, že to Noctis ale navrhl zrovna proto, protože věděl, že vyhraje. Ale co už. Bude holt dlužit dvě a doufat, že ho tím nepřinutí udělat něco nekalého. Následně to odstartoval a udělal to přesně tak, jak to je napsané v minulém odpisu. Začal se klouzat po vnějším okraji věže a adrenalin mu jen proudil v žilách. Co se ale stalo pak ho dost překvapilo. Celou dobu koukal dolů a sledoval, jak se země postupně přibližuje, no najednou mu před očima proletěl Noctis, který letěl střemhlav dolů a mnohem rychleji, než se on klouzal.* ,,Tak je to sebevrah?!" *Sice si pomyslel, že Noctis nemůže být normální, ale zase nevěřil, že by to neměl nijak pojištěné. Nakonec ho viděl z ještě poměrně velké výšky, jak dopadl na zem a po nějaké době se tam doklouzal on sám a pár metrů nad zemí se od zdi otočil a dopadl vedle něj na nohy.* To bylo zákeřné...kdo měl vědět, že skočíš střemhlav dolů. Jak jsi to vůbec přežil? *Řekl, mezitím co si prohlížel podrážky, jestli si je úplně neprodřel, no naštěstí ještě vypadaly poměrně v použitelně.* Tak schválně? Znáš tu službičku, kterou po mě budeš chtít, nebo si to necháš na jindy?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 7:10 pm
Noctis Clive: Vymyšlené? Naneštěstí nemám vymyšlené vůbec nic ale sám uznej že mít někoho kdo ti dluží službičku bez jakýchkoliv otázek je dost výhodné. *Tohle byla Noctisova odpověď na slova Yina nahoře na věži ještě než se začalo s tou soutěží. * Jak jsem přežil? Jednoduše jsem před dopadem začal zpomalovat a přetočil se na nohy a dopadl do pokleku. Efektivní způsob jak rozložit sílu z dopadu než abych dopadl přímo na nohy a dojebal si nohy. *Pronese a zasměje se jako kdyby to byla samozřejmost umět během pádu zpomalovat. * Mám otázku, musel jsi tušit že prohraješ a tak… proč jsi souhlasil s tak vysokou sázkou. Musel jsi tušit že nevyhraješ ale i tak jsi šel do předem prohraného závodu.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 8:26 pm
No, tak jen ať nejde o nic zákeřného. *S pochybným úsměvem ho trochu varoval, ale bral to spíš jako srandu. Upřímně doufal, že po něm nebude chtít nic sebevražedného jako třeba vzepřít se Mizukagemu, ale něco normálního. Pak se nakonec úspěšně, i když jako druhý, dostal dolů a trochu si vydechl, když už věděl, že to zvládl a nic se mu nestalo.* Jo aha, chápu. Zcela normální záležitost. *Trochu se zasmál. Tušil, že asi půjde o nějaké Ninjutsu, které mu to dovolovalo, ale přišlo mu vtipné, jak to řekl, jako kdyby šlo o něco naprosto normálního, co umí každý.* To byla nějaká technika teda hádám? *Popravdě ho to teď velmi zajímalo. Z takové výšky musel nabrat docela dost velkou rychlost a tak pokud by se to dalo naučit, tak by se to hodilo, i kdyby padal třeba z výšky 5 metrů jen. Nad jeho otázkou se ani nezamýšlel a odpověděl zcela přirozeně. Tentokrát byl on, kdo působil, jakoby to takto dokázal říct každý.* A proč bych nad tím měl přemýšlet? S informacemi, které jsem o tobě měl...myslíš, že jsem si myslel, že mám nulovou šanci? Navíc, co by to bylo za život, kdybych nad vším zbytečně váhal a dumal. Moje minulost mě naučila, že je potřeba si vyzkoušet a užít si všechno. A kdo může říct, že skočil z Věže Konce, hm? *Trochu se zasmál. Měl jakési nutkání dát mu pěstičkou do ramene, ale neudělal to. Nepřišlo mu to vhodné s tím, jak krátce se znali a navíc to byl Generál Iwagakure. Musel mít vůči němu jakýsi respekt.* A i kdybych si myslel, že mám šanci velmi blízko nule...stejně bych to udělal. Pořád to není stoprocentní nula. *Opravdu ho všechno, co se mu v životě stalo, naučilo, že se má chopit všech příležitostí něco vyzkoušet. Život je moc krátký na to, aby člověk váhal. I když je pravda, že hodně těchto věcí si uvědomil až tady v Iwě.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 9:27 pm
Noctis Clive: Ať nejde o nic zákeřného? Promiň ale to ti nemohu slíbit, sám nevím k čemu to využiju a tak to nemohu dopředu říct. *Kdo ví k čemu by se mu někdy tahle službička mohla hodit. Otázky Yina ohledně jeho zpomalení ignoruje, prozatím nemá potřebu mu to vysvětlovat a doufá že to ticho mu to dá jasně najevo že mu na to odpovídat nehodlá. I mlčení je mnohokrát odpověď ne? * Doufám že takové myšlení nebudeš mít i ve svém profesním životě, protože pokud ano tak se nedožiješ moc vysokého věku a mě do 10ti let na krku skončí tvoje náhrada. *Ta představa ho moc neláká aby byl upřímný. * Ty jsi fakt divnej víš to? Na jednu stranu jsi poslušnej pěšák, kterej by snad splnil i sebevražedný rozkaz ale přitom jsi celkem lehkovážný a jdeš do všeho bez rozmyslu po hlavě. Už ti to někdo řekl? *Svým vlastním slovům se zasměje, tak trochu si ho tímto dobírá ale přitom si tohle vážně myslí. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 10:07 pm
No, tak teď popravdě trochu lituju, že jsem na to kývnul. *Jemně si povzdechl a jen upřímně doufal, že to na nic zákeřného nevyužije. Když pak na jeho otázku mlčí, trochu ho to zarazí. Začínal mít pocit, že s ním začíná vycházet, ale tohle ten jeho pocit jen poslalo o kus zpátky.* Zas tak blbej nejsem. O to se bát nemusíš. *Odpověděl mu trochu hnusně, aby mu vrátil to jeho mlčení, ale jinak na něj nijak naštvaný nebyl.* Nejsi první a ani poslední, kdo mi řekl, že jsem divnej. *Trochu se nad tím pousmál. Slyšel to už mnohokrát.* A nejdou ty dvě věci ruku v ruce? Být poslušný natolik, že splní sebevražedný útok a skákat do toho tím pádem bezhlavě a bez rozmýšlení? *Pak se ale trochu zamyslel. Nechtěl, aby o něm měl Noctis nějaké špatné představy.* Ale ne. Jde mi jen o to, že 15 let svého života jsem nic pořádného nezažil a ani neviděl. Proto mě baví, když mi v krvi proudí adrenalin při nějakém zážitku. Ale na druhou stranu vím, že to se do boje moc nehodí. Tam přemýšlím jako každý normální člověk. Abych se mohl vrátit domů a zažít nebo vidět další zajímavé věci. *Vzhledem k tomu, jaký život viděl do teď a jaké pocity mu otevřeli jeho první kamarádi byl tohle jeden z hlavních důvodů, proč se chtěl z misí vracet živý.* Neber si to osobně, ale taky bych mohl říct, že na to, že jsi generál jsi svůj rozkaz plnil velmi nezodpovědně. Což taky může působit poměrně divně. *Narážel tím na to, že ho tady nějakou dobu nechal napospas osudu a ani se tu neukázal. Ani jemu a ani Kei neřekl o tom druhém. Celé to ale řekl s trochu viditelným strachem. Cítil potřebu mu to tak trochu vrátit, ale zase si ho nechtěl rozhněvat, když už se celá ta věc, kvůli které je tady v Iwě začala hýbat. Po té větě se mu koukl do tváře a pokud by viděl nějaký náznak naštvanosti nebo tak, tak by se okamžitě omluvil -> Promiň. To jsem si neměl dovolit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 10:37 pm
Noctis Clive: *K tomu všemu co prozatím Yin řekl neměl moc co říct, dokud nepromluvil ohledně toho že dost zanedbával rozkaz starat se o Yina nebo mu spíš dělat chůvu. Což je příkaz, jaký Noctis mohl s klidem odmítnout z důvodu že to bylo mimo jeho povinnosti a on není povinen splnit každý rozmar Mizukageho či Tsuchikage. Může o to být požádán to ano ale on má právo odmítnout ale neudělal to, pouze prostě Yina nějakou dobu zanedbával. * Pravda je taková že jsem prostě dostal kokotský příkaz, který ale z právního hlediska ani jeden z nich neměl právo dát. Nicméně víme že Mizukage lidská práva úplně ignoruje a když není po jeho tak prostě zdechneš. Tak jsem to přijal ale úplně jsem na to mrdal, kdyby se mě Amaya slušně zeptala a dala mi možnost odmítnout úplně tak bych nakonec i přijal ale já tu možnost nedostal a tak jsem dle toho jednal. Jsem voják a ne Sensei nebo chůva dětí. Takže ti chci co nejrychleji předat to málo co mám aby mě vůči tobě nevázalo vůbec nic a já měl svou povinnost splněnou. *Pak se zasměje. * Nakonec ale proč nevyužít té příležitosti a udělat z naivního malého kluka pořádného Ninju s vlastní hlavou ne?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 16, 2021 10:58 pm
*Trochu se mu ulevilo, když se na to nijak nenaštval, ale stejně tak ho překvapilo, jak mu to pak celé vysvětlil. Aby řekl pravdu, velmi ho udivovalo jak o tom celém mluvil. V ten moment mu tak nějak došlo, že má vlastně pravdu. Celou dobu byl uražený a naštvaný, že byl nucen opustit rodinu a zatím kvůli ničemu. Ale úplně stejně musel být ze svojí komfortní zóny vytlačen Noctis, který ho dostal na starosti. Od Kei už ví, že stejně tak dostal kdysi na starost i jí a tak se mu to vlastně stalo 2x, i když jednou jen dočasně, ale i tak to mohlo naštvat.* To je přesně to, proč si myslíš, že jsem poslušný voják, který by šel i do sebevražedné mise beze slova. Kdybych do ní nešel, tak i tak umřu. Ale jednou cestou to mine mojí rodinu. A teď nejsem dost silný na to, abych odporoval. Popravdě ani nejsem schopen říct, jestli někdy budu moct, protože postavit se Mizukagemu znamená postavit se i Tsuchikage a to je dvojnásobný problém, ale hlavně blbost. Odmalička jsem učen, že slovo Mizukageho je absolutní. Tak se pak nediv. *Ani moc nevěděl, proč tady vůbec konspiruje nad tím, jestli by někdy byl nebo nebyl schopen vzepřít se slovu Mizukageho. Do dneška ho nikdy nenapadlo na to byť jen pomyslet. Ale s tím, že začal konečně vnímat svět se na povrch dostala jeho skrytá dětská stránka, která chtěla mít trochu svobody a ne jen žít dle slova druhých a ve strachu o blízké. Jeho pozice ale byla mnohem komplikovanější kvůli Bijuu, které měl v sobě. Pak se podívá docela s radostí na Noctise.* To znamená, že mě budeš učit i něco víc, než jen meditovat?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 18, 2021 4:13 pm
Noctis Clive: Radši bych umřel ze svého vlastního rozhodnutí než kvůli tomu že to rozhodl někdo jiný. *Samozřejmě že každý to může vidět jinak a pokud by Yin radši aby o jeho smrt rozhodl spíš Mizukage než on sám tak to je už hold jeho vlastní boj. * Máš prostě vymytý mozek, chápu. *Pronese a zamíří si to směrem k oblasti klanu Hakari. * Naučím tě toho víc ano, rád bych ti předal třeba i své znalosti ale případně i něco dalšího… uvidíme, nejdřív taky musíš posoudit co bych od tebe mohl očekávat a jaký je tvůj potenciál a kde jsou tvé limity. Nicméně povím ti to asi takto, nehodlám cvičit žádné poslušné idioty, kteří ochotně a slepě následují každý příkaz i když je jasné že to je špatné a tak radši drží hubu a krok. Cvičím lidi co mají vlastní názor a nemají strach ho prosadit. Samozřejmě nechci abys byl rebel nebo se vzpíral Kagům ale zase nechci abys byl takový aby si s tebou mohly dělat co jen chtějí pro vlastní ambice či potěšení.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 18, 2021 4:54 pm
*Celou dobu mlčel. Obdivoval jeho názor. Nikdy ho nenapadlo takhle přemýšlet a zjistil, že jeho přístup má prostě něco do sebe. No to, jak nad něčím člověk přemýšlí se nedá změnit lusknutím prstu a tak zatím ho jen poslouchal a byl zvědavý, jak moc ho to ovlivní, nicméně tomu chtěl dát šanci, protože ta představa se mu líbila. Nebýt jen, dá se říct, stroj. Nad vymytým mozkem se ani nepozastavil. Moc nevěděl, co na to říct. Nicméně chtěl, aby ho trénoval i trochu víc, než jen jako jeho kolega s titulem Jinchuuriki. Byl to jeden z generálů, takže to znamenalo, že byl určitě velmi schopný ninja a Yin se nacházel v pozici, kdy chtěl zesílit, jak jen to šlo a tu možnost mu Noctis vlastně naservíroval na stříbrném podnose. To, co teď řekne, se mu říkalo trochu těžce. Šlo to vlastně proti všemu, co ho učili ať už na Akademii nebo doma otec. Ale zase lidé na akademii pro něj nic neznamenali a jeho otec na tom byl skoro stejně. Nechtěl skončit jako on. Chtěl být jiný a měl vnitřní pocit, že Noctis mu k tomu může pomoct. Uvidí ale jak moc zesílí. Chápal, že nebude vzpírat Kagům na denním pořádku, ale pokud by byl nucený říct nebo prosadit svůj názor, musel být silný, aby to mohl podpořit.* Chápu kam tím míříš a věřím že k takovému přístupu je potřeba síla. A nemyslím si, že teď ji mám dostatečnou. Pokusím se splnit tvá očekávání. Chci zesílit.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 18, 2021 8:38 pm
Noctis Clive: Síla je potřeba ale abys ji získal je k tomu potřeba odhodlání a silná vůle. Už jen z důvodu že ten trénink rozhodně nebude procházkou růžovou zahradou a věřím že v jisté momenty si budeš přát umřít nebo to vzdát, protože se ocitneš na hranici svých sil a to jak těch fyzických tak i mentálních. Nicméně tohle jsou ty nejdůležitější okamžiky, protože člověk musí neustále vyhledávat způsoby jak dosáhnout svých hranic aby si sáhl na úplné dno a šel dál za hranice svých sil a tu hranici posunul! Můžeš mít elitního učitele jak chceš ale pokud se ti nedaří nacházet tyhle momenty, kterých v životě nemusíš potkat zrovna tak nezesílíš jako někdo kdo na to vše byl sám ale dokázal své vlastní hranice posunout opakovaně! *Noctis neví zda tohle Yinovi úplně dává smysl ale doufá že to pochopí. * Mimochodem doufám že nejsi úplný tupec, protože část toho co ti budu chtít předat budou i jisté znalosti, které prostě nepochopíš pokud jsi idiot.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 18, 2021 9:31 pm
Věř mi, že jsem připraven ten trénink podstoupit. I kdyby to mělo být fakt peklo, které si nedokážu představit, tak to udělám. Dostal jsem tuhle příležitost trénovat s tebou, tak z toho hodlám vytěžit co nejvíc jen budu moct. *Mluvil opravdu odhodlaně. Když mu Noctis řekl, že takové věci jsou klíčové, v životě ninji, tak věděl, že je musí podstoupit. Když už si bude muset projít peklem s Bijuu v těle, tak ho další peklo už nevykolejí. Jednou už byl na psychickém dně a bylo to pro něj těžké, ale vyhrabal se z toho. Byl na to sám. Teď má ale podporu...teda, uvidíme, jak moc ho bude moct nazývat podporou, ale má jednoduše řečeno nad sebou dozor, který ho chce trénovat. Nebo to si alespoň myslel.* A o to, jestli jsem idiot nebo ne, se bát nemusíš. Nejsem úplně génius nebo tak, ale v intelektuálním ohledu se nemusíš bát, že bych byl někde nízko. *Byla to pravda. Inteligencí byl nadprůměrný, protože mu chyběly sociální interakce, tak svůj čas trávil trénováním svého těla nebo učením se.* Abych pravdu řekl, jsem opravdu zvědavý, jaký ten trénink s tebou bude. Ne ten dnešní, myslím to všeobecně. Otec mi věnoval jen pár lekcí, na Akademii víš jak to chodí. Proto jsem zvědavý, jaké to bude. *Doufal, že by mu možná mohl trochu prozradit, jak má v plánu ho trénováním, ale zároveň měl pocit, že se to nestane.* A o jakých znalostech mluvíš? Nějakých strategických nebo?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Fri Feb 19, 2021 3:22 pm
Noctis Clive: Uvidíme jak na tom to tvé odhodlání nakonec bude, nemá smysl mi to říkat. Vše záleží na tom jak mi to nakonec dokážeš svými činy. *Sám si nedováží uhodnout zda to Yin vydrží nebo ne, pokud ne tak hold bude mít o starost méně. * Ohledně znalostí, tak půjde spíš o znalosti neobvyklých schopností a dalších věcech, to všechno zjistíš časem… nyní je moc brzo na to abych ti něco takového říkal, nebudeme zbytečně zatěžovat tvou hlavičku. *Pokračuje dál v cestě k sobě domů. * Abych byl upřímný tak jsem taky zvědavej jakej ten tvůj trénink bude, nemám absolutně tušení jak na to, neumím lidi učit, trénovat a všechno s tím spojené. Takže už jen z tohoto hlediska to pro tebe bude velká výzva.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Fri Feb 19, 2021 8:18 pm
V tom případě se ani nemá smysl nad tím zamýšlet a zatěžovat si tím hlavu, dokud ten trénink nepřijde. *Měl potřebu to říct nahlas a ne si to říct jen v duchu. Měl tak pocit, že ho to donutí nad tím nepřemýšlet ani napříč tomu, že si to prostě řekl, což se u něj velmi často dělo. Řekl si, že už se k tomuhle nechtěl vracet, ale stejně to v té hlavě měl.* Neobvyklých schopností, jo? *Jestli myslel další Bijuu, tak ho to určitě zajímalo. Když teď byl součástí toho světa, chtěl o něm vědět co nejvíc. Z nějakých zvláštních schopností znal jen Loutkařství, které viděl u Itamiho na misi, jinak nic neznal. Ani si nedokázal představit, co všechno se pod tím pojmem může skrývat, ale jak už řekl noctis sám. Všechno se to dozví časem a tak se ho na to ani nijak dál neptala a toto téma ani nerozvíjel.* No, to mi nedělá úplně radost teda...ale tak co už, jiné to nebude, tak to musím vzít takové jaké to je. *Trochu se nad tím zasmál. Upřímně doufal, že na to Noctis bude mít nějaký skrytý talent.* Darovanému koni na zuby nekoukej. *Ještě si tím doplnil předchozí větu a kráčel dál.* Takže ty ses všechno naučil sám, jo? Nikdo tě nikdy netrénoval?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Fri Feb 19, 2021 10:11 pm
Noctis Clive: Přesně tak, nikdo mě netrénoval. *Odpoví a na nic dalšího už ani nestihne, protože dojdou k němu domů a tak vstoupí a v chodbě za dveřmi si sundá obuv a počká na Yina. Pak totiž vyrazí rovnou dolů do jeho soukromého Doja, které se rozléhá pod jeho pozemkem. Tam se postaví do středu na značku, která označuje jednu z pozic pro jednoho bojovníka, která má o 10 metrů dále druhou na kterou se může postavit Yin. * Postav se na tamtu a souboj se odstartuje v moment kdy uděláš krok a sejdeš z ní. *Dává mu tak možnost prvního útoku a přitom i načasování různých útoků, protože on ví kdy to začne ale Noctis musí počkat na jeho pohyb. Samozřejmě tu jsou i všelijaké zbraně a pokud si Yin chtěl pro nějakou osobní tak to mu také nikdo nezakáže. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 20, 2021 7:24 pm
*Když dojdou do domu, stejně jako Noctis, si sundá boty. Jde o základní pravidlo domácnosti a to vždy dodržoval. Věděl, že někteří lidé chodí doma normálně obutí, ale nikdy nechápal, proč. Přišlo mu to docela nečistotné. Rovnou si to zamíří do podzemního Doja, kde Noctis zaujme pozici na jedné ze značek. Sundá si mikinu, aby mu nebylo tak moc vedro a i když už mu řekl, že se má postavit na značku, stejně se nejprve protáhl, aby se nezranil.* Promiň, hned budu hotový. Měl by ses taky trochu protáhnout. *Byla to sice Noctisova věc, ale i tak měl jakousi potřebu mu to říct, ale jestli to udělal, nebo ne, už mu bylo jedno. Když byl po chvilince hotový, postavil se na značku. O Noctisovi nevěděl nic. Nevěděl, jak je silný, jak je rychlý, prostě nic. Proto přemýšlel, jak se na něj vrhne. No nakonec se rozhodl pro jakousi klasiku. Rozeběhl se proti němu plnou rychlostí (6) a když byl u něj pokusil se mu dát pěstí do hrudníku (šel pravou pěstí na levou půlku hrudníku - z Yinova pohledu). Pokud by minul, byl připraven využít pohybu a jen by se na jedné noze otočil a pokusil se ho kopnout nohou z otočky, mířený na bok.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 20, 2021 9:35 pm
Noctis Clive: Nepotřebuju se protáhnout neboj, stejně se tak moc hýbat nebudu. *Noctis takto dokonce Yina přímo provokuje, zajímá ho zda po těchto slovech ze sebe vydá ještě více. Když Yin vyrazí s cílem udeřit Noctise do hrudníku tak si pokryje pravou ruku od konečku prstů až pár centimetrů nad zápěstí dračími šupinami (Kaishi no Doragon). Když pak Yin udeří tak Noctis jeho pěst chytí do pravé dlaně jako kdyby chtěl jeho ruku chytit a chytit aby ho pak mohl třeba přehodit nebo tak nějak ale v ten moment přijde ten kámen úrazu. Yin má takovou sílu (25) že jakmile jeho pěst narazí do dlaně Noctise tak je tak silnej že ho to odsune o takového půl metru zpět. Šupiny ten úder zvládnout přežít a pohltí skoro veškerou kinetickou energii, které se vlastně po celých šupinách na té ruce rovnoměrně rozloží. * O té brutální síle jsi fakt nelhal. *Pochválí ho a trochu si proklepe tou rukou, není divu i tak to maličko ucítil (takový ten tlak). *
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 21, 2021 2:22 pm
*Kei prišla domov a počula z pivnice zvuky boja. Ešte stále mala živo v pamäti Amayin rozhovor o tej značke a celkové nepríjemné myšlienky. Už pri dverách si všimla, že Ryuuove topánky tam nie sú takže si domyslela, že nieje doma.* "Noctis si to asi vážne vzal k srdcu." *Pomyslela si keďže hádala, že je v dojo s Yinom. Vyzula sa a rozhodla sa tam za nimi zísť. Oblečená bola celkom honosne nakoľko šla zo stretnutia z Tsuchikage. Keď zišla po schodoch počula Noctisove slová o brutálnej sile.* Kto vyhráva? *Opýtala sa s úsmevom a oprela sa o stenu neďaleko schodiska.* Ani som ti nestihla vynadať za to, že si mi o Yinovej prítomnosti nepovedal keď si ho ku nám zaviedol. Skoro som ho hneď v druhé ráno prebodla. *Prehovorila s úsmevom na perách čím tá jej výčitka vyznela skôr ako doberanie. Hold Noctisa milovala. Teraz keď sa na neho dívala - prišla jej žiadosť Amayi ešte absurndnejšia.* "Po tej misii jej poviem čo si o tom myslím." *Rozhodla sa a pozrela sa na Yina.* Ahoj princezná, mám pre teba dobrú správu.. pôjdeš so mnou a Ryuuom na misiu, ktorú nám vybavil Noctis. Idem akurát od Druhej. *Informovala ho.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 21, 2021 2:38 pm
*Udeřil Noctise do ruky, takže nebylo potřeba žádného kopu z otočky nebo tak. Co ho ale překvapilo asi stejně jako Noctise jeho síla bylo to, že vrazil do nějakých šupin na jeho ruce a jeho to jen donutilo pousnout se o kousíček dozadu, ale očividně ho to vůbec nebolelo.* To je nějaká tvoje technika? *Zajímalo ho to. Ještě se nesetkal s tím, že by jeho úder dokázal někdo takhle v podstatě vynulovat.* Já nikdy nelžu. *Trochu se na něj usmál a v tom uslyšel Kei za ním. Jen se otočil a zamával jí zvednutím ruky.* Ahoj. *Trochu se na ní usmál.* No, zatím to vypadá, že Noctis. *Trochu se zasmál, ale vážně ho překvapilo, že jeho síla byla k ničemu.* Jo, to je pravda. Málem jsem tady skončil rychleji, než vůbec začal. *Trochu se zasmál, ale nakonec to všechno dopadlo velmi dobře. Jen se na ní ironicky usmál, když ho nazvala princeznou.* Na misi jo? A kdy? To už se ví?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 21, 2021 3:10 pm
Noctis Clive: Kdybys ho probodla aspoň by bylo o jedno Bijuu mimo pečeť navíc. *Tohle mu na tom přijde celkem pozitivní. Samozřejmě se ale na Keiyru neotočil, nehodlá během boje toho malého hajzlíka spustit z očí. Každopádně Yin tu chybu udělá, on se zrakem odvrátí od Noctise a zamává Keiyře a Noctis se rozhodne toho využít ve svůj prospěch aby dal Yinovi první větší lekci. Levou rukou složí jednoruční pečeť tygra a v obrovské rychlosti se přesune přímo před Yina před kterým se zastaví a okamžitě ho levou rukou chytne pod krkem a pevně stiskne aby ho mohl lehce nadzvednout a pak s ním praštit o zem jako s hadrovou panenkou. Je si vědom síly Yina ale snaží se to provést velice rychle aby Yin byl rozhozen natolik že nestihne zareagovat. Když bude ale Yin na zemi (zády dolů) nejspíš i s vyraženým dechem tak si Noctis v dlani pravé ruky vytvoří modrou rotující chakru, která je vidět i běžným okem a tímto se Noctis pokusí Yinovi zaútočit na hrudník (Rasengan). Kdyby to udělal tak ho tu jistě zabije a proto těsně před kontaktem s jeho tělem se Rasengan vypaří a Noctis se nakonec celkem jemně dotkne hrudníku Yina pouhou rukou. * Právě jsi umřel, to tě nikdo neučil že máš ze svého cíle spouštět oči? Tohle je ten potenciál? Takto tě nevytrénuju dostatečně aby ses osvobodil z pout, která poutají i mě. Ty potřebuješ mě a já potřebuju tebe, takže ti dám druhou šanci. *Následně se zvedne a odstoupí od Yina aby se mohl pak otočit na Keiyru a pak zase na Yina. * Mám nápad, dám ti druhou šanci. Budete bojovat společně, když už máte mít společnou misi tak by nebylo od věci nechat vás se trochu sladit a sehrát v boji proti mně.
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 21, 2021 7:55 pm
*Kei to s tým bijuu nejak nepobrala - nechcela sa v tom pitvať lebo si myslela, že sa proste Noctis len preriekol.* "Asi to myslel tak akože by mu jeho démon vyletel z kože keby som ublížila Yinovi?! " *Pomyslela si trošku zmätene, no venovala pozornosť oranžovookému chlapcovi.* Noctis narazil na sídlo bandy otrokárov. Tsuchikage chce aby sme tam šli a postarali sa o nich. Ty, ja a Ryuu.. misia je jasná, zachrániť čo najviac ľudí a našich shinobi, ktorí tam uviazli. Vyraziť máme čo najskôr. *Vysvetlila a keď Noctis dal malú príučku Yinovi a potom navrhol aby sa ku nim pridala len si nervózne zahryzla do pery.* No.. mali by sme sa pripraviť a vyraziť na misiu, ale - keďže tu ešte nieje Ryuu, mohli by sme dať malý tréning. *Prikývla, podišla ku Noctisovi a pohladila ho nežne po tvári.* Bojovali sme spolu len raz.. príde mi to ako večnosť. *Usmiala sa na neho a potom sa ladným krokom postavila vedľa Yina.* Máte nejaké pravidlá? Okrem logického faktu - nepoužívať techniky čo by vyhodili náš dom do vzduchu? *Opýtala sa a po zodpovedaní tejto otázky bola pripravená bojovať.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 22, 2021 4:15 pm
*Trochu v něm cuklo, když zmínil to Bijuu, ale už předtím sám řekl, že jí to hodlá říct, takže ho to zas tak nepřekvapilo. Jen to nečekal prostě takhle. Naštěstí to ale vypadalo, že to Kei nijak nezaznamenala, tak to radši ani on nijak nerozebíral. Po zamávání a pozdravení Kei si najednou všiml periferně, jak se u něj objevil Noctis pomocí Shunshinu a chytne ho pod krkem. Jeho reakce je automatická a to taková, že chytne jeho ruku u zápěstí s tím, že by jí odstrčil, no to mu nevyšlo, protože nezareagoval dost rychle a už to s ním letělo k zemi, přičemž ho Noctis vůbec nešetřil a třísknul s ním v plné síle. Dech se mu naštěstí nevyrazil, ale šlo vyloženě jen o štěstí, protože s ním třískl ve fakt debilním úhlu. Co ho ale vyděsilo byla ta technika, kterou mu namířil na hrudník. Snažil se rychle si vzpomenout na nějaký chvat, co mu ukázala Kei, aby se z toho nějak dostal. Už zvedal nohy, no celkově byl vyveden z rovnováhy natolik, že kdyby mu šlo opravdu o život, nic nestihne udělat a jsou to poslední okamžiky jeho života. Jen instinktivně zavřel oči a pak jen ucítil Noctisovu dlaň na své hrudi.* Proč mám pocit, že se mnou každý v téhle domácnosti hází o zem, jako kdyby to nic nebylo? *Trochu si promnul krk a posadil se, přičemž si trochu protáhl záda, kvůli tomu nárazu. Na Noctise přitom hodil jen takový vyčítavý pohled, ale vyčítal spíš sám sobě takovou blbost a že teď se jen ztrapnil před Kei.* No, pravidla jsme si žádná neurčili. Ale hádám, že všechno se může. *Ještě si trochu mnul krk a postavil se a stál tím pádem vedle Kei, která byla ještě stále o něco vyšší než on.* Ale hádám že jedno z pravidel bude...nedržte se zpátky.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 22, 2021 4:29 pm
Noctis Clive: Příště ze mě ty oči nespouštěj, příště ji nemusím zrušit včas. *Tím myslí tu techniku, kterou mu předvedl. Postaví se opět na svou značku a nechá své dračí šupiny zmizet, což může vypadat jako kdyby je jeho tělo vlastně vstřebalo do sebe. * Pravidlo je jediné, nic tu nezničit a kdo to poruší tak to bude opravovat vlastnoručně. To je celkem férové ne? Takže nakonec i to zničení můžeš porušit ale musíš počítat že to bude opravovat vlastníma rukama. *Udá jim taková pravidla a vytvoří si Kage Bunshina, který se Hiraishinem teleportuje k jeho mečům Hishou Souken na kterých má značky a ty vezme a teleportuje se s jedním z nich zpět k Noctisovi, který u sebe má pár Bleskových Kunaiů a ten meč mu předá a zruší se. Noctis ho aktuálně drží v pravé ruce a jen vyčkává. * Klidně už můžete začít. Zkuste mě zabít. *Poté zaujme postoj (odkaz) se svým mečem a víc se ani nepohne. *
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 22, 2021 9:57 pm
*Noctis na Yina rozhodne nebol vľúdny a ani ho nešetril. Kei to ale neprekvapovalo a myslela si, že tento jeho postoj bol stále lepší než jeho doterajšia ignorácia Yinovej prítomnosti. Keiyra pri sebe nemala svoje Kakuto a vlastne ani žiadne iné zbrane a teda hodlala potrénovať ako inak - svoje taijutsu.* Dajte mi sekundu. *Usmiala sa na Yina a odbehla si po šnúrku na okuliare, ktorú jej podaroval. Potom sa vrátila a s povzbudivým úsmevom žmurkla na Yina. Len čo ich Noctis vyzval aby ho zabili zložila pečať a pomocou Shunshin no Jutsu sa po priamej linke presunula tesne ku nemu, skrčila sa a vykopla nohou dohora s cieľom vykopnúť mu jeho meč z ruky za pomoci taijutsu techniky Konoha Shōfū. Samozrejme bola pripravená reagovať aj inak - ak by sa do hry zaplietol ten jeho nepríjemný piesok s ktorým už mala čo dočinenia či ak by po nej chcel Noctis seknúť mečom.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 22, 2021 10:44 pm
*Věděl, že to myslel jako lekci, ale nebyl si jistý, jestli to s tím zrušením včas myslí opravdu vážně, nebo jen jako něco, co ho mělo vyděsit dostatečně na to, aby to nikdy neudělal. Tak jako tak to fungovalo a měl z toho docela respekt.* S pravidly souhlasím. *Jen přikývl a když se Noctisův klon vydal pro něco nahoru a Kei taky, tak to viděl jako ideální příležitost pořádně vyzkoušet svoji novou hračku.* Taky jsem teda hned tady. *Celou cestu jen couval a držel si pohled pořád na Noctisovi, aby z něj teda nespouštěl svůj pohled a když byl u schodů, pár jich vyšlapal pozadu a až pak, když na Noctise neviděl, se otočil. Doběhl si do pokoje a vytáhl ze skříňky krabičku, ve které měl svoje dvě rukavice Shōmi Kyōdo. Sešel dolů zpátky do Doja a už tam byli všichni. Kei na sobě měla jeho dárek a jen se usmál, když na něj mrkla. Jednu rukavici už měl nasazenou a nandaval si druhou. V moment, kdy měl obě nasazené si rukavice automaticky vzali 10 bodů chakry, ale zase mu zvýšily sílu o 20 bodů (celková síla: 45). Trochu si protáhl prsty.* Tak, já jsem ready. *To, že na něj mají jít, jako kdyby ho chtěli zabít bral vážně. Už na vlastní kůži před chvílí poznal, že to s tím tvrdým tréninkem myslí vážně a tak věděl, že do toho musí jít opravdu naplno, nebo se mu to ještě vrátí. On o jeho písku nevěděl, ale ty šupiny ho trápily. Byl ale zvědavý, kolik toho vydrží. Navíc měl teď meč, který vypadal opravdu ostře. Když to tak nějak začalo, Kei se na něj vrhla s tím, že se mu pokusila vykopnout ten meč z ruky. Dal jí trochu prostoru a když byla u něj, naběhl na něj z boku s tím, že mu chtěl udeřit do boku levou rukou. Druhou byl připravený se nějak případně bránit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 23, 2021 3:20 pm
Noctis Clive: *Vyčkával na to až se Keiyra s Ryuuem připraví, když už mohou začít tak se usměje a zaujme ten postoj co byl popsán v minulém postoji. Když ale Keiyra začne skládat ruce do pečetě tygra pro Shunshin no Jutsu Noctis se akorát usměje a rozhodně se toho využít ve svůj prospěch. Díky tomu že je předem jasné kam se přesune tak mohl dle toho i jednat. Mohl se tomu odzbrojení ubránit ale došlo mu že s tím mečem nebude moct bojovat tak jak by chtěl. Touto zbraní na ně nemůže útočit, protože by je mohl vážně zranit. Takže Keiyra mu z ruky vykopne jeho meč, který se zatočí a špičkou se zabodne o kousek bokem do podlahy. Noctis zareaguje tak že z nádoby z písku na pravém boku na ní vystřelí 20 tupých písečných projektilů, které se soustředí plošně na celou výšku jejího těla (Suna Misairu). Střely nepůsobí moc velké poškození, mají útočnou sílu založenou na fyzickém poškození o síle pouhých 9ti bodů. Noctis není hloupý a ví jak bojovat s více soupeři a tak se okamžitě po výstřelu odrazí od země a ve vzduchu se přetočí tak aby nohami dopadl na strop ke kterému se ani nepřilepí pomocí Kinobori no Waza ale místo toho tam pokrčí nohy v kolenou aby se pak mohl prudce odrazit přímo na Yina na kterého zaútočí tak že mu zkusí udeřit pěstí rovnou do tváře ale už za letu na něj stejně jako na Keiyru vystřelí salvu 20ti střel techniky Suna Misairu aby ho vyvedl z rovnováhy a zvýšil tak svou šanci na zásah. * Věřte nebo ne ale pro mě je to těžší než pro vás, nezabít váš či vás vážně nezranit není něco lehkého. *Podotkne poté co zaútočil na Yina. Samozřejmě tu nejde o to kdo vyhraje ale o to aby se Yin s Keiyrou trochu sehrál a mohl to případně využít na své misi. *
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 25, 2021 12:06 am
*Kei bola príjemne prekvapená, že jej ten chmat vyšiel a Noctisov meč tak už nebol v jeho ruke. Potom na ňu ale vystrelil nejaké pieskové projektily a musela si nad tým povzdychnúť keď ju väčšina zasiahla - nestihla sa včas uhnúť. Ten jeho piesok fakt neznášala. Potom sa odrazil od zeme a následne od stropu aby zaútočil na Yina. Rozhodla sa nedať Noctisovi vydýchnuť a teda sa rozbehla za ním tiež s cieľom zaútočiť na neho aby sa musel naraz brániť ako jej tak aj Yinovi. Pokúsila sa mu pomocou techniky Rakanken zasadiť sériu silných úderov a kopov - v podstate bolo jej cieľom rozptýliť jeho / pieskovu pozornosť aby mal Yin možnosť zaútočiť.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 25, 2021 12:59 am
*Útok Kei sice vyšel, ale bohužel Noctis stihl uskočit do vzduchu s tím, že mezitím bombardoval Kei nějakými střelami. Normálně by se na ní podíval, ale lekce od Noctise byla čerstvá a proto mu ležela v hlavě a tak z něj stále nespouštěl oči. Věřil, že to Kei nějak zvládne. Levou rukou teda projel prázdným prostorem, ale pravou měl připravenou na obranu. Proto, když se Noctis dostal na strop, tak v momentě, kdy se na něj odrazil, tak už měl ruce před minimálně pravou ruku před sebou, což stačilo. Hned jak se teda odrazil aktivoval speciální techniku své legendární zbraně: Tennoko. Vytvořil si tak téměř okamžitě takový chakrový štít o velikosti připomínající ten skládací. Ten štít zablokuje většinu střel a zbytek ho mine, jelikož nestál rovně, ale byl ve velmi podobném úhlu v jakém se Noctis odrazil od zdi, aby měl co největší podporu svého těla při bránění. Zároveň tak zadržel jeho pěst, která se zastavila o chakrový štít mezi nimi. Noctisův úder nebyl dost silný, aby prorazil štít. Poté co Noctis dopadne kompletně na zem a řekne to, že je těžké je nezabít, tak se jen pousměje a zruší svůj štít. Přijde mu zajímavé, jakou sílu asi musí mít, že je pro něj dokonce těžké odhadnout, co už lidské tělo ustojí a co ne.* No, v tom případě je to trénink pro všechny. *Pořád se při tom trochu usmíval. Trochu ho ale překvapilo, že je schopen ovládat písek.* ,,Jde o nějaký Doton? Nebo možná..." *V ten moment si spojil Písečného Shukakua, kterého má v sobě zapečetěného s tím pískem a dávalo mu to smysl.* ,,Takže jeho speciální abilita je písek, jo?" *Ještě pořádně nevěděl, co všechno od něj může čekat, ale už teď počítal s tím, že to bude poměrně osina v zadku. Pak se na něj zase vrhne Kei a on nečeká a pomocí Shunshinu se dostane vedle Noctise a pokusí se mu podkopnout nohy, aby měla Kei větší šanci ho zasáhnout. Samozřejmě dává pozor, aby nepodkopl i Kei.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 25, 2021 3:07 pm
Noctis Clive: *Štít Yina zablokuje jeho střely a Noctis se nad tím pousměje a těsně předtím než se ho dotkne svou pěstí mu daná pěst vzplane a když do toho štítu udeří tak by mělo dojít k jeho zničení, protože technika, kterou Noctis použil (Katon: Hi no Ken) dokáže ničit obranné techniky jako kdyby šlo o útočnou techniku ranku B (Jounin). Takto by mělo dojít k prolomení štítu a navíc i kontaktu Noctisovi ruky s tváří Yina (případně s rukou pokud ji hodil od obranného gesta) o síle 42ti bodů ale to by Yina mohlo kurva bolet a tak těsně před případným zásahem techniku Katon: Hi no Ken zrušil aby Yina zasáhl jen o své síle (7). V tom na něj Keiyra zaútočí a její útoky jeho písečná obrana Suna no Tate všechny blokuje, vždy se k místu kam by udeřila dostane část písku, který její útok zadrží. Když se Yin dostane na jeho druhou stranu zatímco Keiyra útočí z jedné tak Noctis se mimovolně usměje. Není žádný problém aby jeho automatizovaná obrana zablokovala jak útoky Keiyra tak i útok Yina a tak se tak stane že jeho noha narazí do písku, který jeho pokus vyblokuje. * Vaše dedukce že mohu blokovat jen jeden útok byla špatná, takže co teď? *V ten moment rozpaží ruce a ten písek do každého z nich vyrazí jako taková vlna s cílem odhodit je každého až do stěny této tělocvičny kdy jeho písek má rychlost na úrovni 58,5. Samozřejmě se nesnaží s nimi hodit nějak tvrdě o ty stěny ale jen nějak aby je to aspoň trochu zabolelo. Písek (automatické obrany) se samozřejmě vrátí k jeho boku do nádoby z písku dovnitř kde je stlačen do sebe. Ty vystřelené písečné střely se zase vrátí do druhé nádoby na druhém boku. * Nemyslete si že vás chci nějak shazovat nebo tak, pouze se snažím simulovat silného nepřítele vůči kterému se budete nuceni sehrát. Nejde tu o to vyhrát ale ukázat mi na jakou úroveň jste schopni dostat vzájemnou spolupráci. *Umí si představit jak nepříjemné může být když člověk třeba končí neustále na zadku apod. a tak jim to chce trochu ulehčit ať si nemyslí že je chce pouze shazovat tím že je nebere vážně nebo že je prostě háže jako hadrové panenky. *
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Thu Feb 25, 2021 10:09 pm
*Zaujato sledovala ako Yin vyblokoval strely vďaka ktorým mala sama vo vlasoch piesok. Noctisova päsť ale vzplanula a prerazila štít. Po tom čo ten piesok ta úspešne vyblokovával jej strely tak sa zamračila a len čo ich piesková vlna odhodila - vystrelila na Noctisa z končekov svojich prstov 10 striel Tenshin Sendan. Aby ju to odhodenie nezabolelo vo vzduchu sa otočila ako mačka a pomocou chakry nasmerovanej v nohách si na tú stenu počas voľného pádu čupla.* "Kiežby som mala nejakú vodnú techniku. Premenila by som pomocou nej ten piesok na hnusné blato.. teda aspoň by som chcela vedieť ako by na to mohol reagovať." *S povzdychom prižmúrila oči - pohľad stále nespúšťala z jej pestúna.* Yin, nemáš náhodou suiton? Noctis vyzerá, že by si dal sprchu. *Zauvažovala a trochu sa na tom pousmiala.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Fri Feb 26, 2021 11:35 pm
*Úspěšně sice vyblokoval ty písečné střely, no Noctis si pěst zapálil a a i celkově zvýšil sílu, proti čemuž byl už štít bezbranný. Prolomil tak jeho obranu a už nestihl nijak reagovat. Pouze jen odklonil obličej, aby dostal když tak do tváře a ne do nosu, což se povedlo. Nejvíc se bál toho ohně, ale nakonec ho zrušil, a tak z toho vyšel bez popálenin a jen dostal pěstí do tváře, což se dalo rozchodit. Trochu ho to vyvedlo z rovnováhy, ale pár kroky jí získal zpět. Proto mohl provést svůj následující tah a to bylo podkopnutí jeho nohou. Což mu nevyšlo, jelikož to zablokoval jeho písek. Popravdě ho to velmi překvapilo. Nikdy by ho nenapadlo, že něco takového může sloužit jako obrana. A navíc i dobrá, protože do toho šel plnou silou a stejně byl útok zablokovaný. Už by mu možná i chtěl odpovědět na otázku, ale nakonec do něj vrazil jeho písek a on odletěl a zastavila ho až zeď. Překvapila ho technika Kei, kdy vystřelila něco z prstů. Nakonec se ale sebral, ale ještě víc ho pak překvapila její otázka.* Mám. *Nevěděl, o co jí přesně šlo, ale tušil, že chce, aby použil Suiton. Popravdě nevěděl, jak s technikami tady dole, ale popravdě se mu do toho moc nechtělo.* Ale úplně nechci měnit celou podlahu. *Trochu se zasmál, ale tak co. Nějaká fyzická práce mu nevadí. Složil ruční pečetě a poslal na Noctise vodní vlnu Suiton: Mizzurappa. Předtím se ale odrazil, aby se k němu dostal blíž.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 27, 2021 1:31 am
Noctis Clive: *Ty střely od Keiyry ho celkem zaskočí, nikdy neviděl že by někdo vystřelil články vlastních kostí a od jeho pohledu je to jasné na první pohled. Šokovala ho natolik že na ně úplně zapomněl reagoval a nebýt jeho písku tak by ho to celkem zabolelo. Rychle se ale vzpamatuje. * Musím tě ale pochválit, máš skvělou dedukci že by se něco jako Suiton hodilo, už jen to ti dává bonusové body. *Yin pak ale dokonce potvrdí že Suiton vlastní a to Noctise maličko znepokojí, protože ta voda akorát nafoukne dřevěnou podlahu a tak se na patě otočí čelem k blížícímu se Yinovi, který ale z úst vypustí svou techniku. * „Sakra ruční pečetě nestihnu.“ *Nezbyde mu nic jiného než natáhnout směrem k Yinovi ruku se zvednutou dlaní jako kdyby tu techniku chtěl zastavit vlastní rukou a v ten moment vytvoří částečně průhledný ohnivý štít z chakry (pole), který má tvar půlkruhu. Ohnivé pole ze sebe vyzařuje velké teplo směrem kam je namířené (nikoliv dovnitř kde je uživatel). Pole samotné má vysokou teplotu a pokud by se někdo toho pole dotkl třeba jen na krátký okamžik tak bude silně popálen (popáleniny 3. stupně). Pole okamžitě veškerou vodu odpaří a vytvoří tak páru (Taika-Sei). Noctis jen doufá že Yin se toho pole fyzicky nedotkne a zastraší ho i samotná teplota, která jeho směrem bude směřovat. Noctis nicméně musí to pole rychle zrušit aby to tu nezapálil. * „Dedukční schopnosti, kterými Keiyra disponuje jsou na vysoké úrovni. Byla by dobrým vojákem, určitě by se dostala i na generále.“ *Následně vyskládá ruční pečetě a vytvoří proudy vzduchu, které je schopen ovládat a využije je k tomu aby rozfoukal tu páru přes kterou není vidět ani hovno (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Mimochodem ve stejný moment kdy Noctis byl nucený reagovat na Yina současně druhou rukou ve směru na Keiyru nakreslil Kanji znak Kara (vzduchoprázdno) s tím že v ten moment by kolem ní vytvořil oblast o rozměrem 2m³ oblast kde není žádný dýchatelný vzduch, nechce ji tam samozřejmě udusit, jde jen o krátkodobý fakt aby to po takových 3 vteřinách zrušil. Pouze chce vidět jak bude jednat v takové situaci, nebo spíš jak se chová když je pod tlakem či zda má sklony k tomu zpanikařit. Nechce si tu na nich nic dokazovat, pouze prostě chce ty dva dostat pod tlak a zjistit jak jsou schopni reagovat v takové okamžiky. *
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 27, 2021 3:57 pm
*Prekvapilo ju, že ju Noctis pochválil a mierne jej pri tom zružoveli líčka. Ďalej sa ale sústredila na boj. Akonáhle Yin povedal, že Suiton ovláda - musela sa pousmiať.* "Čo iné čakať od muža z Kiri." *Noctis si ale s jeho vodnou technikou hravo poradil. V miestnosti zrazu bolo horúco ako v peci. Mohla by sa pokúsiť na neho zaútočiť, no nebola hlúpa, nerada by sa uškvarila. To už ale niečo napísal Noctis do vzduchu. Fascinovane tú techniku sledovala keď v tom akoby vzduch v jej okolí zmizol. Chytila sa za hrdlo a keď sa pokúsila neúspešne nadýchnuť pootvorila ústa ako ryba na suchu.* "Čo to je do pekla?" *Pomyslela si a v tom jej došlo, že ak v jej okolí nechal zmiznúť vzduch, techniku zruší len v prípade, že bude sám blízko pri nej. Predpokladala totiž, že tá technika sa pohne s ňou.* "Musím sa ku nemu dostať čo najbližšie." *Chvalabohu keď zložila pečať a pomocou Shunshin no Jutsu sa premiestnila k Noctisovi - s cieľom urobiť tento chmat: odkaz. Došlo jej, že keď už nieje v mieste kde predtým už môže dýchať. Znamenalo to, že tá technika nebola hodená na nej ale na okolí v ktorom sa nachádzala! Bol to zaujímavý poznatok, ktorý sa jej hlboko zapísal do mysle.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 27, 2021 9:12 pm
*Běžel k Noctisovi a těsně poté, co vypustil z úst proud vody, tak Noctis aktivoval svoji bariéru. Samozřejmě, že jak k němu běžel, tak každým krokem se teplota zvyšovala, což ho donutilo velmi prudce zastavit. Navíc se do okolí dostala ta pára, která se debilně dýchala a taky nebyla úplně nejchladnější. Okamžitě si to malými skoky odskákal o kus dozadu od toho tepla. Noctis pak rozfoukal tu páru a a tak si jen odkašlal, protože předtím se i nadýchal toho vzduchu s vysokou teplotou. Ruce si těsně po zaznamenání páry dal před tvář, takže teď měl ruce ve tvaru kříže před tváří. Podíval se na předloktí, které naštěstí neměl popálené, ale na dotek byly horké. Kvůli tomu všemu ani nemohl vidět ten Noctisův znak. Viděl už jen, jak se Kei dostala k němu s pokusem o ten její chvat. Neváhal proto a vydal se za Noctisem, který ať byl pořád na stejném místě nebo někde jinde už, tak to bylo jedno. Čekal, že jeho úder zablokuje zase jeho písečná obrana, ale opravdu chtěl vědět, kolik toho zvládne. Navíc, pokud by mu tím odlákal pozornost byť jen i na chviličku, mohl by vytvořit okno pro Kei, kterého by mohla využít. Když byl dostatečně blízko udeřil v plné rychlosti (6) a sílu si navýšil 2 technikami. Do pěsti si načerpal chakru, aby použil Oukashou a z lokte vyprsknul proud ohně, aby nabral rychlost a sílu (Katon: Moeru Hiji). Ve výsledku měl jeho úder rychlost 16 bodů a sílu 65 bodů.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 27, 2021 9:40 pm
Noctis Clive: *Keiyra složí svou pečeť a ocitne se dost blízko u Noctise, ten nestihne ani pořádně zareagovat, protože se ji zrovna v ten moment plně nevěnoval. Když se na ní otáčel pouze hlavou tak bylo už pozdě, protože jakmile ji dostane do zorného pole ona už začíná se svým chvatem, který ho během mžiku dostane na zem. Aktuálně ani nemá čas reagovat pomocí strategie či nějakého plánu ale je nucen zareagovat čistě na základu svého instinktu. Ani nemrkne a když by už její noha s cílem švihnut s ním zem měla být sotva pár centimetrů od jeho těla tak prostě přijde pouhé „puf“ a Noctis najednou zmizí a během ani ne celé vteřiny se zjeví za zády Keiyry, která by měla být prakticky ještě ve vzduchu. Provede okamžitý protiútok během kterého ji udeří když je ještě ve vzduchu někam do oblasti zad s tím že během útoku si obalí tu pěst vzdušnou chakrou díky čemuž je jeho útok zesílen o 20 bodů a udeří ji tak o síle 27ti bodů s tím že ten útok ji kromě toho ještě způsobí řezné rány jako kdyby ji pořezal dejme tomu kunaiem, ale není to zase nějak ohromně hluboké aby ji to nějak ohrozilo (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken). Sotva tento útok ale dokončí už se na něj řítí ze stejného směru kam je nyní otočený Yin, který útočí svou pěstí. Písek automatické obrany ihned zareaguje a blokuje jeho úder a chvilku to vypadá že to zvládne ale po chvilce nakonec prorazí a na Noctise směřuje Yinova pěst se značně sníženou silou, Yin na něj zaútočí úderem o síle pouhých 5ti bodů ale i tak se mu Noctise nakonec ani nepodaří udeřit, protože Noctis použije Hiraishin, protože na něm má značku (Hiraishin -> označil jsem ho před dlouhou dobou v rpg). Jakmile se zjeví u toho meče tak by měl být o několik metrů dál od Yina a Keiyra, kde vyskládá ruční pečetě a po nadechnutí a vydechnutí z úst vypustí silnou vlnu vzduchu, která zasáhne vlastně vše v Doju před Noctisem (takže Keiyru a Yina) a na ty dva by měla zapůsobit silná vzdušná vlna, která by je měla opět dostat na druhou stranu Doja s tím že tentokrát do stěny vrazí značně silněji než posledně. Samozřejmě to není něco co by Yinovi mohlo zlomit kosti (leda že by dopadl nějak nešikovně). Tahle větrná vlna na ně navíc nějakou dobu působí a je nejspíš na nějakou dobu k té stěně jakoby přitiskne ale nakonec to ustane. Jedná se o techniku Fuuton: Rassenpuu. * Fíha, tak tohle bylo dobré! Keiyra by mi nakonec neublížila ale jen mě dostala k zemi a tak by písek nebránil v tom mě poslat k zemi a Yin, překonal mou první písečnou obrannou linii. Být to někdo jiný tak by mohl mít velký problém, oběma se vám daří ale Yine ta síla, kterou jsi musel zapůsobit byla kurva velká. *Pochválí je ale souboj samozřejmě neukončuje. *

Vysvětlení toho jeho zmizení: V jeden okamžik se rozloží na jednotlivé molekuly se svou výbavou a opustí svou fyzickou formu a existuje pouze na základních molekulách a opět se složí do hmotné formy za jejími zády (Jinton: Mueishō).
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 27, 2021 9:51 pm
Dodatek k odpisu Noctise -> před úderem od Yina se teleportuje ke svému meči.
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 28, 2021 12:03 pm
*Tesne predtým než mohla Noctisa objať stehnami okolo krku zmizol. Čakala to - predsalen vedela o jeho "puf-teleportovacích" schopnostiach a teda keď sa objavil za ňou, bola akurát zaklonená tak, že videla ako sa tam zhmotnil a napriahol ruku aby ju mohol udrieť. Bola rýchla rovnako ako on (7) a teda stihla oboma rukami odkloniť jeho úder a teda ju minul len o centimeter. Ten jeho útok Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken ju ale aj tak zasiahol. Vyhla sa teda len tomu úderu o sile 27 bodov, no tá vzdušná technika ju aj tak porezala po celom tele. Po dopadnutí na zem sa odkotúľala na stranu a ignorovala bolesť, ktorá ju zaplavila. Pokožka ju na mnohých miestach neskutočne pálila z toho ako bola dorezaná. Samozrejme krvácala, no ignorovala to. Sledovala Yina a jeho útok a potom keď na nich Noctis poslal vzdušnú vlnu - odhodilo by ju dozadu, no vďaka tomu, že stála nohami na zemi sústredila chakru a len vďaka technike Kinobori no Waza to s ňou netreslo tak silno o stenu doja. Samozrejme, že ju to tam odšuchlo, no nevyrazilo jej dych alebo niečo podobné. Skrátka ňou tresol o stenu rovnako silno ako predtým, nie silnejšie. Vďaka tomuto tréningu už vedela, že ak budú s Yinom stáť bok po boku s nejakým silným nepriateľom - je na nej pomocou jej špeciálnych chmatov tresnúť s ním o zem a Yin ho potom svojou brutálnou silou dorazí. Prišlo jej to skvelé kombo a Noctis to uznal tiež.*


Sponsored content

Akademie (Talentová) - Stránka 8 Empty Re: Akademie (Talentová)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru