Akademie (Talentová)

+10
Noctis Clive
Yin Yurinachi
Naomi Noriaki
Katsu
Kaede Hisa
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Batsu
Admin
14 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 15, 2020 9:14 pm
*Yasukemu bylo jasné, že nemá v rukávu úplný trumf, kdo by radši věřil zbloudilým dětem, než ninjovi i když jen nízké úrovně. Už trochu zavíral oči a připravoval se na probuzení v nemocničním pokoji, když najednou uslyšel zvuk čepele, to ale bylo všechno. Nic necítil. Otevřel oči, ale na tváři udržel takové neutrální gesto, málo kdo ho uměl vytočit tak, aby to bral opravdu vážně.* Z ubližování nic nakonec nebude? Škoda. Počkat... připadám ti snad jako někdo kdo se geluje ? *Yasuka moc netakovalo, že by ho chtěl někam přizvat ani to že si myslel že je plná huba keců, ale ten nagelovanejc..to mu nedalo spát.* Vždyť já se skoro ani nečešu. A není to můj gang, jsou to děti bez domova, já trávím poze hodně času v ulicích a díky tomu je znám. Informace jsou stejně důležité jako dovednosti. Teď mi musíš vysvětlit, o čem jsi to vlastně mluvil, upřímně jsem tě přestal poslouchat když jsi řekl že jsem nagelovaný.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 15, 2020 9:49 pm
Jak mi připadáš je nepodstatné. *Noctis už nemá potřebu se do něj nadále navážet, však k čemu by mu to bylo že? *Nech to bejt, pouze jsi mě zaujal tím že jsi se nerozplakal strachy jako by to udělala většina dětí z té akademie a to jak z té obyčejné tak z té pro nadané. Já jsem Noctis a ty? *Není potřeba aby Noctis opět mluvil o nějakém náboru do skutečného gangu ale ne dětského ale skutečného gangu (spíš taková mafie), která má skutečného vůdce a ti skuteční členi už jedou vážně ve věcech jako prodej drog a jiné ale to je stále mimo Noctise. Nejdřív by si rád promluvil s tím kdo ho nabral zda by neotestoval i tohoto prcka. *Takže jsi často spíš venku a díky tomu znáš tyhle kolem jo?
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 15, 2020 10:12 pm
Moje jméno je Yasuko. *Když se představil, prohlédl si svého nového známého.* No jsem skoro všechen volný čas venku, doma nikdo není a jen bych se tam sám nudil. Rodiče mají pořád nějakou práci. Já radši trávím čas tady. Nevěřil bys, jak moc se dá využít informací, které na ulici vypozoruješ během pár chvil. Jeden učitel z akademie třeba chodí rovnou do hospody, místo toho aby opravoval testy ale to je jen zrnko z toho co se dá vidět a slyšet když člověk dává pozor. *Yasuka samozřejmě nenapdá, že by mohl Noctis patřit do mafie, která se nějak extrémně netají.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sat Feb 15, 2020 10:30 pm
*Ne že by se netajila, tají se (nikdo nemá důkazy jejich aktivit ani jména členů). Každopádně Noctise nepřekvapuje že by se takto na ulici dalo zjistit tolik různých informací. *Tušil jsem že by se tu dalo získat tolik informací ale nejsem ten typ co se potuluje aby něco zjistil ale musím uznat že někdo takový by se mi mohl hodit, co kdybys začal dělat takovou malou brigádu u mě co ty na to? Když jsme u toho i ti tvoji kamarádi se mohou přidat, vždycky se hodí někde mít uši a oči ne? Platit vám mohu penězi co seberu svému otci.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 7:15 am
Tak ono co je v téhle vesnici lepšího na práci pro pár dětí, kteří nemají kam jít. Oni ty informace umí zužitkovat lépe než kdokoliv, myslíš snad, že si na jídlo vydělávají? *Na tuhle otázku nechtěl ani slyšet odpověď, bylo to spíš takové zvolání, aby připomněl o koho se jedná.* Dobře, ale já peníze nepotřebuji, oni je potřebují daleko víc než já, takže všechny půjdou do jejich kapsy, já chci na oplátku něco jiného. Když na ulici uvidíš, jak má někdo z nich problém, nebudeš dělat že je neznáš, o to víc ti pak všichni budou věřit. *Yasuko se chvíli odmlčel a pak natáhl ruku k Noctisovi.* Domluveno?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 3:49 pm
Jenže ty máš kam jít, ty ostatní sice ne ale cos říkal tak ty máš kam jít ne? *Noctis měl pocit že Yasuko říkal že domov má ale že tam moc nechodí, protože tam věčně nikdo není ale teď jako kdyby se bral jak kdyby byl jeden z těch co domov nemají. *Fajn platí, tvůj díl rovnoměrně rozdělím mezi těchto 5 kluků a když budou mít potíže tak se jim pokusím pomoct. *Pak natáhne ruku k Yasukovi a podá mu ji. *Domluveno.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 4:47 pm
Můžu jít do prázdné budovy, to není nic pro mě, společnost je daleko lepší. Když jsi od malička sám, snažíš se vyhledat společnost. *Kruh kolem Noctise z dětí už dávno nebyl a všichni jakoby se ztratili, protože Yasuko si teď povídal s Noctisem a nikdo je nechtěl rušit, radši každý potichu poslouchal o co přesně jde.* A chceš mi ještě něco, nebo už si můžu jít po svém, nerad bych měl totiž zase nůž na krku, to asi chápeš.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 4:53 pm
Asi už nic chtít nebudu, takže klidně jdi. Když budu něco chtít najdu si vás tady. *Noctis se k Yasukemu otočí zády a začne kráčet pryč ale cestou se ještě zastaví a otočí se na něj. *Mimochodem kdybys mě hledal tak mě najdeš v klanové části Hakari, stačí se zeptat kde najdeš dům rodiny Clive! *Noctis by radši aby tady Yasuke věděl kde případě může Noctise najít kdyby náhodou. *Kdybys potřeboval pomoct tak stačí přijít. *Pak už se opět otočí zpět a začne zase kráčet pryč. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 5:24 pm
Dobře. *Když se Noctis vydá pryč, stejně tak udělá i Yasuko, ale pak ještě něco Noctis doplní.* Mě najdeš buď na ulici, nebo v akademii, nikde jinde čas netrávím. A když bych něco potřeboval, najdu si tě snadno. Oči mám všude. *Yasuko se na rozloučenou na Noctise zasměje, tentokrát to myslí docela upřímně, taky je to na něm vidět, není to žádný ironický úsměv jako před tím. Pak se Yasuko vydá se svou partou do ulic, kde se dozví nějaké nové drby o tom, co se v Iwě děje.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 16, 2020 5:35 pm
Konec Rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 18, 2020 8:42 pm
*Bylo to tady, první pořádně důležitý den v Yasukově shinobi kariéře. Den geninských zkoušek nadešel. Bylo jasné, že je Yasuko trochu nervózní, ale patřil do skupiny dětí, který byly docela klidní. Našlo se ale i pár jedinců, kteří kvůli zkouškám už celé dny nespali. Moc se nevyspal ani Yasuko, ale bylo to tím, že jeho noční můry byly čím dál intenzivnější a své rodiče neviděl déle, než bylo pro tak malé dítě zdrávo. I když s nimi netrávil moc času, protože byli pořád pryč, ale stejně je miloval víc než kohokoliv, byla to jeho rodina. Každou noc poctivě cvičil a to poslední dobou především ninjutsu, protože věděl, že na zkoušce se bude muset předvést. Když Yasuko vyrazil do budovy akademie, kde před porotou měla proběhnout právě zmiňovaná zkouška, byl oblečen v šedém tričku s krátkým rukávem a kraťasech riflové barvy. Když dorazil, přečetl si pořadí, ve kterém budou na zkoušku chodit. Jeho jméno bylo skoro až na konci seznamu, proto musel dlouho čekat a vidět šťastné tváře úspěšných, zaslzené tváře těch, kterým se zkouška nepovedla, ale především největší množství nervózních tváří. Většina dětí se ale svou nervozitu a strach snažila schovat za falešné úsměvy, které se daly lehko prokouknout. Yasuko byl taková malá vyjímka, protože na jeho obličeji byl jako vždy neutrální výraz a ostatní mu byly tak trochu fuk. Radši si v hlavě procházel všechny postupy jednotlivých jutsu, které bude chtít předvést, aby je předvedl jak nejlépe to dokáže. Pak to přišla ta chvíle, Yasuko se dostal na řadu. Najednou na něho nervozita, která se do teď moc neukazovala, dopadla v daleko větším měřítku. Trochu se mu začali potit ruce a on měl pocit, jako by vše co uměl zapomněl. Pomalu se tedy vydal do třídy. Když za sebou zavíral dveře, stalo se něco co v tu chvíli bral dost špatně. Přišel průvan a Yasuko to nečekal, proto dveře při zavírání pořádně práskly a jeden člen poroty se pěkně lekl, až trochu nadskočil. Yasuko se musel pořádně přemáhat, aby se tomu nezasmál, protože by to bylo nevhodné, ale nakonec s emu to i podařilo.* ,,Díky bohu, tohle by asi na porotu úplně dojem neudělalo.“ Dobrý den. //BUCH// Pardon, nečekal jsem, že přijde průvan. *Porota ho pozdravila a Yasuko se před ně postavil. Následně byl seznámen s celým průběhem zkoušky, která bude následovat. Yasuko jen nervózně přikývl, jako že rozumí. Porota mu následně pokynula, že může začít. Yasuko jen nervózně polknul a začal skládat pečetě. Následně se vedle něj objevili 4 jeho klony, které dokonale kopírovali jeho vzhled a napodobovali přesně to, co dělal Yasuko, ale jednalo se o pouhé iluze. (Bunshin no Jutsu) Když si každý z poroty něco zapsal do svých papírů, Yasuko všechny svoje klony zrušil. Byl pyšný na to, že se mu technika povedla tak jak chtěl a tak jak se povést měla. Následně nadešel čas na další techniku, tou bylo henge no jutsu. Yasuko poskládal pečetě a změnil svůj vzhled na jednoho člena poroty. Záměrně si vybral toho, který se lekl, když bouchnul dveřmi. Technika se mu opět podle jeho mínění povedla téměř výborně a po chvíli jí zrušil. Nastal čas na poslední jutsu, kterým bylo Kinobori no waza. Yasuko přešel ke zdi a začal svou chakru soustředit do chodidel. Následně pomalu vykročí směrem po zdi a půjde po ní kolmo až ke stropu. První krok provedl trochu pomaleji, protože si nebyl 100% jistý, ale když se přesvědčil, že techniku provádí správně, pokračoval už daleko sebejistěji. Došel až ke stropu, kde se chvíli zastavil a pak šel zase dolů, kde bezpečně přešel zase před porotu. Ti se podívali do svých poznámek a pak mezi sebou začali potichu komunikovat. Pak vstal právě onen muž, do kterého se Yasuko přeměnil při druhém testu a podal mu výrok poroty.* Porota se rozhodla. Yasuko, byl jsi povýšen na genina, gratuluji. *Muž natáhl přes stůl u kterého seděl ruku, ve které svíral čelenku shiobiho Iwagakure. Yasuko rychlým krokem přicupital a čelenku si od něj vzal.* Děkuji, nashledanou. *Porota se s ním rozloučila a on odešel. *Při odchodu ještě naschvál prásknul dveřmi a onen muž se opět lekl, Yasuko se tomu zasmál a do chodby, kde čekalo ještě pár studentů vkročil s úsměvem od ucha k uchu, což u něj nebylo úplně normální. Po zkoušce rovnou zamířil do ulic, kde se chtěl pochlubit svým kamarádům, protože z jeho blízkých nebyl nikdo ve vesnici. Oba rodiče byli opět pracovně mimo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 18, 2020 8:42 pm
KONEC
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Wed Feb 19, 2020 8:18 pm
Noctis Clive: *Další den, další mise. Noctis včera splnil svou první misi a ihned si vzal i druhou a tak ho dnes čeká její splnění. Ráno se postará o tu základní ranní hygienu, nasnídá se a poté co se oblékne tak vyrazí. Cestou si samozřejmě svitek otevře aby se mohl podívat u koho tu misi vlastně bude plnit aby dotyčnému mohl ten svitek předat a zeptat se na více detailů (ohledně té mise). Po přečtení mise zjistí že musí jít do akademie (talentovny), kterou navštěvoval jako student. Jeho zadání mise je úklid nějaké třídy a tak vyrazí směrem do té akademie, sice je dnes vyučování (v tuto dobu) ale to ho moc netrápí. Noctis pro potvrzení mise potřebuje ředitele a ten neučí a tak když dorazí k akademii dojde do ředitelny a po zaklepání vstoupí. * (Ředitel): Ah Noctis, co ty tu děláš? *Noctise jeho překvapení moc neudivuje, nebyl to zrovna ukázkový žák ohledně chování. * (Noctis): Jsem tu kvůli tomuhle. *Poví a dojde ke stolu na kterém je plno kancelářských blbostí a položí mu na stůl svitek. Ředitel si svitek rovnou přečte a zvedne zrak na Noctise s takovým neutrálním výrazem. * (Ředitel): Chápu, povím ti o co se jedná. Vyklidíš veškeré lavice, stoly a všechen nábytek z jedné třídy a odneseš to do sklepa. Třída se bude celá malovat a tak je potřeba třídu vyklidit, studoval jsi tu a tak tě tam nemusím vést, jde o třídu číslo 17. *Noctis celou dobu tiše naslouchá a přikyvuje na slova ředitele i když nemá moc radost z toho že ho čeká zase mise takového typu (fyzicky náročná a podřadná). * (Noctis): Dobře tak jdu na to pane řediteli. *Otočí se k řediteli zády a vyrazí ven z ředitelny. * (Ředitel): Mimochodem! Chci to míst dneska večer hotové! *Noctis se na okamžik zastaví když zaslechne tato slova ale neotočí se, nakonec se prostě jen rozejde a odejde z té ředitelny. Když je venku mimo ředitelnu zavře za sebou dveře a vyrazí školními chodbami směrem k třídě číslo 17 ve které se vůbec neučí a tak není potřeba počkat na konec vyučování aby mohl začít s prací. Když se ocitne v té třídě nestačí se divit a upřímně, celkem chápe proč je potřeba to tu vymalovat. Všechny stěny jsou počmárané a úplně zničené. * (Noctis): Tak tohle je fakt něco, tohle je moc i na mě. *Noctis byl sice kvítko ale tohle je něco co by neudělal ani on. * (Noctis): Tak asi se pustím do práce. *Jako první se vrhne na židle, které začne postupně vynášet ze třídy na chodbu, už jen tahle práce mu zabere nějaký čas ale jsou to jen židle a tak je může brát po dvou (v každé ruce jednu). Když už jsou všechny židle na chodbě začne je postupně přenášet dolů do sklepních prostorů školy, osobně by je nejradši vyhodil, protože ty židle i stoly z té třídy jsou v hrozném stavu ale tak nejspíš školník dostane za úkol je dostat do použitelného stavu, očistit je a opravit (ty poškozené). Nejvíce ho při stěhování židlí do sklepa vyčerpá to neustále stoupání do schodů. Cesta dolů je jednoduchá ale opět nahoru je to zase horší. Když skončí vyučování tak má hotovo (židle) ale ještě musí vynést stoly a ty jsou už větší a těžší a tak je to s nimi o dost složitější. Vynést to ven ze třídy je poměrně lehká práce ale snášet to ze schodů je už horší, takto opakuje proces jako u židlí ale vyčerpá ho to daleko více. Dokonce je nucen si během toho dát jednu dvacetiminutovou přestávku aby se mohl skočit najíst a napít, ruce si během toho taky odpočinou a tak když se vrátí může pokračovat ale únava se vrátí zpět docela rychle. Jeho práce skončí chvilku přes půl šestou odpoledne ale ředitel tam už není a tak je nucen odejít domů, kde padne do postele a ihned usne. Druhý den se vrátí do akademie hned ráno aby zašel za ředitelem a informoval ho o úspěšném dokončení mise, ten se usměje a podá mu svitek kam dal potvrzení že mise byla splněna a tak se může vrátit zpět do sídla Tsuchikageho aby sekretářce předal tento svitek, ta si ho uloží do archivu ale další misi Noctis nedostane (protože si o další nepožádá). Rozhodl se že si dá takové tři dny volno na odpočinek a tak během toho nebude ani trénovat. *
Počet Slov: 731
Konec Rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 3:01 pm
*Michi při prohlídce vesnice narazil na zdejší akademii. Michi měl na sobě svou černou vestu s černými kalhoty, na zádech měl luk a pouzdro s deseti šípy, přičemž pět jich bylo klasických, a na pěti měl výbušný lístek. Kolem pasu měl brašny s vybavením, a kolem levé ruky měl obvaz, u kterého měl skrytý zápěstní nůž. na čele měl svou čelenku se znakem Kumo. Při prohlížení akademie neviděl nic zajímavého. Typická akademie stejně jako ta v Kumo.* Fuj tady je taky smrad, to celá tahle vesnice smrdí?* Michimu se od příchodu zdálo, že furt cítí nějaký smrad ve vesnici, ač žádný zápach ve vesnici cítit nebyl, s tím jak opadlo jeho nadšení že se jde podívat někam jinam, a když uviděl tuhle vesnici, tak hned dorazilo znechucení. Od té doby Michi cítí podivný smrad, který je nejspíš jeho fantazií poté, co se znechutil. * To je nuda, v téhle vesnici se nic neděje, a to jsem myslel že nás hned pošlou do arény bojovat, s tímhle tempem tu umřu s nudou!* Vzdychl si Michi, načež hned zareagoval Kazuki.* Nedělej problémy, nebo se k Chuuninské zkoušce nikdy nedostaneme, Temari-chan nás zmlátí a ty budeš zase v průšvihu.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 3:38 pm
Noctis Clive: *Noctis se prochází ulicemi vesnice, nemá moc co dělat a má dokončenou první zkoušku Chuuninské Zkoušky a úspěšně prošel. Oblečený je v černých teplácích a černém kratším kimonu, které je u krku zdobené bílými znaky Magatam: odkaz. Ruce mu z rukávů moc vidět nejdou a to je jen dobře, obě ruce má zahalené od zápěstí po lokty bílými obvazy a pod obvazem pravé ruky má zápěstní nůž a na zápěstí levé ruky má náramek, který je ve skutečnosti skládací štít ve složené formě. Samozřejmě že svou Ninja čelenku nemá (nenosí ji). Zrovna procházel kolem jednoho chlapce s čelenkou se znakem Kumogakure, když zaslechne jeho slova o tom že tato vesnice smrdí. Projde kolem něj ale tak aby do něj jedním ramenem vrazil a docela se do toho opře (síla 4). *Oh omlouvám se holčičko já nechtěl. *Pak se zarazí. * Ty jsi kluk? Ah promiň přes ty zženštilé řeči jsem to nepoznal.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 4:27 pm
*Náhle do něj někdo vrazil, sílu měl docela velkou a Michi zavrávoral a udělal pár kroku vpřed,ale naštěstí nespadl na zem, i když k tomu neměl daleko. Když pak uslyšel ty slova, dost ho to naštvalo a otočil se na neznámého kluka, který byl přibližně ve stejným věku jako Michi.* Tsch, máš silná slova na to, že se oblékáš sám jako holka. Kompenzuješ si tím něco? Smradlavý kamenožroute.* Michi neviděl žádnou čelenku,takže tipoval že klučina musí být místní, kdoví zda to ještě není student akademie, či jen nějaký machýrek bez talentu, tak či tak sílu měl celkem pěknou, ale to neznamená že se Michi nechá jen tak odstrkovat.* Možná bych ti měl k té tvé držce přidělat monokl, a zlámat ti hnáty.* Snadno se nechal vyprovokovat, nesnáší tuhle vesnici a zdá se,že ta vesnice smrdí kvůli zdejším lidem.*''(Kazuki) Nevšímej si ho Michi-nii, tohle dobře nedopadne./(Michi) Sklapni, já toho šmejda zadupu do země a zlámu mu všechny žebra, ukážu těm kamenožroutům že si nic nenechám líbit!''
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 4:50 pm
Noctis Clive: „Tak to vyšlo rychle.“ *Proletí mu myslí jakmile ze sebe Michi dostane svá slovíčka. Otočí se tak aby stál čelem k Michimu a dívá se mu přímo do tváře a tváří se naprosto klidně a skoro až se mu směje do držky (Noctis). * Kamenožrout, vau jak originální. *Pak Michi přejde na komentáře co by mu mohl udělat. * Uklidni se, ještě ti prdne cévka a nevyhrožuj něčím co nemůžeš dokázat. To tě ta štětka, které říkáš máma měla naučit. *Ruce má svěšené podél těla ale pěsti mu nejsou ani vidět, skrze to že je má skryté v rukávech a tak nemůže vidět že má ruce v pěst a že má pěsti obalené tvrdými a ostrými dračími šupinami červené barvy (Hakari: Kaishi no Doragon). Obalené má pouze pěsti takže to z jeho těla zabírá tak 4% jeho těla. * Pokud jsou tvé schopnosti stejně trapné jako tvoje urážky tak bys měl skončit a jít domů.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 5:02 pm
Grrrr.....* Michi byl pěkně nasraný, to co řekl kluk, mu rozhodně nedaruje. Michi soustředil chakru do nohou a pozoroval pečlivě kluka.* Uvidíme co kamenožrout umí!* Michi se odrazil od země směrem vzad do výšky tří metrů (Chakura Shotto), hned na to vytáhl z brašny chilli bomby které hodil před sebe aby dopadli směrem na kluka, chtěl ho tím dokonale oslepit, byl stále ale soustředěný, jelikož nevěděl co od kluka čekat, a nerad by skončil jako snadná kořist ve vzduchu.*''(Michi) Uvidíme zda ten sráč něco umí. Kazuki dávej pozor, když ho zaregistruješ dřív jak já,převezmi tělo a vyblokuj to!/(Kazuki) Vidím to co ty, když ho nezaregistruješ ty,tak ani já ne... Navíc má očividně sílu, jestli se k nám dostane blízko Michi-nii, skončíme špatně./(Michi) Já to vím, proto jsem taky vyskočil do výšky, pokud není ninja,tak se ke mě nemá jak dostat./(Kazuki) A co okolí? Té rány si musí všimnout ninjové, i tvé chakry, jestli zjistí že tu děláme bordel..../(Michi) Urazil naši mamku, urazil nás, je mi jedno co se bude dít, prostě ho přizabiju!''
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 5:17 pm
Noctis Clive: *Ihned jakmile Michi vyskočil tak Noctis zvedne zrak jeho směrem ale pak si všimne jak k němu na zem letí nějaké kuličky a tak nahromadí chakru do chodidel stejně jako Michi a pomocí Chakura no Shotto se odrazí od země ale přidá do toho i svou sílu (4) a prudce se odrazí od země přímo k Michimu a tak Chilli Bomby dopadnou na zem a uvolní rudý dým ale Noctis se odrazil akorát aby se dorazil tak aby se tomu vyhl a ještě se během chvilky dostane rovnou k Michimu a jak je u něj tak mu věnuje 4 silné a rychlé údery rovnou na žebra (2 rány na každou stranu) a pak mu zkusí dát jednu sránu rovnou do tváře (pravá tvář). Noctisova výhoda je že ho mlátí rovnou tvrdými šupinami, které jsou tvrdší jak kámen a jsou i ostré a tak to samotnou sílu úderu nejspíš zvýší -> úder na tvář nasměroval tak aby Michiho poslal k zemi. Dál se ale prát nechce, jakmile dopadne na zem odskočí od něj ať už by mu to vyšlo nebo ne. * Co se takhle trochu uklidnit? Bylo by lepší se neprat, ještě nás vyloučí z Chuuninské Zkoušky.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 7:06 pm
*Michiho útok se nepovedl, no aspoň získal cennou informaci že kluk očividně není obyčejný buran,ale ninja. Tohle nemohl být ale student akademie, byl na něj moc zkušený a rychlí. Michi celou dobu sledoval Noctise takže když vyskočil za ním, tak byl připraven blokovat údery rukama, což se mu dařilo. Rány na žebra se mu povedlo zablokovat rukama, avšak při úderu ucítil silnou bolest, jeho ruce začali krvácet, ránu na tvář už Michi nedokázal stihnout vyblokovat, a tak dostal pořádnou šlupku do tváře, čímž se zřítil k zemi, navíc i rána na tváři začala krvácet.*'' Tsch ten sráč musí mít na rukou nějaké ostré předměty, to není možné!''* Michi si nevšiml co měl Noctis na rukou, ale tipoval že to musí být nějaká zbraň, jinak by při každé ráně necítil silnou a tvrdou bolest, následovanou škrábnutím a následném krvácení.*Tsch, bojíš se vyloučení? Právě sis udělal nepřítele.* Michi se díval soupeři do očí a poté mu začali jeho očit zářit červeně, Michi tímto aktivoval své Kekkei Genkai, díky čemuž viděl kolem protivníka auru,avšak to co chtěl právě využil. Na Noctise použil techniku Kanashibari no Jutsu. Ovšem nechtěl to využít k útoku,ale rychlejšímu ústupu. Michi doufal že jeho technika zabrala a nepřítel byl teď paralyzován,i když bylo jasné že na moc dlouho to nebude. Proto se rychle zvedl a opět soustředil chakru do nohou, a udělal větší úskok dozadu, bylo jasné že jakmile se vzdálí od nepřítele a neuvidí mu do očí,tak technika stejně přestane působit, to co ale Michi teď potřeboval byla dostatečná vzdálenost od protivníka. Při úskoku si dokonce připravoval pečetě, kdyby nepřítel opět vyskočil za ním vpřed.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Sun Feb 23, 2020 7:42 pm
Noctis Clive: *Stojí pevně na zemi s pevným postojem, připravený kdykoliv se vyhnout nebo případně použít opět Chakura Shotto. * Přesně tak nechci se nechat vyloučit jen kvůli tomu že nějaký blbec neumí ovládat své emoce. *Naneštěstí následně se oči Michiho rozzáří rudou barvou a následuje paralýza. * „Co se sakra děje?“ *Nechápe to, pokouší se to nějak překonat silou ale nic se neděje. Nakonec se Genjutsu uvolní samovolně po uplynutí několika vteřin (nějakých 7 vteřin). * „To bylo nějaké Genjutsu.“ *Proletí mu myslí když paralýza pomine. Michi je nyní trochu dále od Noctise, který nechá prozatím šupiny na rukou zmizet. Nechce plýtvat chakru ale pak dostane nápad, začne obloukem utíkat až to může vypadat že před Michim utíká s úmyslem přeskočit plot a utéct mu na školní pozemek kde se nachází takové tréninkové místo kde se studenti perou a trénují, nechce se s ním prát na ulicích aby je odchytla policie. Michi ten si může myslet že před ním Noctis utíká. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 24, 2020 12:27 am
*Viděl jak jeho protivník začal utíkat, chtěl se za ním rozeběhnout avšak v tom ho zastavil Kazuki.*''(Kazuki) Neblázni! Je určitě místní, když ho budeme pronásledovat,může nás chytit do pasti!/(Michi) Tsch to je fakt,ale co mám dělat?! Chci tomu šmejdovi nakopat zadnici a on začal utíkat pryč!''* Tohle Michiho celkem rozčilovalo, navíc kvůli tomu musel přestat dělat pečetě,protože mu bylo k ničemu udělat techniku,když jeho soupeř utekl pryč. Michi stál na místě a nevěděl co dělat. Nemůže pronásledovat soupeře,který má výhodu ve znalosti prostředí, pak ale Michiho zabolelo v puse.* Co to.....* Michi si jazykem projel na místě,které ho bolelo. Jeden zub mu spadl na jazyk,který Michi vyplázl a zub si z jazyku sebral. Naštěstí byl Michi ještě dítě, a tak měl mléčné zuby, které mu stejně občas vypadli a pak zase dorostli. Navíc na rukou měl rány,které krváceli. Sice to krvácení nebylo tak hrozné,aby ho ohrozilo na životě, ale furt to dokázalo zašpinit oblečení, a při dalších úderech by se rána už mohla udělat dost hluboká, aby Michi měl šanci na vykrvácení.*'' Za tohle mi zaplatí, určitě se vrátí!''* Michi si ze zad vytáhl svůj luk, a z pouzdra na zádech jeden klasický šíp bez výbušného lístku. Následně luk natáhl a mířil na místo kde viděl kluka naposledy. Ovšem nebyl hloupý, aby mezitím se rychle nerozhlížel po okolí,kdyby náhodou chtěl zaútočit z jiné strany.*''Pojď ty šmejde!''
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Mon Feb 24, 2020 12:39 am
Noctis Clive: *Noctis čeká na pozemku školy, kde mohou v klidu bojovat. Pro Michiho je to sice jeho dohled ale v doslechu bude určitě. Mezi Noctisem a Michim nyní totiž stojí budova školy. * To jsi takovej bastard že necháš utéct někoho kdo urazil čest tvé rodiny? Na to jaká je tvoje máma štětka si tohle nezaslouží, mimochodem tvůj táta je největší odpad světa a doufá že brzo umře, pokud už neumřel kvůli tomu jak blbého syna má! *Noctis to křičí opravdu hlasitě a dalo by se říct že to křičí a Michi to zcela jistě na 100% uslyší. PS: Nenapsal jsi že Michi deaktivoval Doujutsu = 0,3 bodů chakry dolů Very Happy (počítám ti množství chakry Very Happy). *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 3:24 am
*Michi deaktivoval svoje oční Kekkei Genkai, když slyšel kluka tak ho to dost rozčilovalo.*''(Michi) Rozdělíme se a zabijeme ho!/(Kazuki) tohle nedopadne dobře....''* Michi a Kazuki se oba začali rozdělovat, přičemž oběma poté dorostli ruce a nohy, bohužel půlka obličeje ne (Současně by měli mít každý teď 7,4 chakry). Michi přestal napínat luk a položil ho na zem, poté vytáhl z brašny dva kunaie. Mezitím Kazuki udělal to co s Michim natrénovali, složil pečetě a pomocí Henge no Jutsu, se proměnil na Michiho, avšak s celým obličejem. Technika to byla sice né moc dokonalá, avšak poznat že jde o Henge no jutsu půjde nejspíš z blízka, z dálky to nepůjde poznat, že tam je jistá nesrovnalost v obličeji. Michi podal Kazukimu oba kunaie, aby se měl čím bránit. Michi naštěstí používat Henge nemusel, jelikož Kazuki měl posloužit jako návnada, zatímco Michi provede útok. Když na sebe oba kývnou, tak Kazuki soustředí chakru do chodidel a vyskočí na budovu školy, a po ní přejde tak, aby viděl na Noctise a on zase na něj.* Jestli mě budeš urážet, tak tě zmlátím!* Vykřikl Kazuki,který si snažil hrát na Michiho, no moc mu to nešlo, on byl oproti Michimu daleko mírnější a klidnější povahy. Michi mezitím vzal luk se šípem a běžel nenápadně obloukem kolem plotu, přitom se krčil, přes plot sice vidět nešlo, ale Michi doufal že při krčení bude mít tichý pohyb. Navíc chtěl plot obejít tak, aby skončil na druhé části plotu, než Noctis přeskočil (Prakticky ho chce obejít, aby ho mohl přelézt zezadu). Pokud ale Michi uslyší že jde do tuhého, přeskočí plot předčasně a zaútočí na Noctise, nemůže dovolit aby se Kazukimu něco stalo. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 12:46 pm
Noctis Clive: *Netuší co by mohlo Michimu tak dlouho trvat a tak čeká ale pak se Kazuki zjeví na budově školy a tak se na něj podívá a zasměje se jeho slovům a zacouvá aby od té budovy byl trochu dál a měl za sebou více z prostorů školního pozemku a současně se tak vzdálí také od Kazukiho. Ten ale začne pomalu obcházet plot a Noctise to čekání na Michiho (ve skutečnosti Kazukiho) nebaví. * Fajn tak asi zaútočím já. *Zamračí se a složí ruční pečeť a obrovskou rychlostí vyrazí vpřed proti budově (Shunshin no Jutsu) a když je kousek od budovy tak aby do ní nevrazil jako auto tak nahromadí chakru do chodidel a využije té rychlosti a odmrští se vysoko od země přímo na budovu (Chakura Shotto). Dopadne tak na stěnu školy a chakrou chodidly přilepí a začne běžet rychle přímo na Kazukiho s tím že mezitím vyskládá další pečetě a vytvoří si po každém boku jednoho klona aby Kazukiho trochu zmátl (Bunshin no Jutsu). Je jasné že se Noctis na Kazukiho řítí jako nezastavitelný tank svou plnou rychlostí (4). Samozřejmě přitom dává pozor na Kazukiho jak se pohne aby mohl případně včasně zareagovat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 3:15 pm
*Kazuki pozoruje soupeře, tohle mu rozhodně nevyhovuje. Není bojovník jako Kazuki a nemá rád boje, ale co se dá dělat. Když Noctis vyvolal při běžení na Kazukiho klony, tak jen Kazuki přivřel oči, tato technika pocházela z akademie, je fakt že na Michiho by nejspíš s jeho tvrdohlavostí a horlivostí zabrala,ale Kazuki byl vychytralí. Věděl že bunshiny nevydávají stín, a tím že Noctis běžel po stěně, tak šlo poznat který vydává stín a který ne, no furt tu byl problém s tím že Kazuki nebyl zručný v boji, ani silný. Kazuki upustil oba kunaie na zem a zvedl ruce nad sebe.* Vzdávám se!* Zařval dost hlasitě aby to slyšel i Michi, který na to ihned zareaguje, přeskočí plot a vidí Kazukiho se zvednutými paži a rychle řítícího se Noctise směrem k němu. Michi se ušklíbl a připravil si luk se šípem, který následovně natáhl a svým okem pozoroval Noctise, doufal že se před Kazukim zastaví, či aspoň zpomalí. Pokud Noctis zastaví, tak Michi jeho směrem vystřelí šíp, pokud ale jen zpomalí, tak se pokusí vystřelit šíp před něj, aby do střely šípu naběhl. Ovšem stát se může cokoliv, a furt tu byl problém že jestli Noctis zaútočí na Kazukiho, tak by hrozilo, že Michi trefí místo Noctise Kazukiho a to nebyl dobré. Mezitím Kazuki stál a čekal co se bude dít, neměl v úmyslu bojovat s někým na blízko, kdo je silnější jak on.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 4:17 pm
Noctis Clive: *Noctise nezajímá že Kazuki zvedá ruce a vzdává se, místo toho si během toho běhu obalí obě ruce od prstů až po zápěstí dračími šupinami a kal má Kazuki ruce nad hlavou tak Noctis využije plnou sílu i rychlost a běží jako kdyby chtěl proběhnout přímo kolem Kazukiho ale chce jen využít toho že je prakticky bezbranný a plnou silou mu přijebe jednu pěst přímo do tváře s plnou silou (4) ale ty šupiny a k tomu ta prudkost by měla samotnou sílu dost zvýšit ale hlavní je i to že on je o dost pomalejší a v tom postoji má prakticky nulovou šanci se ubránit a také jakmile ho Noctis zraní tak se Henge zruší. Noctis nejdřív moc nechápe co se děje ale zareaguje radši rychle a zkusí se velice rychle dostat za zády Kazukiho a vysunout zápěstní nůž pravé ruky s tím že mu čepel přiloží ke krku a začne hledat pravého Kazukiho (pokud vyjde ta pěst vůbec). * Nechci ti ublížit ale musím mu dám lekci za to že urazil mou vlast.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 4:48 pm
*Kazuki dostal silnou ránu do tváře a odletěl vzad, při pádu do země se prokutálel až ke kraji střechy domu, a z úst začal plivat krev, snažil se postavit na nohy ale nešlo mu to, ta rána byla tak silná, že možná má i lehký otřes mozku. Jeho Henge se navíc kvůli té ráně zrušilo, ale to bylo druhotné. Navíc mu pak protivník přiloží ke krku nůž. * Tohle se dělá s člověkem.....* Vyplivne další krev.* Co se vzdává?....* Kazuki neznal riziko povolání, tohle ho dost zaskočilo, tohle nebyla žádná hra, ale skutečnost. Michi na to zareagoval a soustředil chakru, zatímco běžel po stěně domu až nahoru, tak si dal luk na záda, šíp který předtím vystřelil minul, spíš se trefil do zdi a moc se k protivníkovi nepřiblížil. Když byl Michi až na střeše tak uviděl v jakém stavu je jeho dvojče Kazuki, dost zbídačeném.* Tsch, to se dalo čekat, ale něco si neuvědomuješ.* Michi vytáhl z brašny kunai a pak si ho přiložil k levé ruce, a následně se řízl, sice jen slabě ale krev začala téct.* Být tebou ho pustím, jestli se policie dozví co se stalo, tak co myslíš že se stane? Nemluvně o tom, že když ho zabiješ, vyvoláš tím válku mezi vesnicemi. Chceš mít na svědomí smrt mnoha lidí?* Michi se rozhodl změnit taktiku a začít hrát psychologickou válku.*Můžu sám sebe pořezat tak moc, že budeš mít problém, a pokud ho zabiješ, tvůj problém vzroste. A jestli si myslíš že z toho vyjdeš v pohodě, tím že mě zabiješ také, tak tím nic nezískáš. Náš boj už proběhl a naše chakra je v okolí určitě cítit. Co si myslíš že udělají, když najdou dvě mrtvá těla, a ucítí tvou chakru? A jaké to bude mít následky, když zabiješ ninju z jiné vesnice?* Možná to byl zoufalý krok, anebo chytrý, tak či onak Kazuki byl mimo a i Michi nemohl v současném stavu už déle bojovat, navíc ten magor má strašnou sílu a očividně útočí na někoho kdo se vzdává. Psychologická válka byla někdy i účinnější než-li fyzický boj, avšak lze to využít jen za určitých situací a okolností, a tahle mu zrovna přála.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 5:08 pm
Noctis Clive: Kdybys byl na misi tak tě tohle vzdávání zabije, soupeř co tě chce zabít nepřestane jen vůli tomu že se vzdáváš, zkus si to zapamatovat a až budeš jednou na misi tak to pamatuj. *Noctis je rozhodnutý už neustoupit, stojí za Kazukim pevnými nohami na střeše a je připravený v případě potřeby Kazukiho kdykoliv podříznout. Pokud jde o šupiny na rukou tak se opět vytratí aby ušetřil co nejvíce chakry. Následně nahoru dorazí samotný Michi a začne se svými slovy. *Zapomínáš na několik věcí, první z nich je že kdybych zmizel než někdo dorazí tak nikdo nezjistí kdo to byl a druhá že to ty sis začal. *Noctis ignoruje smrt nějakých lidí, životy ostatních jsou mu ukradené (kromě několika lidí). * Očividně k tomuto člověku chováš sympatie, možná je to tvůj bratr co já vím. Nebudu se ani ptát proč máš jen půlku obličeje ale povím ti že jsem ochoten to tu dokončit, sice mě bude čekat nejspíš poprava ale já se smrti nebojím naopak ji vítám. *Poví klidně ale něco v jeho hlase je velmi temné (neumím to popsat prostě). * Víš původně jsem si myslel že jsi jen rozmazlenej kretén co kritizuje vesnici ale sám nic nedokáže. Chtěl jsem ti dát lekci ale nakonec jsi mi dokázal že je to trochu jinak. * Noctis pak přitlačí čepelí na krk Kazukiho aby mu na kůži vytvořil malou rýhu, zajímá ho vztah Kazukiho a Michiho. * Pověz mi, co pro tebe tenhle znamená? *Počká si na odpověď a pak do Kazukiho strčí aby popoběhl přímo k Michimu a zápěstní čepel stáhne. * Beru zpátky každou urážku co jsem řekl, jsi silný a stojíš si za svým. Takže hodláš v tomhle pokračovat nebo se už uklidníš? *Pak se pousměje, stále je připraven se bránit (ihned). * Mimochodem dám ti menší radu, pokud jde o boj ale myslím tím skutečný boj nikdy se nevzdávej. Ninja, Nukenin prostě nikdo se nezastaví a spíš tě zabije, já tě jen zajal. *Pak se dokonce jemně ukloní. * Omlouvám se za slova vůči tvé rodině, každopádně šlo mi o to tě vyprovokovat a dát ti za vyučenou ale to už není potřeba. Mohu tě pozvat na pití? Mylsím že by teď bodlo.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 5:36 pm
Tsch, říkal jsem ti že válka je krutá.* Řekl Michi ke Kazukimu, který ještě nebyl zkušený co se války týče. Když Michi sleduje jak protivník dělá rýhu na Kazukim, tak přivře oči a začne si také dělat rýhu na ruce, pomalu směrem k žíle.* Fakticky jsi začal ty tím svým úderem do mě, což ale nikoho zajímat nebude, to co je bude zajímat je co se tu stalo. A že se smrti nebojíš? Já už smrt viděl na vlastní oči, když z někoho vyprchává život. Myslíš že mám strach? Ani nevíš co vše se mi za tu dobu stalo.* Michi zatnul zuby, ten kluk se mu nelíbil, připomínal mu Kenza, který zabíjel bez jakýchkoliv výčitek. * To, jaký máme vztah tě zajímat nemusí, ale řeknu ti jediné, jestli mu něco uděláš, tak tě sám zabiju, i kdybych měl přitom zemřít.* Když Kazukiho strčil směrem k Michimu tak Michi upustil kunai a šel svému dvojčeti naproti, přičemž mu vzal ruku kolem svého ramena, aby ho podepřel. Přeci jen Kazuki se svým zraněním nemohl moc chodit sám, a kdyby se Michi teď s ním spojil, dopadlo by to tak, že by se nemohl pohybovat pořádně i on. Poté udělal kluk něco divného, co Michiho překvapilo, omluvil se za své chování. Michi se rval už s mnoha lidmi,a i když vyhrál nikdy se omluvy nedočkal, tohle bylo snad poprvé.* Tsch, jsi silný bojovník, a nemám zapotřebí už s tebou bojovat....* Najednou se protivník uklonil při omluvě.* Tsch, přijímám tvou omluvu, ale řeknu ti jedinou věc, nešel jsem na tebe naplno. A o pití nemám zájem, musím se jít ošetřit. Příště až se potkáme, tak tě už nebudu šetřit, kdyby jsi chtěl odvetu ptej se po jméně Michi Asakawa.* Michi se ušklíbl, ač stále mluvil tím svým drzým tónem, tak fakticky uznal Noctise jako silného protivníka, s kterým se bude chtít utkat znova, ale teď se potřeboval vrátit a ošetřit se. Byl fakt že očekával, že po návratu ho za tohle Temari nejspíš přizabije, ale učila se být lékařkou, a Michi se nechtěl nechat léčit někým s cizí vesnice. Jeho stav nebyl nejlepší, na rukou silné odřeniny, vyražený zub a na tváři další krvavá odřenina, Kazuki ten dopadl hůř, ten schytal pořádnou ránu při které furt plival krev a ještě se nedokázal pořádně postavit na nohy, zřejmě menší otřes mozku, a ty zuby u těch byla jen otázka času, než mu vypadají, protože to také schytali na té části,kde měl ránu. Michi soustředil chakru do nohou a poté opatrně seskočil s Kazukim dolů na zem, už neměl zapotřebí nějak komunikovat s Noctisem, ani s ním někam chodit. Chtěl si hlavně vyléčit své bolavé rány.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 11:15 pm
Noctis Clive: *Nebrání Michimu a Kazukimu v odchodu, jediné co ho zaráží je to jak je možné že když předtím tu byl jen jeden tak nyní tu jsou jen dva. Odhaduje že to bude nějaký způsob klonovací techniky, protože pokud si pamatuje tak předtím měl Michi obě půlky tváře a ne jen jednu a tak mu to vrtá hlavou ale tak jsou to jen různé teorie Noctise a jednou se bude chtít dopracovat k odpovědi. * Měj se Michi a mimochodem já jsem Noctis Clive z klanu Hakari. *Noctis mu tam ten klan oznámil z jediného důvodu a to aby Michi věděl v jaké klanové části ho případně hledat, kdyby ho náhodou hledat chtěl. Nyní se Noctis vydá docela spokojeně domů. Dobře si zapojoval a poznal někoho kdo mu sedí (jeho osobnost). *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Feb 25, 2020 11:16 pm
Rpg Ukončeno
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 5:56 pm
*Tara byla konečně Chuunin a to samo o sobě pro ni bylo dost velký posun.* "Konečně. Už jsem si myslela že tady budu na vždy sedět na prdeli." *Tara si to dnes namířila k své staré akademii. Bylo oblečná v červené blůzce a černé dlouhé sukni. U pasu se jí houpala její fialová katana a na krku náhrdelník s krásným fialovým motýlem. Když se dostala až k akademii, opřela se o strom a sledovala malé děti jak se učí a jak odcházejí z akademie. Vrátilo se jí spousta vzpomínek na to jak se tu prala, koho přeprala a kolik bitek vyhrála.* "Už se těším jak půjdu na misi. Teď už se tady se mnou nikdo rvát nebude. Chtělo by to někoho kdo by mi dokázal být konkurencí." *Tara spokojeně sledovala jak děti odchází z akademie když se najednou začalo k něčemu schylovat. Nedaleko se začal dělat hlouček dětí. Tara dobře věděla co to znamená. Vyskočila na větev stromu aby měla lepší rozhled na to co se děje. Byla to bitka. Proti sobě stály 2 kluci a jedna holka. Dost jí to připomínalo ji.* "Tak se mi ukaž holčičko."
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 6:39 pm
*V týchto miestach sa nikdy moc nevyskytovala, hlavne preto, že pred rokom chodila na úplne inú Akadémiu. Ani nemala dôvod, prečo tu vôbec bola, len si užívala bezmyšlienkovito svoje voľno, ktoré konečne mala. Oblečenú mala, ako obyčajne, svoju čiernu mikinu s kapucňou a dlhými rukávmi. Na nožkách natiahnuté čierne silonky, aby dobre kryli jej jazvy. A tmavofialovú sukienku. Tie v obľube nemala, ale což. Dopredu cez rameno mala prehodené dlhé zapletené čierne vlasy. Sedela na streche Akadémie, lízajúc citrónovú zmrzlinu a sledujúc očkom svoje okolie. Bol tu taký pokoj. Kým teda decká nezačali vyliezať zvnútra Akadémie, aby sa konečne rozišli domov,* "Hmm.. Tamtoho poznám. Ten ešte nedokončil Akadémiu?.. Mhmm.. Lowka.." *nepoznala toho chlapca osobne a ani s ním nechodila do triedy, keďže chodila na tú prestížnu Akadémiu pre nadaných, ale poznala ho.. z rozprávania jej otca. Rovno pod ňou sa zoskupila tlupa detí. Mohli byť rovnako starí ako ona, možno o rok starí, či mladší. Vypadalo to na bitku..* "Zaujímavé.. Kto z nich padne prvý?" *Tsuki nenápadne prstom zamierila na jedného z dvoch chlapcov, ktorí sa tam handrkovali a pomocou techniky KATON: HOUKASHUSHA​ vystrelila na neho ohnivý projektil. Konkrétne mierila na jeho čelo, ktoré bolo zakryté dlhšími vlasmi.. Pohupovala pritom nohami a ďalej lízala zmrzlinu.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 6:53 pm
*Tara se dívala jak to dopadne. Najednou si všimla pár ohnivých projektilů letících po chlapci.* "Co to sakra?" *Tara se koukla směrem odkud přiletěly ony projektily. Byla tam holčička.* "To ona? Vážně?" *Najednou ji však vyrušil křik chlapce kterému začali hořet vlasy. Tara se dívala co se teď bude dít. Chlapce ostatní rychle uhasili a všichni se začali dívat odkud onen projektil přiletěl. Tara zůstávala skrytá. V tu chvíli přiletěl ze školy sensei kterej se začal dívat okolo.* (Sensei) Kdo to byl? Kdo to po nich střílí? *Křikl do okolí. Tara zůstávala na stromě a dívala se co se bude dít. Inu bohužel mnoho dětí ukázalo na Taru. Bohužel ji Sensei poznal.* (Sensei) Clive. To jsi byla ty? Jsi chuunin a furt děláš problémy? (Tara) No dovolte? Nemám důvod se těmhle nulám do toho míchat. (Sensei) Nelži. Vždy jsi tu dělal problémy. Určitě jsi to byla ty. *Tara seskočila ze stromu a šla pomalu k hloučku.* (Tara) Kdybych to byla já tak to dopadne takhle. *Tara dobře věděla kdo rvačku začal. Byly to chlapci. Nebyly o tolik mladší jak ona. Byly na stejnou. Jak k němu došla tak mu dala pěstí do břicha až klučina padl do kolen.* (Tara) Takhle bych to řešila já. Jasný? (Sensei) Tohle se dozví tvůj otec. O tom nemusíš mít pochyby. (Tara) Takže jako když jsem byla na akademii? Budu trestána za to co jsem neudělala? *Pohlédla na chlapce na kolenách. Vzala ho za bradu a zvedla jeho tvář.* Ještě jednou tě tak uvidím a dopadneš ještě hůř. Jasné? *Zašeptala. Jakmile už tu neměla nic na práci tak se rozhodla zjistit kdo je ta dívka co tenhle její průšvih zavinila.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 7:09 pm
*Ten chaos, ktorý spôsobila, ju pobavil. Ale nebola to taká zábava, ako očakávala. Dúfala, že tým vyprovokuje niečo celkom iné, ale budiš. Situácia sa zvrtla v okamihu, kedy sem priletel sensei,* "To to niekto už stihol nabonzovať? To je hrozné.. Čo z tých detí vyrastie? Ninjovia, alebo bonzáci..?" *hodnotila situáciu Tsuki - myslela, že to bol niekto nabonzovať. Však jak inak by tak rýchlo mohol sensei priletieť s tým, že sa tu niečo vonku udialo?.. Tsuki aj naďalej pohupovala nohami, ale keď obvinenie padlo na niekoho celkom iného, začala sa zdvíhať zo strechy. Zahryzla sa do kornútku a oprášila si svoj zadok od prachu a špiny. Tu už nemala čo robiť. Bitka sa ďalej nekoná a nič iné, čo by ju tu zaujímalo, tu nebolo. Bolo teda na čase, aby sa pohla niekde inde. Kam ju jej zvedavosť zavedie tentokrát?.. Ešte sa musela obhliadnuť cez rameno - dole sa niečo dialo, ale už nevidela čo.. Len zbežne počula.. Odhryzla si z kornútku a urobila pár ďalších krokov ku zadnej strane Akadémie, aby tam mohla zoskočiť dole zo strechy. A tak aj urobila, strčiac si konček kornútka do úst..* Kde je ten Sebastian?.. *porozhliadla sa okolo seba a až v diaľke uvidela čiernovlasého muža. Gestom rúk vytvorila otázku - 'čo sa deje?' A rozišla sa smerom k nemu. Určite ho odtiaľto vyhnali učitelia s podozrením, že ide o pedofila.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 7:48 pm
*Tara se ohlédla nahoru kde už dívka nebyla.* "Mě jen tak neutečeš." *Tara vyskočila na střechu kde předtím dívka byla a hledala ji. Netrvalo dlouho a všimla si jí.* "Jen počkej. Mám kvůli tobě průser." *Tara seskočila ze střechy a během chvíle byla u dívky.* Takže. Kdo jsi a co jsi dělala u té akademie. Dostala jsi mě do problémů holčičko. *Postavila se před Tsuki Tara. Hodila dost přísný výraz aby bylo jasné že to myslí vážně.* Podle toho co jsem viděla tak jsi určitě shinobi. Nikdo jiný by katonovou techniku nepoužil. Tak povídej.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 7:59 pm
*Práve polkla, keď sa pred ňou objavila staršia holka. Asi by do nej vrazila, keby šla rýchlejšie. Zastavila sa, aby si dievčinu prešla svojimi červenými očami. Nebola vôbec príjemná, ale to sa dalo čakať, keď mala kvôli Tsuki problémik,* To ma mrzí, že si sa dostala do problému, ale na mňa to nezhadzuj. Nemôžem za to, že sa nedokážeš svojpomocne dostať z prúseru.. *nemala v pláne sem volať Sebastiana. Svoje problémy si riešila sama a nevešala ich na nos svojmu osobnému sluhovi..* Môžeš sa otočiť a bežať za tým senseiom a odovzdať mu moje meno. Tsuki Yagami. Nájde ma v oblasti klanu Kashiko-Sa.. *mávla rukou a chcela dievča obísť. Možno Tsuki znela povýšenecky, ale nemohla za to. Patrila predsa medzi šľachtu, ako Raito rád hovorí.. Tsuki nikde na sebe nemala čelenku, ale áno, vďaka tej katonovej technike to bolo poznať.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 8:14 pm
"Bože ta je namyšlená. To bude těžké." *Tara si povzdechla jelikož začala trochu chladnout a tak její naštvanost ustupovala. Vydechla a nasadila normální výraz bez nějaké větší grimasy.* Asi máš pravdu. Řeším problémy trochu jinak než ostatní. *To aby odešla jí Tara velmi rychle překazila tím že se posunula opět před ní.* Nepoběžím za senseiem. Ať si pošle dopis otci, takových dopisů dostal už tolik že to nebude řešit. Ale jelikož jsi shinobi tak bych se o tobě ráda dozvěděla i něco víc. Pokud dovolíš abych se přidala k tvé cestě Tsuki-chan. *Tara nasadila uvolněný výraz s úsměvem.* Jmenuji se Tara Clive.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Tue Mar 03, 2020 8:25 pm
*Teraz ju delili naozaj len milimetre, aby do dievčaťa narazila. Tá sviňa jej zatarasila cestu. Už sa k nim približoval aj Sebastian. Situácia sa mu nezdala byť v poriadku, a aj keď bol len sluha, ktorý mal plnil rozkazy jeho mladej panej, chcel zistiť, či jej nehrozí nebezpečenstvo. Tsu si stále uvedomovala jeho prítomnosť, takže len jednoducho prestrčila okolo dievčaťa svoju ruku a dala ňou Sebastianovi pokyn, aby sa do toho neplietol,* Ak nemáš nič lepšie na práci, tak ti asi nezabránim.. Lepšie než keby si ma mala stalkovať, *zazubila sa Tsuki, ale úprimne? Tá predstava jej nahnala mráz, ktorý jej prebehol po chrbte. Predstava, že by ju niekto stalkovať.... Nebola príjemná.. Zarazila sa pri jej mene,* Tara Clive. Noctisova sestra.. Mám to ja šťastie.. *odstúpila od nej a teraz si ju premerala o to pozornejšie. Poznala to meno z arény zo skúšok chuuninov. S výzorom to bolo horšie, lebo aréna bola obrovská a Tsuki bola s otcom až na samotnom vrchu, aby mali dobrý výhľad na všetko. Takže nevidela detailne postavy bojujúcich..*
Sponsored content

Akademie (Talentová) - Stránka 2 Empty Re: Akademie (Talentová)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru